Skocz do zawartości

6pkt i 250zł


Shinigami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 pkt za zle parkowanie malucha daaawno temu dostałem pierwsze poważne 6pkt karnych za....

 

Zarysowanie lakieru :icon_rolleyes:

 

Początkowo miałem zabulić 300zł ale jak Pan Policja usłyszał, że nie piję i nie palę bo chce żeby moje organy do przeszczepu były picuś glancuś to opuścił 50zł :icon_mrgreen:

 

Jutro złożę wizytę na pl bankowym 3/5 żeby rozbić to na raty :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Jesteś już dorosły.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A ja sobie sam rozlozylem na raty mandat, splacajac 500zl w ratach po 100zl i po niecalych 3 miesiacach dostalem wezwanie od komornika skarbowego :]. Na szczescie na dzien wizyty w US mialem juz splacona calosc, wiec wystarczylo pokazac potwierdzenie przelewu i nara :].

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie po 3 latach dostałem pismo ze skarbówki o umorzeniu postępowania skarbowego w sprawie kilku mandatów na łączną kwotę 2200 zł :) Tak to jest z jeżdżeniem puszką :) Zawsze się coś przyplącze :)

A umorzenie ponieważ nie wykazuję dochodów od kilku lat więc nie było z czego zabierać :)

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie pracuje na etacie i US nie ma twojego nr konta, to do roku przychodzi komornik, bierze mandat i 6% kosztow.. czyli np od 100 zl 6 zł dodtkowo.. ogolnie nie oplaca sie placic od razu.

 

Jezeli ma sie dzialalnosc, to US siłą rzeczy ma twoje konto bankowe.

Mi za 200 zł po 4 msc nieplacenia sciagneli 212 zł (mandat + komornik) + przelew egzekucyjny 10 zł i jakies extra koszty bankowe 40 zł (sam bank sciagnal ze mnie 50 zl = złodzieje!!!), czyli to sie juz nie oplaca tak bardzo.

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po 3 latach dostałem pismo ze skarbówki o umorzeniu postępowania skarbowego w sprawie kilku mandatów na łączną kwotę 2200 zł :) Tak to jest z jeżdżeniem puszką :) Zawsze się coś przyplącze :)

A umorzenie ponieważ nie wykazuję dochodów od kilku lat więc nie było z czego zabierać :)

jak sie pracuje na etacie i US nie ma twojego nr konta, to do roku przychodzi komornik, bierze mandat i 6% kosztow.. czyli np od 100 zl 6 zł dodtkowo.. ogolnie nie oplaca sie placic od razu.

 

Jezeli ma sie dzialalnosc, to US siłą rzeczy ma twoje konto bankowe.

Mi za 200 zł po 4 msc nieplacenia sciagneli 212 zł (mandat + komornik) + przelew egzekucyjny 10 zł i jakies extra koszty bankowe 40 zł (sam bank sciagnal ze mnie 50 zl = złodzieje!!!), czyli to sie juz nie oplaca tak bardzo.

Jaki z tego wniosek? Najlepiej nie wykazywać żadnych dochodów. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty piracie drogowy :icon_razz: Wstydź się, już nie jesteś prawdziwnym motocyklistom :icon_mrgreen: Prawdziwny by odjechał z miejsca kolizji i uciekł przed pościgiem.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

A tak z ciekawosci, jak to jest.

Kumpel ;) dostal fotke, na ktorej jest on na moto od tylu i jest tez w kadrze ciezarowka jadaca w druga strone - na zdjeciu od frontu. Czy takie zdjecie ma racje bytu?

Tzn. czy SM moze w jakikolwiek sposob udowodnic, ze fotoradar robil akurat zdjecia pojazdom oddalajacym sie, a nie tym jadacym od przodu? Zdjecie jest tak idealne, ze oba pojazdy sa prawie w srodku kadru, ale jeszcze sie nie zakrywaja.

Poza tym, czy drugi pojazd nie mogl zaklocic pomiaru predkosci?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty piracie drogowy :icon_razz: Wstydź się, już nie jesteś prawdziwnym motocyklistom :icon_mrgreen: Prawdziwny by odjechał z miejsca kolizji i uciekł przed pościgiem.

 

Podpuszczaj mnie dalej i zobaczymy jak sprawnie jeżdżą policjanci na moto :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...