Skocz do zawartości

Moto Nowości 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Ninji, jak zawsze lepsza od konkurencji :bigrazz:

 

Niby w ktorym miejscu ?

 

W superbike ?

 

Superstock czy moze w Moto GP ? :icon_mrgreen:

 

Zobaczymy co przyniesie test porownawczy, jakos nie wroze feuerwerkow :icon_mrgreen:

 

 

I jak zwykle przekombinowana :bigrazz: Gdyby Kawasaki robiło motocykle najzwyczajniej ładne...

 

To chyba juz nie za naszego zywota :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawsze dla mnie jest to że właściwie tylko kawasaki poszło tą drogą co BMW, a reszta albo odpuściła odkładając prace albo jak Suzuki "jedynie" znacznie odchudziła motocykle. "Jedynie" napisałem w cudzysłowiu bo w klasie 600 może to - w połączeniu z markowymi komponentami hamulcy i zawieszenia - oznaczać rewolucję.

 

A testy porównawcze pewnie zobaczymy jeszcze w grudniu. Na papierze wygląda to tak:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...-v-bmw-s1000rr/

 

Wiadomo już kiedy nowe ZX10R ma trafić do sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpozniej pod koniec kwietnia przyszlego roku.

 

no niewiem , znajomemu we wtorek zostaje dostarczony do serwisu na przewbudowe pod tor , z produkcyjnym nr 145 , wiec troche juz tego w swiat poszlo , no ale w pl widac za murzynami wszystko :banghead:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w pl widac za murzynami wszystko :banghead:

u nas będzie najwcześniej pod koniec października 2011, lub zaraz na początku stycznia 2012 :icon_mrgreen: ,

a tak na serio to chyba handlarze wcześniej je tu przytargają niż importerzy :biggrin:

 

dla mnie kawa ciut wyładniała w stosunku do poprzedniego modelu, ale i tak jest jeszcze brzydsza od rocznika np 2007- który chyba była najładniejszą 10-tką do tej pory.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kawa ciut wyładniała w stosunku do poprzedniego modelu, ale i tak jest jeszcze brzydsza od rocznika np 2007- który chyba była najładniejszą 10-tką do tej pory.

 

A mnie się tam 10 08-10 bardzo podoba :) 06-07 wygląda jak kupa gówna :wink: A ten wynalazek to coś pośrodku :biggrin: A najładniejsza 10 w historii to pierwsza - 04-05, mała, zgrabna i śliczna :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie się tam 10 08-10 bardzo podoba :) 06-07 wygląda jak kupa gówna :wink: A ten wynalazek to coś pośrodku :biggrin: A najładniejsza 10 w historii to pierwsza - 04-05, mała, zgrabna i śliczna :lalag:

 

eeee nie

:icon_mrgreen:

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...