Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak mnie egzaminator podpuszczał na prostej żebym jechał szybciej. Szybciej niż pozwalały ograniczenia. Też tak mieliście ?

Na odlewniczej zdawałem.

pzdr

Nie. Na jakiegoś dziwnego kolesia musiałeś trafić - takie praktyki są zabronione :icon_eek:

Edytowane przez Liver Sausage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Na jakiegoś dziwnego kolesia musiałeś trafić - takie praktyki są zabronione :icon_eek:

 

Tak ? A słyszałeś coś takiego ? - egzaminator wypuszcza kartkę przez okno, że niby mu wypadła, i krzyczy do Ciebie żebyś się zatrzymał. W tym miejscu oczywiście nie można się zatrzymywać :wink: Jeśli to zrobisz kończysz egzamin. :biggrin: Jest dużo takich chwytów.

 

Wracając do mojego wątku - Kutas słusznie przypuszczał że na egzamin przyjechałem motocyklem, bo byłem w moto kapocie . Pewnie myślał że trafił na mistrza odkręcania na prostej, ale... Ale się pomylił. Tylko paluchy mi zmarzły bo rękawice zostawiłem w kufrze. :bigrazz:

 

pzdr

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chronologicznie....

 

1994 rok - B za siódmym podejściem :icon_mrgreen: - poprzednie sześć niezaliczone z powodu: zbyt długiej jazdy po środkowym pasie, niesymetrycznego (różnica 1 cm !!! ) zaparkowania tyłem, niezatrzymania się przed znakiem "STOP" (zatrzymałem się, ale bieg nie był "na luzie").... a potem przyszedł inny egzaminator...

 

 

2003 - A za drugim - tu było zabawnie....taka zielona "mycka" co ją ze wzgledów higienicznych dawali pod kask zsunęła mi się na oczy podczas machania głową na "ósemce" (kask był 2 rozmiary za duży)... no to się zatrzymałem.... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

:flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...