Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nadzwyczajnego przecież nie mam, Miałem to szczeście, że wszystko nabyłem już z motocyklem, dlatego sam bym od siebie coć też chciał dołożyć :)

A najważniejsze z tego co jet to moim zdaniem grzane manetki, halogeny no i oczywiście wydech :)

 

i skromny :)

 

chciałem założyć akropa ale droga zabawa. Sa jakieś fajne ale tańsze wydechy?

Edytowane przez calmadonii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne

mam tez kilka bajerów bardzo przydatnych i takich sobie

większosc z nich dostałem wraz z motocyklem - wysoką szybe( super) szybki boczne, gmole.osłona pod silnikiem, orginalne kufry ( moim zdaniem tandetne)

a dokupiłem halogeny kappy ( całkiem niezłe za bardzo rozsądną cene) , oparcie również kappy, nawigacje navRoad,grzane manetki oxforda , tankbag kappy ( kappa jest dosc porządna i nie droga )

staram się doposażyc motocykl - ale mam nie za wielki budżet - przydało by się jeszcze jakiś pojemnik na narzędzia gdzies na internecie widziałem skrzynke zrobioną po prawej stronie pod fotelem zamontowany tak ze nie przeszkadzało przy montowaniu kufra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie two brothers brzmi zdecydowanie lepiej

 

i jest tańszy...

 

 

no przyjemnie mruczy, znasz koszty?

 

no to kupiłem two brothers titanium ,

 

znalazłem w stanach za 1300 zł . Jak przyjdzie i założę dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no przyjemnie mruczy, znasz koszty?

 

no to kupiłem two brothers titanium ,

 

znalazłem w stanach za 1300 zł . Jak przyjdzie i założę dam znać ;)

dobra cena, mi nie udało się zaleźć takiej :banghead: długo będziesz czekał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki lepiej te pieniądze przeznaczcie na wyjazd za granice w przyszłym sezonie :)

fakt - tak naprawdę tłumik to jedna z mniej potrzebnych rzeczy nie dos ze drogo to jeszcze potem hałasuje w dalekich podrózach to troszke przeszkadza ,

pochwalę sie - w Legnicy tak cieplutko ze wczoraj rozpoczelismy szkolenia praktyczne więc moja tenerka zaczyna cięzką prace ( kursantów asekurujemy jadąc za nimi na motocyklach)

post-61050-0-37567700-1391945818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

Panowie moze dziwne pytanie - moja tenerka ma w tej chwili 12 500 km ( kupiłem od goscia który był pierwszym włascicielem i raz był nią w serwisie na wymianie oleji przy przebiegu nie całych 2 tys po 2 latach uzywania - po co ludzie kupują takie motocykle ) zastanawiam się czy pojechac do serwisu na przegląd wymiane oleji i takie tam , czy dac sobie z tym spokój i standardowo wymienic filtr i olej samemu - nigdy nie miałem tak młodego motorka i moze fajnie by go przejrzeli w serwisie

pozdrawiam WILK

www.autowilk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Panowie moze dziwne pytanie - moja tenerka ma w tej chwili 12 500 km ( kupiłem od goscia który był pierwszym włascicielem i raz był nią w serwisie na wymianie oleji przy przebiegu nie całych 2 tys po 2 latach uzywania - po co ludzie kupują takie motocykle ) zastanawiam się czy pojechac do serwisu na przegląd wymiane oleji i takie tam , czy dac sobie z tym spokój i standardowo wymienic filtr i olej samemu - nigdy nie miałem tak młodego motorka i moze fajnie by go przejrzeli w serwisie

pozdrawiam WILK

www.autowilk.pl

po to żebyś ty później mógł kupić taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilk kup olej Motul 300V, filtr oleju w Yamaha aby ładnie sie prezentował napis, oraz filtr powietrza i po serwisie. Pod osłona chroniąca silnik masz dwie śruby spustowe do odkręcenia...

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilek co ty wiem jak wymienic olej, moje pytanie czy warto pojechac do serwisu - po to aby miec ładniutką ksiązeczke serwisową wiesz potem ten wpis ;kupiony oraz serwisowany , a moze znają się na czyms duzo lepiej niż ja - 5tylko czy to wszystko warte swojej ceny

pozdrawiam

ps zycie jest piękne - przez cały tydzien na motocyklu a jutro jade na narty

ps 2 - co z naszym spotkaniem moze by tak w marcu przeciesz jest piękna wiosna

WILK

www.autowilk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...