Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

B za drugim razem,

A za pierwszym

 

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że niektórym z nas nie idzie zdanie prawka na samochód, a kat. A mamy.

Czym to może być spowodowane...?

 

kategoria A jest wręcz na pamięc :D na upartego możesz nie znać przepisów tylko wiedzieć że na tym skrzyżowaniu masz przepuscić kolesi z lewej a ci z prawej muszą zaczekać aż ty pojedziesz....

 

generalnie wiesz czego sie spodziewać a na B jedziesz w ,,nieznane'' nie raz nie dwa wjeźdzasz w jakąś dziwną ulice na której nigdy nie byłeś i nie zawsze wiadomo jak sie zachować a oznakowanie dróg w polsce jest fatalne od znaków zasłoniętych drzewami przez brak lini i pasów na jezdni po kompletny brak znaków (dojeźdzasz do skrzyżowania nie masz nikogo z prawej jedziesz nagle hamulec i co pan robi ??!! skrzyżowanie równorzędne mam wolną prawą więc jade... To nie jest żadne równorzędne ma pan ustąpić pierwszeństwa przejazdu !!!!! a gdzie znak ?? nie wiem ale tak jest....)

 

na A odpadają ci 2 trudne manerwy mianowicie parkowanie prostopadłe i równoległe

 

podchodząc do B nie masz legalnej możliwości pojeździć samochodem lub pojazdem zbliżonym po drogach we własnym zakresie, natomiast przy A masz albo A1 albo motorower na dowód ....

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za pierwszym

B za 5 albo 6 niepamiętam już :) 1 cm na placu brakujący 2 razy (stare przepisy - łuk), koleś który mnie puszcza z przeciwka - wymuszenie pierwszeństwa, i jakieś tam pierdoły, stare dzieje. Teraz sie bardziej martwiłem żeby mi go nie wzięli za punkty a miałem ich 23.

 

Na b wg. statystyk puszczają 33%.

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - za pierwszym

B - za piątym. Z B miałem trochę zabawy ale nie będę się rozpisywał żeby nie było, że się żalę. Napiszę tylko, że za czwartym razem zdawałem około 9 rano, po trzech piwach wypitych mniej wiecej o 23 poprzedniego dnia. Spac poszedlem chyba kolo 2. Nigdy nie mialem takich problemow z zatrzymywaniem sie przed poprzedzajacymi autami na skrzyzowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy za trzecim na moto, za pierwszym na auto.

A za trzecim, B za piątym. W obydwu przypadkach wymuszenie pierwszeństwa, choć dwa razy podejrzewam złośliwość egzaminatora. Młody byłem i gniewny tych kilkanaście lat temu :)

Za ostatnim razem na B zdałem jako jedyny z całej grupy.

A na testach sprawdzałem czy da się zdać nie ucząc, czy da się zdać ściągając (złapali mnie), czy da się zdać ucząc :)

Na szczęście w 1994, czy '96 roku egzaminy nie kosztowały za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i B za drugim razem, ale jak to mówią za drugim zdają Ci co potrafią jeździć, a za pierwszym tylko farciarze :P

 

:lalag: :lalag: :lalag:

 

B: dawno temu: Teoria za trzecim (dopiero przed trzecim razem zobaczyłem jak te poj**ane testy wyglądają), praktyka za drugim (za pierwszym oblałem za to, że zderzak poloneza przez moment był nad linią :icon_biggrin: )

 

A: Teoria za pierwszym bezbłędnie, praktyka za drugim. Za pierwszym oblałem miasto za niestosowanie się do znaków, ale do jakich i gdzie, to już mi pan egzaminator nie był w stanie powiedzieć :wink:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...