Skocz do zawartości

Odebrałem CBRke!!!!!...nareszcie nowu w siodle....


Spidi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

JUPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dzisiaj nareszcie, równiutko w miesiąc od mojego fatalnego błędu jaki popełniłem pożyczając swojego szerszenia koledze ODEBRAŁEM MOTO OD LAKIERNIKA!!!!!!! 8)

 

Musze sie pochwalić bo aż mnie roznosi ze szczęścia!!! :)

Przez miesiac straciłem kupe kasy, nerwów i czasu ale rekompensata jest naprawde ładnie zrobiony motorek. Lakierek jest (wg.mnie) śliczny i naprawde baaaardzo fachowo położony. W zasadzie trudno sie do czegokolwiek doczepić.

Musze jeszcze coprawda troche w nią pracy włożyc bo jeszcze musze pomalować na czarno koła i powstawiać siatki we wloty i troche innych dupereli ale już jest naprawde git!

Pomalowany jest w dwóch kolorach żółtym i czarnym. Oba kolorki są z domieszką perły i w śłońcu wygladają świetnie. Do tego jeszcze wszystkie naklejki(napisy) są wykonane z folii odbalskowej a dodatkowo potęguje efekt. :twisted:

 

Jutro jak pstrykne fotki(dziś jak ją skończyłem składać było już ciemno).

Jeszcze tylko w poniedziałek odzyskam od sprawcy zamieszania należne mi pieniążki, ureguluje dług u lakiernika i będzie pełnia szczęścia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już fotki pstryknąłem...

 

Sorki że tak długo to trwało ale tymczasowo śmigam na modemie i miałem nieco problemów z wrzuceniem tych fotek na jakiś serwer. A zresztą praktycznie cały dzień spędziłęm z Hondzią.

Oto i fotki...

http://mspidi.webpark.pl/cbr1.jpg

http://mspidi.webpark.pl/cbr9.jpg

 

Jestem troche zawiedziony jakością fotek(bardzo kiepściutka cyfrówka i do tego kompletny brak słońca) bo szczerze mówiąc nie oddają tego jak ten lakierek prezentuje sie w rzeczywistości.

W słońcu wygląda o niebo lepiej bo perłowy lakierek świetnie sie wtedy mieni a do tego naklejki odbijają światło jak spojrzy sie na nie pod odpowiednim kątem i wyglądają jakby iluminowały na biało(folia jest jasno szara, tylko w napisie "600F" literka F jest z żółtej folii odblaskowej).

Spróbuje jeszcze któregoś dnia pstryknąć coś przy ładniejszej pogodzie lepszym aparacikiem.

 

Tak jak już wspominałem musze jeszcze jej poświęcić nieco pracy i jeszcze kilka elementów zostanie odświerzonych nowym lakierem(lusterka, i koła beda czarne, może odświerze wahacz...zobaczymy jeszcze), musze jeszcze kupić trohe ładnych śrubek żeby niczego nie szpeciły, we wloty powstawiam siatki(były ale do malowania zostały usunięte), zmienie szybe na ciemną i wyższą no i jeszcze kilka bajerów...

Dzisiaj zająłem sie głównie drobnym przeglądem technicznym(mimo że niecałe 150km przed glebą była na przeglądzie to wiadomo- motorek leżał a i odstał swoje więc warto wszystko sprawdzić) i troche podłubałem przy maszynce.

Oczywiscie nie mogło zabraknąć jazdy i troche machnąłem kilometrów tylko zauważyłem że np.przy stawianiu na gumke mam znowu jakąś małą blokade(chyba przez to że bjoje sie żeby jej nie zadrasnąć nigdzie i robie połowe krótsze gumy niż zwykle bo albo za nisko unosze koło albo jak już jest na odpowiedniej wysokości odpuszczam minimalnie gaz i wtedy jest odrobinke za nisko żeby ją pociągnąc dłużej bo szybko kończą sie obroty...) ale myśle ze zapare dni przejdzie mi ten lęk i wszystko wróci do normy... :) :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam i życze wam wszystkim tyle radości ile ja miałemm dziś i wczoraj z obcowania z moją "nową" maszynką... :smile2: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie buliłem sam ale ma mi oddać kase(mam nadzieje że 2/3jutro a reszte do końca tygodnia bo tak sie umawialiśmy). Mam nadzieje że nie będzie próbował robić żadnych problemów i wszystko będzie szybko gładko i na luzie.

 

Tak czy siak mnie też ta zabawa kosztowała pare złotych,napewno mniej niz jego(ale jakby nie patrzeć do dzięki niemu ten bigos i on zniszczył motorek więc trudno żebym ja płacił z nim za wszystko pół na pół(2/3maszyny było przez niego do malowania, plus jeszcze części no iktoś musiał to wszystko złożyć do kupy...).

 

Najwaniejsye e ynowu jeżdże i już iedługo(mam nadzieje) zapomne o całej sprawie i skończą sie te problemy.

 

Mi tez bardzo sie podoba jak wyszło to malowanie.

Zanim tak pomalowałem na komputerze został zrobiony projekcik w formie Virtualnego tuningu coby zobaczyć jak będzie prezentował sie z grubsza w tych kolorach ale jest nawet lepiej niż oczekiwałem.

Myśle że mozna śmiało powiedzieć że na żywo prezentuje sie o 50%lepiej niż na tych fotkach tylko te koła troche go szpecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...