Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

co do akumulatorów zimą w moich gladiusach szkoleniowych miałem ten sam problem ( Tenerką nawet zimą czesto jezdze a to był mikołaj i jechalismy do domu dziecka , potem na owsiaka więc jeszcze ponad miesiąc nie stoji bez odpalania) moim zdaniem to imobilajzer który cały czas cos tam prąd pobiera ,rozwiązałem to bardzo prosto zakupiłem w lidlu prostownik cos koło 60zł i co jakis czas podładowuje bateryjki

 

A CO DO KANADY IRKU -moze kiedys jak amerykance zniosą wizy ( bo ja prosic się o to zeby wydawac u nich kase nie będe)

pojezdzimy razem po tych krajach

 

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

CO DO MOCY jak to zkazdym sprzetem po jakims czasie chce się więcej - I TU MOJA PROŻBA o co chodzi z tymi zaworkami przy sprzęgle??? bo zaprzyjazniony moto warsztat zaproponował zmiane map czy czegos tam

Sposób prosty, bezpieczny i sprawdzony,

Coraz więcej osób się tu robi, może na wiosnę uda się jakieś spotkanie zrobić :)

Pozdrawiam

post-69665-0-79958600-1391500679.jpg

post-69665-0-07417100-1391500686.jpg

post-69665-0-17971400-1391500694.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki

własnie zamówiłem do swojej Tereski wyswietlacz biegów to montując zobacze co i jak z tymi zaworkami

a co do spotkania jestem bardzo za , a wiosne to w legnicy to juz od kilku dni mammy

a tak powaznie to moja propozycja - jak ktos z was będzie miał ochote pojezdzic po karkonoszach tych polskich i czeskich to zapraszam ( mieszkam na wsi więc zawsze nocleg się znajdzie ) a i te trasy znam dobrze więc macie przewodnika,

a następnym razem pojedziemy pojezdzic i poznac okolice któregos z was ... pozdrawiam

p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam taki : http://www.sklep-motocyklowy.com.pl/wyswietlacz-biegow-gipro-xtype-model-u01-kolory-p-73.html

 

jest pod kolor wyświetlacza, wiec pasuje, musze przyznać, w BMW 1200 GS wyświetlacz biegów działał lepiej, tutaj silnik, musi na danym biegu pracowac by go wskazywał, czyli jak przerzucam bieg w okolicach luzu, czy jak mam wciśnete sprzęgło gubi się, ale to nie jest problem.
Co roku w okolicach weekendu majowego odwiedzam kotlinę kłodzką, fajne traski, a jak ktoś jeszcze oprowadzi to się i po jakichś bezdrożach pojeździ:) Będzie mozna zjeździć rejony gór sowich :)
A i wybieram się w maju bądź w czerwcu na bałkany więc chętnie posłucham relacji z wyprawy kolego autowilk

p

Edytowane przez rrobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis DATATOOL model DIGI jeszcze go nie zamontowałem a nawet jeszcze nie zamówiłem maja mi go przywiesc i dopiero jak zobacze podejme decyzje jego zaleta którą znam to cena jest tani . a ty jaki proponujesz

ps i jakie przydatne rzeczy dołozyliscie do swoich Tenerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis DATATOOL model DIGI jeszcze go nie zamontowałem a nawet jeszcze nie zamówiłem maja mi go przywiesc i dopiero jak zobacze podejme decyzje jego zaleta którą znam to cena jest tani . a ty jaki proponujesz

ps i jakie przydatne rzeczy dołozyliscie do swoich Tenerek

w nowejtenerce juz bedzie :D za 65000 zł

 

karkonosze bardzo chetnie, na wiosne sie melduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się zastanawiam co by tu jeszcze dołożyć, a mam: szybę givi i boczne deflektory, ori gmole i halogeny sw-motech, płyte pod silnik, grzane manety, wyświetlacz biegów, filtr k&n, wydech leovince, ledowe kierunki, żelowe siodło i uwaga narzędziówkę :) wożę w niej piankę do kół, lub w sam raz na 0,5 :)
Zastanawiam się nad dodatkowym oświetleniem led : http://www.touratech-usa.com/Store/3325/PN-046-0650/LED-Daytime-Running-Lights-Yamaha-Super-Tenere-XT1200Z

chcę na przyszły sezon założyć żarówki hid, czy spotkał się ktoś z tym w XT1200Z :) ?

Myślałem jeszcze nad podwyższeniem handbarów, ale nie zawsze to jest potrzebne, i moze nad naklejkami Worldcrosser, jak widac na zdjeciu moja nie ma napisów "yamaha" i nie raz ludzie pytają się mnie co to za motocykl :)
Kufer centralny posiadam givi, boczne orginalne z własnego wyboru, mi odpowiadają, tylko nalezy pamiętać, że przy otieraniu trzeba przycisnąć górna pokrywę a przy odpinaniu troszeczkę im pomóc, jak narazie 0 problemów, Chcę do kufrów (bocznych i centralnego) zamontować jakieś uchwyty do siatki mocującej bagaż, tylko jakie?

Pozdrawiam

 

post-69665-0-01110800-1391633965.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny mi leży, przed tenerką miałem czarne varadero, chciałem coś zmienić, mam białą, biały kask.. włączam halogeny i 50 % kierowców myśli, że ma niebieskiego na ogonie ;)

zamiast pianki używam tego,

http://www.bldshop.co.uk/content/images/thumbs/0001775_motorcycle_tyre_repair_kit.jpeg

mam przetestowane, 10 minut i po sprawie, skuteczność 100%, z piankami nie mam dobrego doświadczenia :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nadzwyczajnego przecież nie mam, Miałem to szczeście, że wszystko nabyłem już z motocyklem, dlatego sam bym od siebie coć też chciał dołożyć:)

A najważniejsze z tego co jet to moim zdaniem grzane manetki, halogeny no i oczywiście wydech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...