Skocz do zawartości

Umarł temat


leber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sonda była - usunięto ją...

 

edit:

co do "zrobienia sobie kuku" - przynajmniej dwa razy znalazłem w Twoich postach porady takie , które uszkodziłyby motocykl lub były w ogóle z kosmosu.

Tak mam pomysł, chciałbym aby Adam M. został modem :)

Dlaczego? Jest człowiekiem z ogromną wiedzą zarówno praktyczną jak i teoretyczną, jest człowiekiem rozsądnym. Da się z Nim rozmawiać, co z Tobą jest trudne. Pisze konkretnie a nie po to aby nabijać sobie licznik jak Ty to robisz. Czy wiesz, czy nie to coś i tak wyskrobiesz... Nie znam Cię osobiście, wierzę że jesteś ok w realu ale tutaj radzisz sobie miernie. Gdy pojawiła się ankieta w "przy piwie" to poparli Cię tylko ludzie nie mający nic wspólnego z weteranami...

 

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

OK, Panie, Panowie, pora na grubsze ruchy.

Kolego Krzysztofie - MOC - wysyłam PW z nowymi uprawnieniami, już nie dotyczącymi działu Weteran. Mam dość raportów, tematów i tłumaczenia się wszystkim dookoła. Przepraszam, ale nie po to prosiłem Cię o pomoc w prowadzeniu działu. Jednocześnie bardzo dziękuję za poświęcony czas i energię, wiem, że nie było łatwo.

Moderatorem tymczasowym w dziale będzie Adam Medyna.

Mam nadzieję, że przynajmniej część użytkowników wróci na Forum.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu znowu sie zgadzam, niejednokrotnie rady MOC-a byly "z d... wziete", a on obstawal przy nich tak jakby wylacznie on jeden byl najwiekszym guru w dziedzinie weteranow, nikt inny wg niego sie nie zna (bo nie ma Sokola 600, ktorego nawiasem mowiac odrestaurowal mu ktos inny..). Kiedys jeszcze tez mialem z nim jakies spiecie, na temat pradnic chyba, kiedy skonczyly mu sie argumenty to po prostu wkleil do postu jakis rozdzial z ksiazki, czysta teorie, ktorej jak sie okazalo w dalszej dyskusji sam nie rozumial..

Moze nie warto teraz tego wspominac, bo temat sie ozywil wylacznie na skutek zlych wspomnien.. A ze modem moglby byc np Adam M. to tez racja, ciekawe co na ten temat mialby on sam do powiedzenia

Spoznilem sie, pisalem w czasie kiedy Dominik Szymanski podjal juz decyzje.. Dzieki Dominik, mysle ze slusznie

Edytowane przez cyborg78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z mojej strony, o ile dobrze pamietam, bo dawno to było, padła propozycja by nie było potrzeby logowania by przeczytać zawartość działu. Chodzi o to by być bardziej przyjaznym dla potencjalnych nowych uzytkowników. Teraz to już i tak po ptokach bo nic sie tu nie dzieje....

Takie sprawy tylko do mnie, Moderatorzy nie mają z tym nic wspólnego. To był zwykły błąd w panelu administracyjnym, mogłem go spokojnie poprawić i 5 lat temu, gdy mi ktoś powiedział, że występuje - sam nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć.

Błąd wyeliminowany - dział można przeglądać z pozycji Gościa.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsssss, chwile mnie nie było i zaraz rewolucja:]Hihihi, tylko ze ja koncze urala i nie mam pytan, ale jesli ktos ma urala polecam go szybko sprzedac na rzecz Kaczki czy wieprza:]

 

....niemożliwa sprawa - Granat kończy Urala :biggrin: :clap: (żartuję oczywiście - dobrze, że prace idą ku końcowi);

Skoro na Forum powróci część "starych" użytkowników to faktycznie będzie można częściej tu zaglądać (nawet po to, żeby pogadać o "wyższości czerwonych motorynek nad zielonymi") :biggrin:

 

Pozdr.

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upsssss, chwile mnie nie było i zaraz rewolucja:]Hihihi, tylko ze ja koncze urala i nie mam pytan, ale jesli ktos ma urala polecam go szybko sprzedac na rzecz Kaczki czy wieprza:]

Ty już nie pisz nic więcej.. Moim Uralem rozłożonym w garażu biorę wszystkie wieprze :] Toćto nawet nie nadaję się na pompę do gnoju hyhy.

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sprawy tylko do mnie, Moderatorzy nie mają z tym nic wspólnego. To był zwykły błąd w panelu administracyjnym, mogłem go spokojnie poprawić i 5 lat temu, gdy mi ktoś powiedział, że występuje - sam nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć.

Błąd wyeliminowany - dział można przeglądać z pozycji Gościa.

pzdr

 

 

No nie, normalnie sobie zaklnę chyba! To szanowny MOC'u nie mógł nawet zamonitować problemu\pomysłu? Na ooooooj był wogole topic który zakladał, skoro i tak wszystko olał?

Dzieki Dominik. Miejmy nadzieję że coś się zmieni. Pozdro!

Edytowane przez loopy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Panie, Panowie, pora na grubsze ruchy.

Kolego Krzysztofie - MOC - wysyłam PW z nowymi uprawnieniami, już nie dotyczącymi działu Weteran. Mam dość raportów, tematów i tłumaczenia się wszystkim dookoła. Przepraszam, ale nie po to prosiłem Cię o pomoc w prowadzeniu działu. Jednocześnie bardzo dziękuję za poświęcony czas i energię, wiem, że nie było łatwo.

Moderatorem tymczasowym w dziale będzie Adam Medyna.

Mam nadzieję, że przynajmniej część użytkowników wróci na Forum.

pzdr

 

Rowniez sie ciesze, ze nie bede musial sie tlumaczyc wszem i wobec dookola za sprawy ktore sa wzieta z ksiezyca i bede mogl wlaczyc sie do dyskusji z racji zwyklego uzytkownika.

Dzieki jeszcze raz.

Pozdro

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sie ciesze, ze nie bede musial sie tlumaczyc wszem i wobec dookola za sprawy ktore sa wzieta z ksiezyca i bede mogl wlaczyc sie do dyskusji z racji zwyklego uzytkownika.

Dzieki jeszcze raz.

Pozdro

:icon_mrgreen:

 

 

Uważaj na procenty i bana :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...