Skocz do zawartości

http://www.stopquadom.pl


mkulpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po Tobie faktycznie widać, że masz 17 lat. Generalnie wjazd do lasu pojazdami mechanicznymi JEST ZAKAZANY!. Wiec jak chcesz to możesz orać sobie swój ogródek a nie leśne drogi. Co to za idiotyczna logika myślenia - jak nam zbudują to będzimy jeździć. Z tego samego powodu ludzie wyrzucają w lesie śmieci - bo cyt " Panie, gdyby śmieciarka zabierała gruz to bym jej oddał". Pamiętaj, że nie jesteś sam a Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna drugiego człowieka.

 

jasne a ty swoim fazerkiem jeździsz 50 po mieście hahahha

 

ja też nie mam za dobrego zdania o motocyklistach na czarnym :lapad:

 

i co miło ??

że wam też opinie robie garstka debili ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idźcie pojeździć a nie sie stresujecie rzeczami rodem z faktu :D korzystać z resztek pogody a nie

 

choćbyśmy sie ob****rali z budowaniem wizerunku i tak w oczach statystycznego człowieka motocyklista na enduro będzie postrzegany jako szatan niszczyciel i sprawca wszelkiego zua :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepisowi coś ucichli. :( Michoa dobra raada, jade pochasać po lasach troszke. No niestety, poglad na enduro i corssówki nigdy się chyba nie zmieni.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepisowi coś ucichli. :( Michoa dobra raada, jade pochasać po lasach troszke. No niestety, poglad na enduro i corssówki nigdy się chyba nie zmieni.

a jest sens pisać? skoro ja przekroczyłem prędkość o 20km/h, to znaczy, że wszyscy mogą wjeżdżać do lasu, a skoro wszyscy mogą wszystko, to tym bardziej można motocykliście wymusić samochodem itp.

 

Różnica jest taka, że ja nie jestem tym idiotą, którego nazywają dawcą (centrum miasta: koło przy 150/ autostrada: "czysta") a większość z crossowców w tym temacie startuje z poziomu "las-dlaczego nie?".

Edytowane przez kipoix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest sens pisać? skoro ja przekroczyłem prędkość o 20km/h, to znaczy, że wszyscy mogą wjeżdżać do lasu, a skoro wszyscy mogą wszystko, to tym bardziej można motocykliście wymusić samochodem itp.

 

Różnica jest taka, że ja nie jestem tym idiotą, którego nazywają dawcą (centrum miasta: koło przy 150/ autostrada: "czysta") a większość z crossowców w tym temacie startuje z poziomu "las-dlaczego nie?".

Fakycznie, nie ma sensu pisać i spierać się z wami :bigrazz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest sens pisać? skoro ja przekroczyłem prędkość o 20km/h, to znaczy, że wszyscy mogą wjeżdżać do lasu, a skoro wszyscy mogą wszystko, to tym bardziej można motocykliście wymusić samochodem itp.

 

Różnica jest taka, że ja nie jestem tym idiotą, którego nazywają dawcą (centrum miasta: koło przy 150/ autostrada: "czysta") a większość z crossowców w tym temacie startuje z poziomu "las-dlaczego nie?".

 

po co tu w ogóle zaglądasz nie masz jakiegoś forum od smigania po czarnym ??

 

ja nie lubie czarnego i nie zaglądam na fora scigaczy i umoralniam wszystkich

 

to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyzm i zawiść coponiektorych jest przerażająca - on ma quada/crossa a ja nie, wiec udupić go jak najbardziej bo czemu ma mieć lepiej czy móc wiecej niż ja.

Sam jeżdze 4x4 i szczerze mówiąc mało mnie interesują zakazy wjazdu. Nie oram miedzy drzewami, wiekszość crossowców tez tego nie robi, wiec od jezdzenia po leśnych drogach nikomu krzywda sie nie stanie. A jak mnie złapią to zapłace - trudno, życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanatyzm i zawiść coponiektorych jest przerażająca - on ma quada/crossa a ja nie, wiec udupić go jak najbardziej bo czemu ma mieć lepiej czy móc wiecej niż ja.

Sam jeżdze 4x4 i szczerze mówiąc mało mnie interesują zakazy wjazdu. Nie oram miedzy drzewami, wiekszość crossowców tez tego nie robi, wiec od jezdzenia po leśnych drogach nikomu krzywda sie nie stanie. A jak mnie złapią to zapłace - trudno, życie.

O to właśnie chodzi, lecz coniektórzy tego nie rozumieją i nie zrozumieją

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi, lecz coniektórzy tego nie rozumieją i nie zrozumieją

hehe... no... fanatyzm... niektórzy nie rozumieją...

 

Ale zdajecie sobie sprawę, że sami sprawiacie takie wrażenie?

 

Czy jest coś złego w tym, że napiętnuje się debili jeżdżących po lesie albo na kole w mieście? Umieszczać w internecie zdjęcia z widocznymi rejestracjami. Niech rodzina i znajomi będą dumni.

 

Nie każdy "szosowiec" przekracza prędkości i jeździ jak szalony, tak samo, jak nie każdy crossowiec jeździ po lesie/plaży. I takich osób ta strona nie dotyka... Ale jak dalej chcecie się pławić we własnym - nijakim - sosie, to bawcie się dalej... Podłączę się: "haha ale śmieszna strona... przecież jak się wolno jeździ - to można jeździć i po lesie, wystarczy uważać na pieszych, bo zwierzyny w lasach nie ma - tak mnie uczono w gimnazjum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jest coś złego w tym, że napiętnuje się debili jeżdżących po lesie albo na kole w mieście? Umieszczać w internecie zdjęcia z widocznymi rejestracjami. Niech rodzina i znajomi będą dumni.

 

A czy byłoby coś złego w tym żeby w programach typu "uwaga pirat" pokazywać twarze piratów i numery rejestracyjne ich samochodów? albo ogłaszać wszem i wobec dane osobowe debila który gna przez miasto 120km/h i łamie taśmowo niemal wszystkie przepisy? albo kretynów z wyprutymi wydechami "dumnie" popierdujących przez miasto zagłuszających wszystko łącznie z ich własnym rozumem? "Niech rodzina i znajomi będą dumni" :icon_mrgreen: ale jakoś tego TVN nie robi... dlaczego? bo mogą zostać pozwani o naruszenie dóbr osobistych!, cały czas nie możesz się pozbyć relatywizmu w swoich ocenach przyjmujesz zasadę: "to co ja robię jest git nawet jeśli przekraczam przepisy, to co robicie wy przekraczając przepiesy powinno być karane conajmniej publicznym napiętnowaniem a najlepiej urwaniem jajec", no i oczywiście stała śpiewka w ustach ludzi takich jak Ty : "dewastacja lasów przez crossy!" :banghead: człowieku 90% lasów w Polsce to lasy gospodarcze czyli lasy które tak naprawde nie mają wiele wspólnego z prawdziwym lasem, to są uprawy leśne gdzie drzewa sadzi się rzędami a rdzenne gatunki drzew zastępuje się tymi które dają większe przyrosty roczne! w takich lasach niemal nonstop prowadzi się wyrąb i co się z tym wiąże wywyzkę drewna wszystkie maszyny użyte do tego robią taki bajzel i hałas że ja i moi kumple na "crossach" nie mamy fizycznej możliwości żeby dorównać temu "osiągnięciu" choćby w 5%, dalej zwierzyna... pewnie wydaje Ci się że w takich lasach sarny czy lisy mają raj? gówno prawda!!! dla zwierzyny taki las jest niemal bezużyteczny, czym sarna może się używić w lesie świerkowym posadzonym rzędami gdzie ściółka to 99% obumarłe igły świerkowe? będzie ssać kamienie? w takim lesie niemal nie ma krzewów bo nie mają szans na wzrost będąc zagłuszane prze szybko rosnące świerki, te którym się jakoś uda wyrosnąć są niszczone podczas zrywki, to sama trawy, sarny mają w dupie taki las wychodzą na pola i łąki okolicznuch rolników i tam się żywią, z resztą 6 dni w tygodniu prowadzi się w tych lasach jakieś prace które potrafią wypłoszyć wszystko bo hałas im towarzyszący jest kilkunastokrotnie większy niż wszystkich "crossów" jeżdźacych po tych lasach, gdybyś się chwile zastanowił i zdał sobie pytanie: po co w lasach stawia się karmniki dla zwierząt? pewnie sam byś coś zauważył, ale przecież Ty masz gdzieś zwierzynę prawda? Ty jak 99% ludzi martwisz się o własną dupę i o miejsce do relaksu, no bo przeca jak wyleziesz w te niedzielę w las to ma być cisza i spokój!! Następne... oranie młodników przez "crossy" :banghead: , widać że nie masz zielonego pojęcia co piszesz, młodniki w 90% są ogrodzone! dlaczego? nie, nie dlatego że zorają je "crossy" tylko w obawie przed.... zwierzyną :icon_mrgreen: , no bo jak już to zwierze wygłodniałe wlezie w ten las i wreszcie znajdzie coś młodego i nadającego się do połknięcia to zrobi o w try miga :icon_mrgreen:. Następne... jak myślisz dlaczego jest zakaz wjazdu do lasu? żeby nie straszyć zwierzyny? żeby spacerowicze mieli spokój? :banghead: żeby utrudnić kradzież drewna!!!! to wszystko ja zwykle rozbija się o kasę i nic więcej to po prostu busines. Ostatni "orając" młodniki i "dewastując" las natknołem się na straż leśną i policję, przyznam szczerze myślałem że jestem "w dupie" ale ku mojemu zdumieniu z ich strony zero reakcji, okazało się że robią zasadzkę na złodzieji drewna, jak myślisz czy jeśli "crossy" były by aż tak palącym problemem leśnicy tolerowali by to? mógłbym tu napisać jeszcze sporo alo po co? Ty i tak będziesz uważał nas za zło wcielone prawda? Jesteś jak ci piperzeni ekolodzy przykuwający się do torów żeby zablokować transport zużytego paliwa jądrowego, paliwa które ogrzewa ich domki i sprawia że nie umarzną im dupy, i to transoprtu gdzie?.. na dno nieczynnej kopalni na głębokość kilkuset metrów pod ziemię!!!! tam skąd to paliwo pochodzi! a po co? dla ekologii dla czystego powitrza którego z resztą elektrownia nie zanieczyszcza? sranie w baie!! dla KASY. Tyle ode mnie, więcej w tego typu tematach nie będę się wypowiadał bo to nie ma żadnego sensu.

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlazłem na tą stronę i jest całkiem w porządku. Oprócz minusów jest fragment "Pozytywnie o ATV". Pokusze się, że jest prawie obiektywnie na temat MX.

 

Tylko ja nadal nie rozumiem gdzie w polsce są te lasy które są uważane za takie gdzie wjazd motocykla jest problemem ?

Gdy jestem na wsi (Podlasie-powiat Siemiatycze) to nigdy nikt się nie pruje o jazdę motocyklem po lesie. Trudno mi zrozumieć jak wy to robicie, że jesteście wyklinani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z wami zgadzam.

Większość lasów po których jeździmy to "hodowle" drzew. Drogi dzielą las na obręby, równe i przewidywalne prostokąty. Leśnicy prowadzą planową wycinkę i potem sadzenie i jakoś nie bardzo obchodzą ich te "kłady i krosy". Wiedzą przecież, że jak przeleci leśną drogą kilka, kilkanaście sprzętów tygodniowo, to w nikłym stopniu źle się odbije to na całym lesie.

 

"Ekolodzy" to już inny gatunek. Nie ma co pisać, bo wszyscy wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...