Skocz do zawartości

Remont mojej CBR 600 F1


mirusiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem ją po kilku dobrych latach przrerwy w ujeżdżaniu moto. Silniczek i technicznie moto-bez zarzutu, tyle tylko że motor stał pod chmurką, na deszczu i został pomalowany pędzlem na czarno.

Przwie dwa miesiące mojej pracy i naprawde niewielki wkład finansowy. Dodam że wszytko robiłem sam( razem z żoną- zapaloną motocyklistką i synami-początkującymi motocyklistami), od malowania, po techniczne rzeczy. W silniku wymieniłem tyko napinacz łańcucha rozrządu ( dałem od FZR 600) +pełen serwis gaźników, nowe filtry oleje, nowy łańcuch napędowy, nowe klocki hamulcowe.

Zdjęcia z prac tutaj :)

Edytowane przez mirusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra powinieś zmienić, bo moim zdaniem nie pasują ale to twój motocykl i twój gust.

Brakuje jeszcze tylko wypełnien zegarów i stan będzie kapitalny! Bardzo mi się podoba!

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem fotki.... Kawał dobrej roboty!! Jaki jest koszt takiej przyjemności ? Pewnie więcej niż dałes za motocykl?:)

 

Koszt mniej więcej 1/3 ceny zakupu :bigrazz:

Wyszdeł mi w całości jeszcze poniżej ceny rynkowej (kupiłem naprawdę tanio),więc warto było trochę popracować.

 

baba_zanetti Wypełnienia będą kończę walkę z nimi, no i założyłem właśnie nową szybkę do zegarów.

 

BANANvanDYK Błotnik niebieski bo taki mi się wydawał ładniejszy, biały jednak powiększa optycznie. wiem troche odbiegłem od oryginału, ale tak mi się bardziej podoba.

 

Dziękuję wszystkm zasłowa uznania i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no..bajer robota. Ładniutka ta Cebra nawet. Zamiast rozbierać i sprzedawać na części, czasem warto zreanimować. Ja reanimuję GSX-R750W `93, kupiłem totalną ruinę z trafionym silnikiem. Na chwilę obecną mam zrobione zawieszenia, hamulce i dużo polerki. http://lh4.ggpht.com/_Z2uaPZT7mY8/TFMoDmNO...40/DSCN6887.JPG

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również składam ukłon dla Twojej pracy.Znam z autopsji.Jak masz chęć to możesz zobaczyć z czego powstał i co się przekształcił mój GPZ.

KLIK

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty :lalag: Tak ze cebre masz już w 1 palcu :smile:

 

qurim ta Twoja suzi w niezłym stanie wizualnie. Na ścianie zauważyłem kalendarz KINGWAY, czy to znaczy ze jesteś "chinersem" ? ;)

Edytowane przez Gravis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ją po kilku dobrych latach przrerwy w ujeżdżaniu moto. Silniczek i technicznie moto-bez zarzutu, tyle tylko że motor stał pod chmurką, na deszczu i został pomalowany pędzlem na czarno.

Przwie dwa miesiące mojej pracy i naprawde niewielki wkład finansowy. Dodam że wszytko robiłem sam( razem z żoną- zapaloną motocyklistką i synami-początkującymi motocyklistami), od malowania, po techniczne rzeczy. W silniku wymieniłem tyko napinacz łańcucha rozrządu ( dałem od FZR 600) +pełen serwis gaźników, nowe filtry oleje, nowy łańcuch napędowy, nowe klocki hamulcowe.

Zdjęcia z prac tutaj :)

 

Aż miło popatrzeć.

 

Widać że sprzęt jest w dobrych rękach i długo pojeżdzi przy takim traktowaniu.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag:

Uwielbiam zrobione klasyki.

 

Również składam ukłon dla Twojej pracy.Znam z autopsji.Jak masz chęć to możesz zobaczyć z czego powstał i co się przekształcił mój GPZ.

KLIK

 

Monter - Twoj GPZ to unikat :) Czemu nie 900?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, serce rośnie i potwierdza to tylko że decyzja o zakupie i remoncie była trafna. ( wbrew złośliwym wypowiedziom niektórych moich znajomych)

:crossy: :

CBR w akcji

 

 

Edytowane przez mirusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirusiek super Ci to wyszło :)

Aż miło tak wieczorem popatrzeć na takie zdjęcia.

 

Mojego byłego Simsona też odrestaurowałem, http://www.youtube.com/watch?v=ez1lUd4QY5w ale to nie to samo co do Twojej roboty.. ;)

 

Niekiedy mam chęci kupić jakiegoś sprzęta i zaś odrestaurować, by później nacieszyć oko.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...