Skocz do zawartości

Zwalniacie na widok foto radaru ?


Barfi84
 Udostępnij

Czy zwalniasz na widok fato radaru   

288 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwalniasz na widok fato radaru

    • Tak zwalniam
      66
    • Nie mam to w dupię
      90
    • To zależy w którą stronę jest ustawiony foto radar
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Powinna być jeszcze jedna odpowiedz do sondy :

"Czasem zwalniam zależnie od humoru ,ale głownie mam to w dupie"

 

Pozdrawiam :crossy:

 

 

Ps czy można uniknąć pkt za zdjecie z tego ustrojstwa?? :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Edytowane przez kanak098
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już przegniesz ostro i będziesz musiał te 500zł zapłacić + pkt, to możesz powiedzieć, że nie wiesz kto jechał na mopliku i wtedy też zapłacisz 5 stów za niepodanie sprawcy wykroczenia, ale bez punktów. Tak mi przynajmniej znajomy mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli fotoradar robi zdjecie od przodu to daje gazu i wymownym gestem palcem pokazuje gdzie mam ten ich fotoradar :biggrin: Jesli wali foty od tylu no to staram sie zwalniac :biggrin:

 

moze jestem nietolerancyjny i ogolnie nie lubie niczego co "wali od tylu" dlatego raczej przyspieszam niz zwalniam ale to bardziej ze strachu o wlasny tyl :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już przegniesz ostro i będziesz musiał te 500zł zapłacić + pkt, to możesz powiedzieć, że nie wiesz kto jechał na mopliku i wtedy też zapłacisz 5 stów za niepodanie sprawcy wykroczenia, ale bez punktów. Tak mi przynajmniej znajomy mówił.

Niezgodnie z prawem zresztą, niby dlaczego mam płacić za coś, czego nie pamiętam? Tutaj więcej:

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/4072...cza_mandat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak już przegniesz ostro i będziesz musiał te 500zł zapłacić + pkt, to możesz powiedzieć, że nie wiesz kto jechał na mopliku i wtedy też zapłacisz 5 stów za niepodanie sprawcy wykroczenia, ale bez punktów. Tak mi przynajmniej znajomy mówił.

ZAWSZE mozesz powiedziec, ze nie wiesz kto jechal. Pozyczyles grata koledze, a ze to dawno bylo nie pamietasz komu.. ja czesto jezdze w grupie i zdarza sie wymieniac moto wiec juz w ogole nie wiem/nie pamietam kto na czym jechal.. :icon_mrgreen: etc.

Dostajesz foto z pisemkiem, w ktorym powinny byc 3 opcje: przyznajesz sie itd., wskazujesz kierownika itd., nie przyznajesz sie i nie pamietasz/nie jestes w stanie wskazac kto jechal. Czasami 3 opcji nie ma, ale to tylko takie widzimisie np. strazy wiejskiej w Toruniu :banghead: Ja zawsze wybieram trojke, i potem masz 2 opcje: straz wiejska z Kęsowa od razy przyslala kwita z suma zblizona do tej z mandatu, a straz wiejska z Torunia pchnela sprawe do sadu, suma koncowa byla zblizona do kasy za mandat z punktami. I juz.

No i jak to ktos wspomnial sa juz orzeczenia sadow, ze paragrafy na ktorych sie wladze opieraja przy tej zabawie z foto sa od czego innego..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest opcja "nie zwalniem bo nie widze" ??

 

Ostatnio jechałem z kumplem samochodem i sie pyta czy tu sa u nas fotoradary :) Mówie ze nie ma na pewno, jeżdze tu moto i jest gIT.

........

chu*a ze 3 były po drodze :P

Nawet nie widziałem a jeżdze tamtędy już troche. Ot zagwozdka :)

Mają tam piwo tak zimne jak serca waszych dziewczyn.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszką zwalniam, motocyklem raczej nie. Ostatnio sypałem ponad 200 (piękna droga, nówka asfalcik) i panowie policjanci schowani za drzewem pozdrawiali mnie lizakiem, ale zanim się zorientowałem byłem kilkaset metrów dalej ... :icon_eek: ..nawet do radiowozu nie wsiedli żeby mnie gonić, a trochę bym zarobił pkt. Ale nie moja wina ze w krzakach siedzą i ich kur.. nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj przyszla fota na moto. strzelona w plecy w sierpniu w uniechówku (DK22). 10 punktów do kolekcji. Masakra, musze isc na kurs zbijajacy punkty bo jak przyjdzie jeszcze jedna taka pamiątka z wakacji to będzie nieciekawie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj przyszla fota na moto. strzelona w plecy w sierpniu w uniechówku (DK22). 10 punktów do kolekcji. Masakra, musze isc na kurs zbijajacy punkty bo jak przyjdzie jeszcze jedna taka pamiątka z wakacji to będzie nieciekawie

kursów już nie ma, a jak ktos przyjmuje punkty za fote strzeloną w plecy osobie której nie można na zdjęciu rozpoznać to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...