Skocz do zawartości

Parada ślubna 28 sierpnia - sobota


aker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz zrzucić parę kilo, owinąć się prześcieradłem, możesz też założyć biały habit (nie będę instruował jak go pozyskać, ważne jest jednak to, żeby nie było na nim żadnych czerwonych śladów :cool: ), w ostateczności możesz udawać że masz białą koszulę. Białej skóry nie proponuję, bo mogłoby to być źle odebrane he he he :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrzucić parę kilo, owinąć się prześcieradłem, możesz też założyć biały habit (nie będę instruował jak go pozyskać, ważne jest jednak to, żeby nie było na nim żadnych czerwonych śladów :cool: ), w ostateczności możesz udawać że masz białą koszulę. Białej skóry nie proponuję, bo mogłoby to być źle odebrane he he he :icon_mrgreen:

Biała skóra... że też na to wcześniej nie wpadłem!! :icon_rolleyes: Ale masz rację, nie będę robił Ci konkurencji :icon_razz: :icon_mrgreen:

Habit, też niezły pomysł, ok, bez śladów, dyplomacja... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała skóra... że też na to wcześniej nie wpadłem!! :icon_rolleyes: Ale masz rację, nie będę robił Ci konkurencji :icon_razz: :icon_mrgreen:

Habit, też niezły pomysł, ok, bez śladów, dyplomacja... :cool:

 

 

ja mam białą egipską galabiję :notworthy: może byc? :icon_biggrin:

Edytowane przez mar95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam białą egipską galabiję :notworthy: może byc? :icon_biggrin:

:biggrin: zważywszy, że pojedziemy na Okęcie, z pewnością nie pozostaniesz niezauważony :icon_mrgreen:

 

ps. prognozy pogody są wyjątkowo rozbieżne, macie jakieś "pewne" źródła? (oprócz indian ;))

Edytowane przez miro_N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. prognozy pogody są wyjątkowo rozbieżne, macie jakieś "pewne" źródła? (oprócz indian ;))

Dzis od rana lało. Ale widzę z okna że od zachodu się przejaśnia. Przestało padać i zrobiło się cieplej. Świeci słońce w przerwach między chmurami. :lalag:

 

No i kiszka, nie mam nic białego żeby wcisnąć na kurtkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a jak bym miał czas to moge z plecaczkiem wpasc? Mam motor z 2003 to już zamieszchła historia powinienem pasowac :)

Ależ oczywiście

 

mam trasę

 

Ja jadę bez względu na pogodę, bo czeba twardym być nie mientkim, oczywiście biała koszula i mucha będą. Kask orzeszek, pode mną rodzynek : żółty DUCATI Sport Classic :icon_mrgreen:

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=20.87108&...32&v=true&utf=1

potem

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=20.918624...68&v=true&utf=1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Myślał indyk o niedzieli a w piątek mu łeb ucieli.... Zostawiłem w czwartek kawę na serwisie ale coś jej się tak porąbało w dolocie, że nie zapala albo startuje na 1 gar. Jutro serwis jest do 14, jak do tej pory nie zapali to kaplica bezemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa przejazdu już ustalona?

Nie prościej z Niedźwiadka tunelem pod torami i ul. Spisaka do Alei Jerozolimskich i potem do Alei Krakowskiej?

A może spotkanie "eskorty" ( :wink: ) gdzieś wcześniej i razem zajechać pod kościół? Np na ul. Globusowej we Włochach przed tunelem jest szeroki chodnik, po prawej jadąc od Połczyńskiej, między ul. Zdobniczą a Świerszcza.

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do mnie słowami, których nie rozumiem :icon_mrgreen: ten Ursus to dla mnie tak nieznana kraina, jak planeta Jowisz. To, że w ogóle udało mi się ustalić jakąś trasę należy poczytywać za sukces pokroju odkrycia nowej drogi do Ameryki przez niejakiego Krzysztofa Kolumba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w ogóle udało mi się ustalić jakąś trasę należy poczytywać za sukces pokroju odkrycia nowej drogi do Ameryki przez niejakiego Krzysztofa Kolumba.

Prawie jak Kolumb.

Tylko nie wiem czy da się skręcić w lewo w Jerozolimskie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wariat,to i po błocie pójdzie ;)

Miło było poznać forumowe twarze z MGH.Chyba byłem delegacją MGSu :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...