Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

kontynuując temat poruszony przez Bunia sugeruję spotkanie użytkowników XT1200Z.

Termin i lokalizacja do ustalenia

My jesteśmy z mazowsza, mozemy się spotkac choćby jutro. Ja chciałbym mozę w kwietniu wyskoczyć na dolny śląsk możne w rejony autowilka.

Z tego co widzę użytkownicy xt1200z rozsiani po całej Polsce więc będzie ciężko, no ale jak się zrobi cieplej wszystko możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co panowie. ? Może skrzykniemy się na wspólny wyjazd majowy na popularny Dolny Śląsk?

Myśllę ,że jak zorganizujemy się na jakieś pięć osób to będzie ok. Termin to weekend majowy.

Co myślicie

Jeśli chodzi o mnie to weekend majowy ciężka sprawa. Jeżdzę sam. Żona nie a jak zabiorę im siebie na weekend majowy to mam moto na sprzedaż :)) a nie chce tego :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli moge to też proponuje inny termin niż majówke - u mnie to rodzinna tradycja jade na narty z rodziną

proponuje kwiecien - sprawdzenie prognozy pogody w poniedziałek i spotykamy się w piątek wieczorem

może być u mnie lub znajde jakies tanie noclegi i sobota rano ruszamy - w piątkowy wieczór zaplanujemy co chcemy nocleg może w czeskich karkonoszach niedzielny obiadek i potem do domków

w dwa dni nie zobaczymy całego piękna dolnego sląska, ale postaram się zaproponowac wam to co mi się bardzo podoba

a potem spotkamy sie w innym rejonie Polski i którys z was pokaze co koło niego jest ciekawe

pozdrawiam

WILK

www.autowilk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktyka mówisz..... pierwsze dwa kółka dostałem od ojca mając 15 lat, czyli... jakieś 33 lata temu. To była Jawka, oczywiście pięćdziesiątka, potem kilka simsonów, potem MZ, CZ i.... już nikt nie pamięta co. Wtedy o ABS nikt nie słyszał, bo po prostu tego nie było. Slizga zaliczyłem na zjeździe z lodowca pod Livigno. Byłem tam z kolegami Włochami, chcieli mi pokazać ekstremalny podjazd, i taki był. Dojechaliśmy na 2600m n.p.m Ja z żoną na VARADERO, oni solo na GS-ach, dużych i małych. Agrafki pod takim kątem ,że kładłem się da zbiornik, żona na moje plecy.. żeby nie fiknąć. Najgorsze to płaskie duże kamienie uciekające spod kół. A ścieżka wąska. i w dół lepiej nie patrzeć. Po dojeździe do Livigno zaczął padać deszcz, zdecydowaliśmy że wracamy asfaltem, ale droga zrobiła się śliska jakby pokryta jakimś śluzem. Byliśmy zmęczeni, jechałem za jakimś golfem, oczywiście zakręty 90 stopni. po jednym z takich zakrętów okazało się że Golf się zatrzymał, bo pani się przestraszyła że nie zmieści się z ciężarówką... ułamek sekundy... droga zablokowana. wjeżdżasz w zakręt i masz wybór czołówka na TIRA , dupa golfa, i przepaść. Dupa Golfa to też przepaść, bo by cię wybiło.. i co ? hebel... kładziesz moto i błagalnym wzrokiem patrzysz na TIRA, by się pod niego nie dostać.I jak ktoś mi będzie mówił, że on w takiej sytuacji będzie hamował i sobie lepiej poradzi bez ABS-u to jest bajko pisarzem.

.

Słuchaj bunio nie nazywaj mnie bajko pisarzem bo nim nie jestem... Napisałem Ci jakie było moje doświadczenie z ABS wiec nie wiem jaki Ty masz z tym problem... Widze ze masz klapki na oczach i traumę swojego doświadczenia, ale cale szczęście jest to twój problem... Nie mam ochoty licytować kto na czym jezdził, ile jezdził, gdzie był itp. To nie oto w tym chodzi!!! Drogi bunio zamykam wiec temat ABSu :biggrin:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Bunio od kiedy masz tenerke? bo dwa lata temu pierwszy raz ja widzialem na ulicy grunwaldziej w Pobierowiei wtedy sie zakochalem :) w niej :)

 

może to ty jechales

kupiłem XI 2011, od wiosny 2012 pomykam :), w Pobierowie dosyć często jestem..... może :cool:

 

Buniu znakomite filmiki poglądowe. Może teraz przymkną trochę bużki portalowe "ASY"

pozdrawiam

Dzięki, fizyka jest jedna, chociaż niektórzy z forumowiczów są szybsi od elektroniki, też widziałem Indian, którzy łapali strzały w locie.... szkoda, że tylko w kinie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele teres, GS-ów, Tigerów to tak naprawdę ofiary losu, wróć ofiary współczesnego, socjotechnicznego marketingu. Wmówiono nam, że potrzebujemy motocykli, które tak naprawdę do niczego się nie nadają z prostej przyczyny, że ich analogowi poprzednicy byli po prostu lepsi.

 

 

Po pierwsze, czy przejechałeś którymś z wymienionych motocykli chociaż 1000 km?

 

Po drugie prosze zmien ton oraz postawe swoich wtypowiedzi.

 

Jak jest ze sprzedaza XTZ 1200? Pytam bo ja nie widze w ogole tego motocykla na ulicach.

Dealer Yamahy ma piekna XTZ 1200 z 2011 roku z malym przebiegiem za nieduze pieniadze do sprzedania i nie moze jej sprzedac juz bardzo dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze, czy przejechałeś którymś z wymienionych motocykli chociaż 1000 km?

 

Po drugie prosze zmien ton oraz postawe swoich wtypowiedzi.

 

Jak jest ze sprzedaza XTZ 1200? Pytam bo ja nie widze w ogole tego motocykla na ulicach.

Dealer Yamahy ma piekna XTZ 1200 z 2011 roku z malym przebiegiem za nieduze pieniadze do sprzedania i nie moze jej sprzedac juz bardzo dlugo.

 

 

Wiesz bo to działa prawo Murphiego :) ( nie wiem jak to sie pisze :))

Jak juz kupisz widzisz wszędzie ;)

 

A serio to jest ich bardzo małe i za to tez je uwielbiam. Napisz proszę jakie to są nieduże pieniądze za tą sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie pamietam, a strona dealera na chwile obecna nie dziala, bedziesz mogl zobaczyc jak ja postawia spowrotem.

 

http://www.fowlers.co.uk/

 

Nie tylko ten dealer ma tania sztuke, zobacz jaka fajna sztuka jest w ponizszym ogloszeniu.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/2013-YAMAHA-XT1200-Z-SUPER-TENERE-TOURING-OTHER-XTZ1200cc-/200933186248?pt=UK_Motorcycles&hash=item2ec88d1ac8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...