Skocz do zawartości

Zwalniacie na widok foto radaru ?


Barfi84
 Udostępnij

Czy zwalniasz na widok fato radaru   

288 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zwalniasz na widok fato radaru

    • Tak zwalniam
      66
    • Nie mam to w dupię
      90
    • To zależy w którą stronę jest ustawiony foto radar
      132


Rekomendowane odpowiedzi

kursów już nie ma, a jak ktos przyjmuje punkty za fote strzeloną w plecy osobie której nie można na zdjęciu rozpoznać to jego sprawa.

na razie przyszło zdjęcie, jeszcze nic nie odsyłałem. zorientuję się w temacie wymigania się od tych punktów :) a z tym brakiem kursów to potwierdzone info? bo z tego co widziałem na stronce wordu to organizują coś takiego

 

Edit: właśnie się dowiedziałem, że jak się nie przyznam to dostanę grzywnę 250zł (zamiast 500zł+10punktów). nie ma mowy, żebym się przyznawał, dzięki Bimbak :)

Edytowane przez mech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym brakiem kursów to potwierdzone info? bo z tego co widziałem na stronce wordu to organizują coś takiego

trochę zgłupiałem teraz bo jeszcze przed kilkoma minutami dałbym sobie ręke uciąć że tak bo gdzies czytałem o tym, że w sierpniu odbyły ostatnie kursy i więcej nie będzie ale nie potrafię tego teraz zgooglować by siebie i Ciebie w tym utwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: właśnie się dowiedziałem, że jak się nie przyznam to dostanę grzywnę 250zł (zamiast 500zł+10punktów). nie ma mowy, żebym się przyznawał, dzięki Bimbak :)

Grzywna bedzie jesli sprawa pojdzie do sadu. Ale wiejska straz potrafi tez wystawic Ci od razu pseudomandat (bez punktow) na kwote zblizona do tej z punktami..

I jeszcze jedno: jesli dostaniesz grzywne (zasadzona przez sad) to ja zaplac jak najszybciej - bo ja sobie olalem temat myslac, ze bedzie tak jak z mandatem (=sami sobie sciagna z podatku/pensji/etc.), i naslali na mnie komornika. W efekcie ze 180 zl zrobilo sie prawie 500 - k*&^%, za wyslanie jednego pisma przez takiego pajaca zazyczyl sobie wiecej niz sama grzywna :banghead:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zgłupiałem teraz bo jeszcze przed kilkoma minutami dałbym sobie ręke uciąć że tak bo gdzies czytałem o tym, że w sierpniu odbyły ostatnie kursy i więcej nie będzie ale nie potrafię tego teraz zgooglować by siebie i Ciebie w tym utwierdzić.

 

 

Nie wiem czy juz nie ma kursow doszkalajacych ale jest projekt aby zlikwidowac je, natomiast co do czasu kiedy ma wejsc w zycie to trzebaby siegnac u zrodel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz w którym miejscu ?

 

nie wiem w ktorym to miejscu bylo bo to kumpla i jego laske zlapali jak go spotkam to go spytam

 

 

To jak to w koncu jest z tym zdjeciem od tylu przeciez cie nie rozpoznaja a jak sie nie przyznasz i nie wskazesz osoby ktora kierowala to co wtedy jaka kara czy co ?

Edytowane przez Dr.Artur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co zwalniać? Odróżnijmy dwie rzeczy, fotorodar oznaczony, który wiadomo czy robi od tyłu, czy od przodu, od tych nieoznakowanych nigdzie. Jak fotoradar ci robi fotę z przodu, to ja zawsze po prostu macham do puszki. Tak tak, macham, nie pokazuję fucka, to bo chamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie malo powaznie wygladasz.. mrugacz.gif icon_mrgreen.gif

Tak czy siak, to i tak sie placa - tym, ktorzy duzo jezdza po asfalcie. Gdyby nie ten brud, to pewnie co najmniej raz w miesiacu musialbym z 400 zeta wyskakiwac banghead.gif

 

Ale przynajmniej bez pkt smile.gif

 

tylko że ja jechałem chyba 40km/h bo mi paliwa brakowało(i tak 1km przed chatą mi brakło całkiem), dlatego nawet nie próbowałem uciekać :icon_mrgreen:

 

Trzeba montować tablicę tak by była jak najmniej widoczna smile.gif

No tak z tym ze wowczas wszyscy policjanci beda sie czepiac bigrazz.gif

 

no właśnie jest jakiś określony kąt w przepisach nie może być za bardzo zagięta do góry ani niczym zasłonięta bo wtedy też jest 100 zł bonusa :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...