Skocz do zawartości

Moto Nowości 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez przesady nie od razu w 90-tych. Po prostu wtedy człowiek widział moto na zdjęciu i wszystko było piękne. Teraz to już trzeba mieć dobrą wizje, żeby coś ładnego nakreślić.

Co do R1 to podzielam zdanie zajc'a, nowy eRłan jest kiepski z wyglądu.

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram i Zajc'a i Myciora w kwestii bladego, eruana i ducatów ;)

 

Kiedyś jak wychodziło coś nowego, to pieniłem się na sam widok z podniety. Teraz coby nie wyszło, to chłodno podchodze do tematu, bo coraz częściej jestem rozczarowany.

No i tu (niegdyś dla mnie brzydkie) Ducati kwestii stylistyki jest naprawdę wysoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci, dlaczego?

 

W tym momencie z 250 mamy chyba tylko Kawasaki Ninja 250, konkurencja co nie? ;)

 

VTR250 i Hyosung GTR 250EFI (nawet w ameryce jest EFI) no i ZIPP z ROMETEM ale tego to chyba nikt nie kupi :)

 

Najładniejsze motocykle robili w latach 90tych, takie jest moje zdanie, a te wszystkie nowości są brzydkie i wyglądają jak z kosmosu :biggrin: Oczywiście każdy ma inny gust i może się ze mną nie zgodzić :bigrazz:

 

Byly całkiem ładne ale kokpit taki średnio estetyczny :) lubię mechanikę ale jakoś nie przemawia do mnie sterczące stelaż od plastików :wink: tak samo deltabox.

 

Stylistyka Kawy ZX10R od początku tj. chyba 2005 jakoś mnie nie rusza. Gdzieś tam po drodze mieli fajny pomysł ale znowu jest do bani.

 

Ducati jest cacy lala, ostre sporty z gładkimi dużymi plastikami i bardzo klasyczne CR'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kwestia kominów jest do pominięcia jak żadna inna. Teraz można z tyłu zrobić sobie cuda na kiju i sprawić, że moto będzie wygladało jak sobie chcemy. Jeśli chodzi o serię gixxa k10, to dla mnie to w trochę dziwną stronę idzie. Te sprzęty bardziej pasują do jakiegoś gajerka i na kawe pod LaScalą niż jak rasowe dziki. Ta lampa z przodu sama w sobie jest bardzo ładna, ale to w czym ona jest osadzona już mniej, te wloty dziwne, kominy dziwne, plastiki też jakieś dziwne... Ehh... gdzie sie podziały? tamte skur...ńskie przecinaki? :D

No, ale miejmy nadzieje, że nowości, o których mowa w temacie, zadbają o zmianę zdania tych nieprzekonanych (czyli mnie!)

JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to chyba w Żywcu bo po Warszawie na pewno śmigają trzy a w salonie też nie trudno znaleźć.

 

CBR to bzdura bo zdjęcia to zwykła photoshopka. Plastik z litra posadzony na jakiejś szosówce. Nie rozumiem też dlaczego mają pakować wyżyłowanego singla z CRF skoro remontuje się to w zasadzie jak crossa-często. Malowanie też jakoś nie przypomina niczego z kierunku w jakim idzie Honda. Powód trochę słaby ale jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj tzn Aberdeen (UK), vtr250 nie ma w salonie ani na stronkach komisow.

Zreszta: http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...R250-to-the-UK/

 

Nie doczytalem, ze to koncept, ale jesli mialo by sie takie cudo pojawic (z innym silnikie) to mysle, ze mialo by to wziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...