Skocz do zawartości

Zwalniacie na widok foto radaru ?


Barfi84
 Udostępnij

Czy zwalniasz na widok fato radaru   

288 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwalniasz na widok fato radaru

    • Tak zwalniam
      66
    • Nie mam to w dupię
      90
    • To zależy w którą stronę jest ustawiony foto radar
      132


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jadę samochodem do Katowic, to nie zwalniam, bo fotoradary są w znakomitej większości puste.

 

Zwalnianie wymuszaja super kierowcy co grzeja 130 a Ty za nimi na ogonie i nagle hebel i zwalniaja do 60 :icon_mrgreen:

No i sila rzeczy jadac za nimi zwalniam :icon_twisted:

Bardzo rzadko znajdzie sie taki co zjedzie na prawy pas i Cie pusci :evil:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

owszem, bywają i strzelają w plecy. niestety jak już wspomniałem sprawdzone, służę dowodem jakbyś zajrzał kiedyś do kraku na piwo - fotka wyraźnie z góry, z masztu

jsz

 

Dzięki za konkretną odpowiedź. Jak będę w okolicy to się zamelduję :flesje:

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Białego Boru proponuję uważać, bo niestety dostałem fotkę z wyjazdu na moto. Strzał w plecy (z drugiej strony jezdni), fotoradar przenośny więc i rozmiarowo niewielki - 100zeta i 2pkt :buttrock:

W samym Białym stoi fotopstrykacz przy budynku straży praktycznie non-stop załadowany i wali foty - zobaczcie kogo złapał >LINK<

też mam fotkę z tej słynnej miejscowości :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam fotkę z tej słynnej miejscowości :icon_evil:

 

Jeśli mówimy o tym samym to przed Białym Borem w "miejscowości" Trzebiele ustawiają przenośny fotoradar. Miejscowość w "" bo są tam 2 budynki po PGR`owskie oddalone od ulicy dobre 80 metrów. Asfalt piękny, bardzo długa prosta, widoczność jak na patelni a tam w szczerym polu ograniczenie 70. Mało kto zwalnia bo zagrożenia żadnego. Typowe miejsce do zarabiania $

 

EDIT:

Nie doczytałem wypowiedzi Krasnala. W takim razie są 2 miejsca na które trzeba uważać w odległości 10km.

 

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Białego Boru proponuję uważać, bo niestety dostałem fotkę z wyjazdu na moto. Strzał w plecy (z drugiej strony jezdni), fotoradar przenośny więc i rozmiarowo niewielki - 100zeta i 2pkt :buttrock:

W samym Białym stoi fotopstrykacz przy budynku straży praktycznie non-stop załadowany i wali foty - zobaczcie kogo złapał >LINK<

 

I tak nie zapłaci immunitet

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na to kasę odłożyłem: http://www.youtube.com/watch?v=MDx0GyGzd7o

 

 

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo: http://allegro.pl/chowana-tablica-ramka-mo...1221883477.html . Nie wiedziałem, że ktoś się zainteresuje ;)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary powiedz gdzie to można kupić - biorę w ciemno!!!

Troszkę wyżej, wystarczy poszukać :icon_mrgreen:

proszę: http://allegro.pl/chowana-tablica-ramka-mo...1221883477.html

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tam nie zwalniam, ale jak byłem wa wypadzie w niejakim Starym Polu-trasa Olsztyn-Malbork, to mi pykło w plecy. 200 zł. Obyło się bez punktów, bo nie wiadomo kto jechał. Dobre jest to, że jest to jednoosobowa straż gminna.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja tam nie zwalniam, ale jak byłem wa wypadzie w niejakim Starym Polu-trasa Olsztyn-Malbork, to mi pykło w plecy. 200 zł. Obyło się bez punktów, bo nie wiadomo kto jechał. Dobre jest to, że jest to jednoosobowa straż gminna.

Pozdrawiam.

Jednoosobowa wiadomo o co chodzi.

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...