Skocz do zawartości

Zwalniacie na widok foto radaru ?


Barfi84
 Udostępnij

Czy zwalniasz na widok fato radaru   

288 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwalniasz na widok fato radaru

    • Tak zwalniam
      66
    • Nie mam to w dupię
      90
    • To zależy w którą stronę jest ustawiony foto radar
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Pokazuję mu środkowy palec :icon_twisted:

A tak serio, to przed samym fotoradarem nie zwalniam; w trasie jadąc przez wioski staram się zwolnić ogólnie, więc mi zwisa czy jest puszka czy nie a w mieście mam to totalnie gdzieś ;)

Przez wiochy to wiadomo 70-80kmh max tylko że fotoradary często stoją na wlocie lub wylocie wiochy albo wiocha 4 domy a foto stoi.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale przyspieszam :bigrazz:

 

podpowiem Ci: mina puszkarza, którego wyprzedzasz tuż przed pstryczkiem jest bezcenna... :icon_twisted:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem Ci: mina puszkarza, którego wyprzedzasz tuż przed pstryczkiem jest bezcenna... :icon_twisted:

jsz

Coś w tym jest :)

Coś jak

I nawet marka się zgadza :biggrin:

Ja to jednak hultaj jestem...

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blah, no wiedziałem :D

 

a poważnie: zwalniam tam, gdzie widzę zagrożenie, jakiś potencjał ryzyka. w miejscach gdzie są tylko pola i np. wylot z wioski, i stoi fotoradar, daję bez żenady w palnik: a niech się jakiś wioskowy strażnik skicha na swoim stołeczku, że nie ma komu wypisać mandatu :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwalniam, ale zazwyczaj nie na tyle, żeby w razie czego się nie załapać na przekroczenie, po prostu zakładam, że jest jakiś powód(oprócz wpływów do budżetu) dla którego to ustrojstwo tam stoi, więc warto zachować ostrożność. Tylko w Tarczynie zawsze jadę przepisowo ^^

 

Aha :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Chyba obecnie, bo jeszcze niedawno jadąc w grupie jako pierwsza to jakoś nie zwalniałaś :icon_twisted: :icon_twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Chyba obecnie, bo jeszcze niedawno jadąc w grupie jako pierwsza to jakoś nie zwalniałaś :icon_twisted: :icon_twisted:

 

pozdro

Zwalniałam! Ze 120 do 100 :bigrazz: Poza tym to "niedawno" to było 2 i pół roku temu... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę przed jednym takim hamowałem bo zaraz za fotoradarem był dość ostry zakręt. Hamowanie dość spore, ale chyba nie wystarczyło bo i tak widziałem niezły błysk ;] Cóż fotka chyba pójdzie do kosza, no chyba, że po forumowej kamizelce szukać będą ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...