Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podpowiedź.Wiem że jak gwarancja to trzeba w ASO .Tylko parę rzeczy mogę sam wykonać np .olej , świece, filtry, klocki .Nie chce być znów zaskoczony wymianą "czegoś "co normalnie powinno być wymienione dużo później.A Wilu jak twoja sprawa z siedzeniem się skończyła ?

Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jakie były twoje objawy ??U mnie problem z redukcją biegów ale tylko w dół( podczas jazdy i na postoju)Jest to irytujące jak dojeżdżam do świateł szybko i chce zrobić redukcję a dźwignią dopiero po którymś razie zaskakuje i redukuje

 

wooosiu

 

dokładnie miałem to samo. Generalnie po mocno ekstremalnej jeździe w górach po szutrach zrobiła się miękka dzwignia. Nie można było zredukować biegów w górę bez problemu. Dopiero po chwili odpoczynku wróciło wszystko do normy. Nadmienię tylko że sama temperatura silnika była ok 100 stopni wentylator jeszcze nie chodził.

 

teraz tylko czekam na odbiór moto z serwisu i wyjazd do Andaluzji

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no objawy pasują. Tak jak piszesz po rozgrzaniu tak się dzieje. A nie wiesz czy czasem (była akcja serwisowa właśnie na to )może akurat twój VIN pasował ?? Czy też rozebrali skrzynie i dopiero stwierdzili?? Ponoć mój vin sprawdzali i nie łapie się a upewniłeś mnie że mam to samo.Kurde chyba wybiorę się do stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no objawy pasują. Tak jak piszesz po rozgrzaniu tak się dzieje. A nie wiesz czy czasem (była akcja serwisowa właśnie na to )może akurat twój VIN pasował ?? Czy też rozebrali skrzynie i dopiero stwierdzili?? Ponoć mój vin sprawdzali i nie łapie się a upewniłeś mnie że mam to samo.Kurde chyba wybiorę się do stolicy.

Rozebrali całą skrzynię. Z tego co wiem nie było żadnej akcji serwisowej. Zapraszam do poland position szefem serwisu jest gość który ma teresę więc zna ją na wskroś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie tego . Taki sam problem a dwa różne rozwiązania . Ktoś może zna wytłumaczenie bo ja nie .To żenujące bo serwis mam 500m od domu ale raczej zrezygnuje z usług .Do Opola 80km , do Kłodzka 90km nie jestem pewien czy Legnica ma ASO ale to sprawdzę .

Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom odpowiedź jest prosta. 1 - zmień serwis 2- Każdy dealer serwisuje jak mu się podoba a Yamaha Motor Polska ma na to wyj**ane co osobiście sprawdziłem. Moja reklamacja kanapy nie nadaje się nawet na pisanie. Szkoda czasu. Serwis i obsługa klienta w Yamaha to WIELKIE RAZCZAROWANIE. Jest wiele spraw i historii które o tym świadczą. Kto był na zjeździe ST wie o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to taka polityka puki gwarancja to konieczne minimum a jak już po to złupić co sie da ???Mam prośbę . Potrzebuje znać szerokość zestawu- kufry yamaha boczne po założeniu na moto.Mam dylemat czy 38l.cz tez 45l.Nie zawsze będę sam jeździł.

Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w jakie dokładnie rejony się wybieracie ale polecam wybrać się do Koscierzyny a z Koscierzyny jest fajna traska do Wdzydz Kiszewskich a z Wdzydz polecam wybrać się kilka kilometrow do Gołunia a tam jest hotel z restauracja na samej gorze z tarasem a tam widok na jeziorko..moje rewiry także wiem co dobre :biggrin:

 

 

 

Pytanko kompletnie z innej beczki - czy ktoś probował czy poniższy tankbag pasuje kształtem do zbiornika Super Teresek...?

http://www.moto-akcesoria.pl/torba-na-bak-sw--motech-quick-lock-evo-gs-16--22-l,p,55004

 

GS ma chyba troszke bardziej ostrą krawędź zbiornika z tego co widze...

Edytowane przez osu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej OSU! wczoraj wylądowaliśmy w Swornegacie, dzisiaj spróbujemy odwiedzić miejsca o ktorych pisałeś. Niech tylko trochę więcej słońca przyświeci......pozdrawaim

To jakby co:

 

we wdzydzach Kiszewskich macie wieze widokową na jeziorko i okolice - nie pomińcie tej atrakcji (lezy na terenie PTTK i tam tez mają tawerne).

Jakbyscie chcieli zjeść coś na tym tarasie widokowym restauracji Hotelu Gołuń to fajnym rozwiazaniem na tą nie-pogode byłaby u nich zupka krewetkowo-kurczakowa (tylko brac z pieczywkiem ;-) ). A w Kościerzynie na rondzie (wylotowym na Wdzydze) macie Kurczaki z rożna jak zakimś chodzą...kurczaki niby po rewolucji Gesslerowej choć nigdy tam nie jadłem :-) Pogoda bedzie pochmurna ale za to brak deszczu!

 

OSU jak nie przymierzysz to nie będziesz wiedział. Jednemu będzie ok a innemu nie .Z tego co widzę powinien pasować http://www.motobagaz.pl/configurator.php?id=0&step=5.

 

Chyba faktycznie bedzie najlatwiej zamowic i przymierzyc....jak nie bedzie pasowac to zostawie w sklepie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...