Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki temacik, trochę mnie teraz nurtuje, jutro mam egzamin i się zastanawiam jaki procent puszczają za pierwszym razem :P w sumie, nie ma się co nastawiać że się od razu uda, ale z ciekawości zapytam, za którym razem zdaliście, na czym się wykładaliście?

 

A i C za drugim, pozostałe wszystkie za pierwszym :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym. Zero błędów na teorii, jakieś zgrzyty na praktycznym. W 2001r. Nie wiem czy teraz bym zdał kolejny raz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało za 1-wszym podejściem. Zrobiłem dwa błędy, ale były one dopuszczalne. Raz motocykl zgasł mi przy ruszaniu na wzniesieniu natomiast drugi błąd to nie ustąpienie pierszeństwa autobusowi komunikacji miejskiej ruszającego z przystanku. Tutaj kłuciłbym się z egzaminatorem ponieważ autobus zasygnalizował włączanie się do ruchu kiedy byłem około metr za nim a sam jechałem około 50km/h. Oczywiście egzaminator jadący za mną widział dokładniej zamiar włączenia się do ruchu autobusu ponieważ był za mną a ja nie miałem sposobności zatrzymać się na na krótkim odcinku z prędkości 50km/h. No, ale najważniejsze, że zdałem za 1-szym razem. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B za drugim jak miałem 17lat , potem "na szybko" zaliczyłem A za pierwszym (kurs we Wrocku a egzamin w Sieradzu) . Z "A" nie było tak lekko , musialem zje*ac egzaminatora że sie przypierdala do zielonej strzałki a kasa w biedronce na mnie czekała wiec czasu nie mam i ni ema innej opcji jak pozytywny . No i mi zaliczył.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i B za pierwszym. Może i fart. Przy zdawaniu na A byłem chyba trzeci w kolejce i po skończonej jeździe egzaminator stwierdził że jestem pierwszym dziś co naprawdę czuje się pewnie i wie co robi. Miło było usłyszeć pochwałę od gościa który oblał wcześniej dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B- za pierwszym

A- za trzecim ( raz zapomniałem kasku nałożyć :biggrin: :banghead: , a raz zapomniałem trąbki włączyć na placu manewrowym, koleś dał mi drugą szanse ale na drugiej znowu zapomniałem przepchnąć motocykla :biggrin: , na trzecim wszystko igła.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...