Skocz do zawartości

Moto Nowości 2011


Rekomendowane odpowiedzi

w usa kryzys nikt nic nowego niekupuje od paru lat
na kredyt chyba. Ci co mają cash to chyba ich to nie ogranicza, jak się żyje na kreskę to tak jest. Nie daleko mnie była żulernia w której kobita sprzedawała na zeszyt. Tak sprzedawała od kilku lat i chyba zaczęła w końcu egzekwować długi , bo było włamanie do tego "baru" i nic nie zginęło oprócz zeszytu w którym miała notowane co kto i na ile :biggrin: Może w USA też jest jakiś jeden wielki zeszyt który by się dało zaebać :biggrin:

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczylo sie dawanie bezrobotnym murzynom domow na kredyt to w rozmachu motocykli tez nie dostają :D

 

Skonczy sie krajzis to i motocykle wyjadą na szosy.

 

 

A w temacie to fajnie ze kawasaki znow mocn atakuje, moze skonczy sie głupie przeswiadczenie o złej jakosci tej marki.

 

a no i czekam na daytone 1000. miałem nadzieje ze angole w tym roku zaatakuja a tu cisza.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem że kawasaki najładniejsze z tych

 

i w ogóle kawasaki jest piękne :-)

 

!

nie znasz się :bigrazz:

Trochę lepsze niż ostatnia wersja, ale dalej wygląd ma deko upośledzony. W sumie to kwestia gustu i nie ma co dyskutować, zobaczymy na EXPO jak to to wygląda LIVE.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

a no i czekam na daytone 1000. miałem nadzieje ze angole w tym roku zaatakuja a tu cisza.

 

Na razie należy się spodziewać Daytony 675R w 2011 z lepszym zawiasem. Mysle ze to chcial nam pokazac Triumph w tym krotkim trailerze.

 

Pytałem ostatnio u dealera Triumpha - twierdzi ze liter dopiero w 2012. Ciekawe ile w tym prawdy...

 

Z kolejnych nowosci nikt chyba nie wymienil nowego Speed Triple ze zmienionymi reflektorami i kilkoma drobnymi usprawnieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z*ebali nowego Triple'a :rolleyes:

 

e tam, wlasnie dzieki zmianie reflektorów wygląda fajnie bo to okrągłe lampiony troche oldtimerem zalatują a to chyba nie o to chodzi

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...