Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

jak sie ma rodzinke to trzeba liczyc i pieniazki na paliwo i czas na przejazdzki. ale to mnie nigdy nie powstrzymywalo przed odkrecaniem manetki. nie po to mam v-ke zeby ja krecic jak szescsetke.

 

Tej, jak byś tak nią zakręcił to Ci się silnik 2,5 raza przekręcił :biggrin:

 

No cóż, przejedziesz się kiedyś w naszym towarzystwie, to będziesz miał mokro :biggrin:

 

Zapewne :bigrazz: Komplecik punktów karnych dostanie w gratisie :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jak z tymi klockami?

 

 

Jest minimalna grubosc okreslona w serwisowce. Jak nie zapomne, to sprawdze wieczorkiem.

Ale wydaje mi sie, ze po to sa te rowki, zeby nie trzeba bylo sprawdzac, tylko jak rowek znika, to zmieniasz klocuszki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przejedziesz się kiedyś w naszym towarzystwie, to będziesz miał mokro :biggrin:

na razie sie w twoje rejony nie wybieram ale jakby co to traktuje to jako zaproszenie( pod warunkiem ze zabezpieczysz pampersy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ku*wa Hunter musiałbyś się widzieć składającego we winkiel. Co rusz miałem wielokrotny orgazm :biggrin:

 

Ale opon jeszcze nie pozamykałem :biggrin:

 

Tak czy inaczej staram się i dążę do tego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden problem, szybko mi się benzyna kończy. :bigrazz:

 

Nie tylko Tobie :bigrazz:

 

a sezon zawsze za krotki

 

No jak się mało jeźdźi :biggrin: :wink:

 

W czerwcu w Poznaniu pozamykasz :biggrin:

 

No, no a później będą bezwypadki po szlifach :biggrin:

 

Zależy kiedy będziecie, można na tor skoczyć albo łupniemy do Świebodzina winklować, co nie Hunter?

 

PS. Pamietaj, my za tydzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem dzisiaj dziwne( a moze nie?) zjawisko . wybralem sie na krotka przejazdzke moim klasykiem(czyli etz 250) i stalem sie niewidzialny dla innych motocyklistow. moze zle widzialem ale na 4 mijane motory tylko jeden motocyklista mi odpowiedzial, wprawdzie skinieniem glowy ale zawsze. mam nadzieje ze koledzy zauwazaja tych na tzw. pierdzipiedach ktorzy ogladaja nasze maszyny czesto rozmarzonym wzrokiem. jak to mowia:lawa w gore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piszmy o VTR, bardzo proszę.

bardzo proszę ---tak więc jesli chodzi o mnie to kupiłem toto bo chciałem coś niebanalnego za rozsądną kasę i coraz bardziej mi się podoba (nie jest idealny ..ale który jest??)

 

http://odsiebie.com/pokaz/2311991---f1d6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna fota! A nad migaczem, co to za naklejka? nie miało tam mgs pisac? :P

Wrzuc sobie jakieś wydechy konkretne, to zobaczysz co te moto potrafi z dzwiekiem robić.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę ---tak więc jesli chodzi o mnie to kupiłem toto bo chciałem coś niebanalnego za rozsądną kasę i coraz bardziej mi się podoba (nie jest idealny ..ale który jest??)

 

http://odsiebie.com/pokaz/2311991---f1d6.html

no to gratuluje zakupu i zycze przyjemnego uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...