Skocz do zawartości

Moto Nowości 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Te wydechy w MV F3 sa boskie :O szał.....

 

Diavel jest ładny ale osobiscie zmienił bym wydechy i przednią lampe. Nie podobaja mi się te wloty powietrza po bokach, takie ociężałe i z ta lampą robia wrażenie nadmiernie nadmuchanych. Co nie zmiania faktu że jakbym zobaczyl na żywo to bym sie zesikał :)

Mają tam piwo tak zimne jak serca waszych dziewczyn.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati Diavel Carbon waży 207 kilogramów. Do napędu motocykla posłużył dwucylindrowy silnik Ducati Testastretta 11° o pojemności 1198 ccm. Jednostka dostarcza 162 KM przy 9500 obr./min. i 127,5 Nm przy 8000 obr./min. Elektronicznie sterowane przepustnice oraz odpowiednio zaprojektowany układ wydechowy sprawiły, że krzywa przebiegu momentu obrotowego jest płaska. Diavel dysponuje więc pełnią siły nawet na niskich obrotach

 

Żródło http://moto.onet.pl/219576,7806100,1,zdjecie.html?node=27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no prestiż kosztuje. :)

 

Dla mnie takie maszyny powinny być zaporowo drogie żeby były w swerze marzeń "kowalskiego" bo jak beda ogolnie dostępne to staną sie nudne jak R1 czy GSXR

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za F3 pewnie i tak trzeba będzie jeszcze długo poczekać...

 

a właśnie oglądałem zdjęcia Kawasaki Z1000SX ... i jestem w szoku. Wygląda i zapowiada się świetnie

Potwierdzam. Zieloni pojechali z tematem. Konkurencja dla FZ1S i może GSXF1250. Stylistycznie fest do mnie trafia. Szczerze mówiąc bałem się co pokażą obecne targi. Troche mnie przerasta modernizm w obecnych sprzętach (wizualny). Jednak odetchnąłem z ulgą... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...