Skocz do zawartości

Za którym razem zdaliście prawko


jarameb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A- zdałem za trzecim razem aż wstyd się przyznawać , za pierwszym razem gdy wsiadlem na rumaku nie obejrzałem się za siebie :icon_eek: a drugi raz jest jeszcze lepszy :biggrin: ruszanie ze wzniesienia sam z siebie się tak smialem ze egzaminator nie wiedzial o co chodzi hehe a trzeci raz na pełnym luzie :crossy: żadnego ale nie było egzaminator nie miał nic do zarzucenia , tylko stwierdził nie można było tak odrazu !

Reszta czyli :

B za drugim

C za pierwszym

CE za drugim

 

Grunt to się nie strsowac bo własnie przez to nie udawało zdać się za pierwszym razem

 

pozdr :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się jeszcze męczę, narazie miałem po 1 podejściu na jazdę kat. A i kat. B (teoria A + B bezbłędnie ;P ) ;]

3 Sierpnia drugie podejście do motocykla w Gdańsku. Mógłbym zdać za pierwszym (miałem dość miłą instruktorkę , która mi, "świeżakowi", przypominała co się robi ;D), ale powaliło mi się wszystko na placu (swoją drogą to też wina instruktora od kat. A, bo trochę mi źle wyjaśnił zadania - ale cóż).

Do B podchodzę znowu 16 Sierpnia, chociaż tu czuję, że będzie gorzej niż na motocyklu (łatwiej przychodzi mi jazda na moto po prostu ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

testy: A+B za drugim

 

teoria:

A-za drugim (tu mnie egzaminator pochwalił za dobrą jazde i nawet pełnej trasy przewidzianej na motor nie przejechałem)

B-za czwartym (za czwartym trafiłem na fajnego kolesia bo miał idealną okazje do uwalenia mnie)

 

wszystko Leszno 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...