Skocz do zawartości

Jaka 450?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad zakupem Hondy CRF 450 lub Yamahy YZ 450. Który z tych motocykli polecacie do jazdy przełajowej, w błocie, podjazdy itp? Który jest mniej awaryjny i któremu nie przeszkadzają częste wywrotki, którego łatwiej się odpala ogólnie i po zalaniu silnika?

 

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz enduro, wbrew pozorom wr450f nie ma dokładnie takiego samego silnika jak yz450f, choćby taka głupia sprawa że jak endurzysz to blacha i światła przydadzą ci sie przy przelotach na asfalcie :D

 

pozatym czemu 4.5 akurat ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spójrz ile mam lat:P Blachy jak narazie mi się nie przydadzą:P A 450 dlatego że większe pojemności są już cięższe no chyba że ktm... A mniejszy mógłby być tylko zależy mi na tym żeby motocykl miał porządny dół i na wysokich obrotach też żeby latał porządnie:) I mam jeszcze jedno pytanie mianowicie wiem że crf chyba ma 5 biegów( poprawcie mnie jak się myle) i yz od 2008r też ma tyle biegów, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam udowodnioną dysortografię tak więc nie musisz się ze mnie śmiać... A z tego co wiem to moja yz 426 nie wiele ustępuje yz 450( wiem bo znajomy który ma 450 jeździł na mojej i tak mi powiedział). A założyłem ten temat dlatego że nie wiem co wybrać... YZ czy CRF?

Edytowane przez karosa94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę komentował powyższego posta i w tym wieku to radzę więcej pomyśleć o ortografii bo z tą to u Ciebie nie bardzo, a pomysły o 450ccm na razie sobie odpuść.

 

 

Zdrowia życzę!

 

ma sobie 450 odpuścić bo byki sadzi? :D

Chce 450 to niech sobie kupi, SV to tez twoje pierwsze moto? :bigrazz:

 

a do autora jak coś znajdziesz to podaj konkretne motocykle na podstawie linku bo różnice 450 są wg minimalne i jeden może mieć na plus to a drugi może nadrabiać czymś innym

 

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz enduro nie ze względu na blachy, a na zestopniowanie skrzyni biegów i zawieszeń. Torówka jest za twarda do lasu. Zresztą.. amatorowi nie zrobi to pewnie różnicy.

 

Jak koledzy radzili - stan techniczny przede wszystkim. Reszta to tylko kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do konća to tylko kolor. Ja na twoim miejscu brał bym Honde miedzy innym ze względu na dwa obiegi oleju,wałek głowicy na łożyskach a nie na panewkach jak u yamahy,4 zawory czyli mniej do regulowania. Miałem 450 hondy z 2007, kupiona gry miała 15 mth, sprzedałem jak miała 105 mth i przez ten czas zawory ani razu nie wymagały regulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z tych motocykli polecacie do jazdy przełajowej

 

Żaden z tych

 

Który jest mniej awaryjny

że co? to są crosówki więc czego oczekujesz..... trwałości :icon_mrgreen:

 

któremu nie przeszkadzają częste wywrotki

 

niezłe :icon_mrgreen: a któremu mniej zaszkodzi zderzenie z tirem :banghead:

 

którego łatwiej się odpala ogólnie i po zalaniu silnika?

 

O w dupę jeża, po zalaniu silnika to zakżdego 4T trzeba się nakopać właśnie dlatego do tego typu zabawy nie powinno brać się crosówek tylko coś z elektrokopajsem :crossy:

Edytowane przez ghollum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...