Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć miśki :). Słuchajcie, może będziecie mogli mi pomóc z jednym tematem. Wszedłem w posiadanie pary kominów Ixila z dolotami do poprowadzenia ich pod kanapą, tylko problem w tym że nie wiem do jakiego moto pasują. Mam dziwne przeczucie że może podejdą do VTR bo kumpel w swojej VTR-ce ma bardzo podobne doloty. Może ktoś z Was będzie mógł potwierdzić lub zaprzeczyć moim domysłom. Dzięki i pozdro

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem VTR firestorm :icon_mrgreen: Rok produkcji 2000. Sprzecik bardzo przypadl mi do gustu choc jak dotad przebieg w moich rekach ma raczej symboliczny i ciezko napisac cos konkretnego. Podoba mi sie za silnik, lekkosc i fajny wyglad. Kominy seryjne wiec dzwiek nie powala ale to tylko kwestia czasu :bigrazz:

 

Czy mozecie polecic mi jakies porzadne crashpady w rozsadnej cenie? Na allegro tak na szybko znalazlem jedynie zestaw LSL (kit mocujacy + grzybki = 600 PLN) i jakies motojapan ktore nie wyglada zbyt solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem crash-pady PUIG'a i jestem bardzo zadowolony. niestety już raz je przetestowałem, ale spisały się rewelacyjnie i motocykl nie ucierpiał :) Niestety wymyślili strasznie beznadziejne (jak dla mnie) miejsce montowania. Nie mogłem położyć dobrze nogi na secie.

http://bikepics.com/pictures/1684422/

Crash pad montowany jest na szpile, dlatego wywierciłem otwory w owiewce i zamontowałem w miejscu gdzie jest zielone kółko to najbardziej z prawej (tam też jest szpila, tylko trochę dłuższa, którą dorobił mi znajomy)

http://bikepics.com/pictures/1684423/

Crash pady kosztują 300zł, a dłuższą szpile dorobił mi znajomy za piwo ;) :flesje:

 

Zastanawiałem się nad tymi "przejściówkami/kitem mocującym" ale słyszałem, że nie zdaje to egzaminu i bardzo szybko się to łamie, dlatego zrezygnowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...