Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat. A gdy nie mam jeszcze widoków na motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

Jazda bez prawka 500 zl. Plus ewentualna laweta, jeśli trafisz na chama.

Za te pieniadze spokojnie opłacisz kurs i jeździsz na legalu. :biggrin:

A za wszystko inne zapłacisz kartą Mastercard :biggrin:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda bez prawka 500 zl. Plus ewentualna laweta, jeśli trafisz na chama.

 

Znaczy, zatrzymuje Cie Policja, stwierdza, ze nie masz PJ, daje Ci mandat i pozwala na dalsa jazde ?

 

Jak wezwie lawete - to cham ? ? ? :banghead:

 

Wez podaj nazwe tego co palisz !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, zatrzymuje Cie Policja, stwierdza, ze nie masz PJ, daje Ci mandat i pozwala na dalsa jazde ?

 

Jak wezwie lawete - to cham ? ? ? :banghead:

 

Wez podaj nazwe tego co palisz !

 

:crossy:

Palę to tylko czasami gumę :biggrin:

Chyba nie wiesz o czym piszesz.

Zatrzymuje cię policja. Za jazdę bez uprawnień dostajesz mandat 500 zł.

Jeśli zaparkujesz w bezpiecznym miejscu, albo bedą życzliwi żebyś po kogoś zadzwonił, aby zabrał moto to ok.

ty nie masz prawa nawet przepchnąć motocykla z jezdni. Jeśli stwierdzą że stważa zagrożenie, wzywają lawetę i odwożą ci go na parking, na twój koszt... :flesje:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymuje cię policja. Za jazdę bez uprawnień dostajesz mandat 500 zł.

Jeśli zaparkujesz w bezpiecznym miejscu, albo bedą życzliwi żebyś po kogoś zadzwonił, aby zabrał moto to ok.

ty nie masz prawa nawet przepchnąć motocykla z jezdni. Jeśli stwierdzą że stważa zagrożenie, wzywają lawetę i odwożą ci go na parking, na twój koszt... flesje.gif

 

:flesje: przerobiłem niestety z autopsji :D fakt jest faktem że maja obowiązek zawinąć na parking ale wśród nich też są ludzie, mnie jak zgarneli to jechałem przepisowo, miałem oc i przegląd, zostawiłem moto na parkingu pod marketem i poszedłem do domu szukać 500 zł :icon_twisted:

 

rób prawko bo :

-masz czas

-masz kase

-kwestią dni jest jakas durna zmiana przepisów a obecne (A bez ograniczeń od 18)są najlepsze :D

 

Git wybór. Rób prawko póki masz parcie na ten temat. Ja zrobiłem tylko kat.A w 2001 roku, miałem robić B i....do dziś się zbieram z tym tematem a zacząć jakoś nie mogę. I chyba nigdy nie zrobię. Nawet nie potrafię prowadzić samochodu. banghead.gif

 

czyli jakbym zdał A będe jak wujek qurim czyli +1000 do szacunu na dzielni (prawdziwy motórzysta nie ma B a ma A ) czyli mam dodatkową motywacje :buttrock:

 

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy motÓrzysta ma tylko A a samochodem jeździ bez prawka i tylko po pijaku. Muszę jeszcze poćwiczyć bo ostatnio jak po pijaku chciałem uczyć się jazdy autem to w jakiś niewyjaśniony sposób wsiadłem do tyłu zamiast na miejsce kierowcy.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy motÓrzysta ma tylko A a samochodem jeździ bez prawka i tylko po pijaku.

 

 

 

qurim Pięknie to ujołeś ,w 100 % się z tym zgadzam ! , cytat dnia wyląduje w pokoju na ścianie :notworthy:

Co do prawka rób ! przyda się i nie zginie bedziesz pewniejszy szukając motoru :cool:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywuje Cie do zrobienia prawka teraz: Od 1 stycznia 2011 prawo jazdy kat A bedzie mozna zrobic majac ukonczone 24lata.

 

możesz podać źródło tej daty?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimi - za takie herezje to moderatorzy powinni bany rozdawać

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj... Czyli fake?

Ostatnio gosc ze szkoly jazdy z calym przekonaniem mowil o tym...

Zaraz moge wyedytowac :D

Tia, pewnie jeszcze wierzył w to co mówił. Nie zapomniaj jednak, że w Polsce instruktorzy na prawko mówią różne dziwne rzeczy i jeszcze w nie wierzą.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...