Skocz do zawartości

Suzuki RF600R (RF 600 R)


Gość ssimpson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj dokładnie forum, wielu miało podobny dylemat.

Ja mogę polecić XJ 600/Bandita 600.

YZF 750 jest za bardzo sportowa i ma zbyt dużą moc jak na pierwszy motocykl.

 

Pozdrawiam

Januszm

A co z 98 konną RF?

I tu nie chodzi o zakup na jeden sezon.

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem :D

 

Poczytaj dokładnie forum, wielu miało podobny dylemat.

Ja mogę polecić XJ 600/Bandita 600.

YZF 750 jest za bardzo sportowa i ma zbyt dużą moc jak na pierwszy motocykl.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te motory jakoś specjalnie mi się nie podobają bandit z przodu ma okrągłą lampe, a XJ też mi się nie podoba.

Lubię moto obudowane, wiem że to tylko plastik, ale ja myślę o zakupie na co najmniej przyszłe 3 lata.

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ładne, i nie drogie, i w miarę szybkie?

 

wszystko, co rozsądni ludzie polecają na pierwszy motocykl ;)

oczywiście znajdziesz tam również mnóstwo wypowiedzi tych, co to polecają 100KM plastika; wybór zawsze należy do kupującego - może być jedynie rozsądny lub bardzo ryzykowny

 

szybkie... co to znaczy? chcesz robić 99% czterołapców na starcie spod świateł? wystarczy skuterek 125, no - 250ccm. a początkującemu motocykliście, jak mówią autorytety - 2 gary i 500ccm, 50KM

ładne? w sportowych owiewkach - gs500f. drogie też nie jest, tzn. w swoim roczniku. poza tym tańsze w utrzymaniu, niż r4

 

no, życzę udanej lektury na wieczór :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrozumiałem coś dzięki linkom które dostałem.

 

No to wezne jako pierwsze moto jakiegoś nakeda może nawet 500'tka być.

Bo mi naprawdę chodzi o to żeby się wprawić i to porządnie do tego rękę przyłożyć, a nie żeby wokół kolegów pokazać czego to ja nie potrafię.

 

Nie chcę się zabić, bo jakbym chciał to od razu walnąłbym sobie w łeb.

Chcę po prostu mieć coś na przyszłe 3 lata, i nieważne w jakim nastroju jak spojrze na moto to odrazu pojawi się uśmiech i zadowolenie z bycia właścicielem.

Z drugiej strony boję się że szybko taki naked mi się znudzi, a 50 KM może okazać się później za małą mocą.

Edytowane przez gandziorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko i na temat

 

dwu cylindrowa kalsa 500 obojetnie jakiej firmy z wyzszej polki zdlawiona Honda CBF 600 ABS.

 

:banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mala moca do czego ???

Zeby sie uczyc jezdzic jest calkowicie wystarczajaca.

Nastepne 3 sezony to wlasnie bedzie dla ciebie nauka jazdy.

 

Adam M.

Ok, dzięki dużo daliście mi do myślenia.

 

A co myślicie właśnie o GS 500?

W kategoriach:

Części/Nauka/Eksploatacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przesiadce z Zip-a to przy przyspieszaniu na gs-ie to Ci głowę urwie :icon_question: a Ty byś chciał odrazy 750 :icon_question:

 

"A co myślicie właśnie o GS 500?

W kategoriach:

Części/Nauka/Eksploatacja"

 

Powiem Ci, że od paru lat jestem na forum i nie skłamie jak powiem, że codziennie widzę jakiś nowy temat/post o gs 500 / cb 500. Proponuje więc wytężyć troszkę szare komórki i użyć opcji "szukaj". Jak masz z tym problem to Ci wytłumaczymy. Jak dostaniesz gotową odpowiedź, to się będziesz znowu upominał a jak nauczysz się obsługi wyszukiwarki to przestaniesz zadawać pytania setki razy wałkowane na forum.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie napiszę tylko o RF

 

Ładnie wygląda, na prostych też OK, niska cena, bezawaryjna (przynajmniej u mnie). Ale czy to wystarczy?

Fura słaba nie jest, ale w zakrętach prowadzi się chu**wo, spora masa utrudnia manewrowanie i skutecznie odbiera frajdę z jazdy. Motocykl do szybkiej turystyki. Tor odpada, stunt odpada.

 

Mimo wszystko jakbym miał się cofnąć i wybrać motocykl to kupiłbym RF'kę jeszcze raz gdyż uważam że za taką kasę nie ma lepszego sprzęta :icon_rolleyes:

RF to moje pierwsze moto, żadnych większych problemów i utrudnień nie mam z tym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...