Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Sam szukalem mojej jakieś 4 miesiące, myślałem ze w grudniu juz będzie dobrze ale trzeba było lutego żeby ceny były atrakcyjne, i nie mowie tu o cenie dla MaDafaki czy jak mu tam bo taki motocykl swoje kosztuje choć jest jedna piękna juz bez ABS czyli w sam raz dla niego za 27 tys z Anglii rozbitek :)

 

Negocjujcie jeżeli macie kasę na nową, z pakietem off road z polskiego salonu za 55 tys można kupić, SA jakieś ogłoszenia za 52 ale roczniki 2012. Można za 52 kupić gołą nowke rok 2013 można za około 40 napasiona w akcesoria z 2010. Można z importu goły rok 2010 za 36 tys.

madafaka dla ciebie i ural bylby za dobry, dlatego maly wniosek ban dla pieniacza z postow o teresce niech sobie pisze gdzie indziej.

 

Ja się zakochalem w teresce jak pierwszy raz ja ogladalem to jest prawdziwy motocykl nie plastikowa reklama z Bawarii, jak mi handlarz pokazał co się dzieje po wypadku z BMW to dziękuje nie stać mnie na taki luksus , jezdzilem na probe i BMW i KTM i Yamaha i Hondą ze wszystkich tylko cie'zkie enduro jest dla mnie wygodne i fajnie się na nim czuje, a najważniejsze jest przecież to żeby mieć Frajde, z przyjemnością pomoge koledze wilkowi w organizacji naszego małego spędu w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zabezpieczenie(łańcuch) ABUSA. Ceny w towarzystwach ubezpieczeniowych sa podobne

a przede wszystkim chore.

Od zawsze ac mam Allianz. Jest drogo ale chyba najtaniej. Łańcuch nie pomoże jak trafi na złodzieja dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że przy wyspecjalizowanych w kradzieżach motocykli bandach żadne zabezpieczenie nie jest skuteczne.

Ale z wypłatami odszkodowań też nie jest słodko. Ubezpieczyciel czaruje ,żeby tylko wyrwać kasę.

Dobrze wczytaj się w regulamin.Kiedyś dzwignęli mi prawie nowego VW LT.

AC oczywiscie wykupione, ale czegoś tam nie doczytałem ,coś tam nie spełniłem i figa z makiem.

Moja wina oczywiście,ale zawsze szukaja dziury w całym ,żeby tylko kasa nie poszła w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście,że przy wyspecjalizowanych w kradzieżach motocykli bandach żadne zabezpieczenie nie jest skuteczne.

Ale z wypłatami odszkodowań też nie jest słodko. Ubezpieczyciel czaruje ,żeby tylko wyrwać kasę.

Dobrze wczytaj się w regulamin.Kiedyś dzwignęli mi prawie nowego VW LT.

AC oczywiscie wykupione, ale czegoś tam nie doczytałem ,coś tam nie spełniłem i figa z makiem.

Moja wina oczywiście,ale zawsze szukaja dziury w całym ,żeby tylko kasa nie poszła w drugą stronę.

No masz racje oczywiście. Druga strona medu tez jest. Polacy potrafią i wyłudzali odszkodowania to i stawki wysokie. Szkoda ze każdego to dotyka. Ja płaciłem za pakiet 2100 :( masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PANOWIE W TEMACIE NASZEGO SPOTKANIA

DZIS TROSZKE POMYSLAŁEM CO GDZIE I JAK

MOJA PROPOZYCJA ;

SPOTYKAMY SIĘ W PIĄTEK OD 17 PARU Z WAS MA DOS DALEKO, MIEJSCE ( TU DWIE PROPOZYCJE) TO SKANSEN GÓRNICZO - HUTNICZY W LESZCZYNIE www.dymarkikaczawskie.pl , lub jakas agroturystyka w lasach Jaroszówki ( piękne lasy ze swietnymi drogami szutrowymi)

sobota rano startujemy - park krajobrazowy Chełmy potem rudawski park krajobrazowy nastepnie przełecz Kowarska i wpadamy do czech tam jezdzimy po karkonoskim Parku ( Pecz pod Snieszką ,janskie łaznie ,i lecimy na SUMPERK taka kultowa czeska droga dla motocyklistów lecimy na kłodzko po drodze nocleg gdzies w Lądku lub BYSTRZYCY cos znajde

niedziela

kotlina kłodzka ,srebrna góra oj tam jest gdzie jezdzic

to moja propozycja

z tym ze ja nie lubie planowac , kocham tą nutke szaleństwa - brak planu troszke improwizacji

więc pewnie zobaczymy wiele innych miejsc

POZDRAWIAM WILK

www.autowilk.pl

czekam na potwierdzenie

kto się pojawi

Edytowane przez autowilk legnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pt 11 kwietnia tak jak pisałem to ja przyjadę, o ile pogoda nie sprawi jakiegoś psikusa tzn nie będzie padał śnieg (abs może nie pomóc tak dla wiadomości kolegi madafaki bacznie obserwującego wątek xt1200z) Jeśli nie dostanę wolnego w pt dołaczę w sobotę, ale postaram się w pt przyjechac. Tak na marginesie dodam tylko, że chciałbym przyjechać z pasażerką:D

Edytowane przez rrobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotlina kłodzka to raj dla motonitów - tam można jeździć i jeździć , zwiedzać i zwiedzać.Jeśli nocleg w okolicach Lądka to polecam Kletno - sporo kwater przyjaznych motocyklistom i słynna knajpa motocyklowa serwująca świetne obiady - kto nie był nie koniecznie trzeba.Przy okazji można zwiedzić jaskinię niedżwiedzią.Polecam też świetne widoki na trasach w okolicach Zieleńca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

PANOWIE W TEMACIE NASZEGO SPOTKANIA

DZIS TROSZKE POMYSLAŁEM CO GDZIE I JAK

MOJA PROPOZYCJA ;

SPOTYKAMY SIĘ W PIĄTEK OD 17 PARU Z WAS MA DOS DALEKO, MIEJSCE ( TU DWIE PROPOZYCJE) TO SKANSEN GÓRNICZO - HUTNICZY W LESZCZYNIE www.dymarkikaczawskie.pl , lub jakas agroturystyka w lasach Jaroszówki ( piękne lasy ze swietnymi drogami szutrowymi)

sobota rano startujemy - park krajobrazowy Chełmy potem rudawski park krajobrazowy nastepnie przełecz Kowarska i wpadamy do czech tam jezdzimy po karkonoskim Parku ( Pecz pod Snieszką ,janskie łaznie ,i lecimy na SUMPERK taka kultowa czeska droga dla motocyklistów lecimy na kłodzko po drodze nocleg gdzies w Lądku lub BYSTRZYCY cos znajde

niedziela

kotlina kłodzka ,srebrna góra oj tam jest gdzie jezdzic

to moja propozycja

z tym ze ja nie lubie planowac , kocham tą nutke szaleństwa - brak planu troszke improwizacji

więc pewnie zobaczymy wiele innych miejsc

POZDRAWIAM WILK

www.autowilk.pl

czekam na potwierdzenie

kto się pojawi

Jeśli pogodowo sie nie zawali jestem z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kotlina kłodzka to raj dla motonitów - tam można jeździć i jeździć , zwiedzać i zwiedzać.Jeśli nocleg w okolicach Lądka to polecam Kletno - sporo kwater przyjaznych motocyklistom i słynna knajpa motocyklowa serwująca świetne obiady - kto nie był nie koniecznie trzeba.Przy okazji można zwiedzić jaskinię niedżwiedzią.Polecam też świetne widoki na trasach w okolicach Zieleńca.

dziekuje i zapraszam moze się spotkamy , nie jestesmy fanatykami jednej marki ,ja chętnie spotkam się z kazdym miłosnikiem podrózy dalekich i bliskich na motocyklu

pozdrawiam i czekam

WILK

www.autowilk.pl

post-61050-0-44597600-1394744952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...