Skocz do zawartości

Umarł temat


leber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Maja chec tam pospamowac na temat ruskow niech spamuja, na tym forum od opowisci o dupie marynie jest dzial przy piwie.

Natomiast kazdy watek czy temat o problemach nigdy nie byl i nie bedzie zamkniety czy usuniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja chec tam pospamowac na temat ruskow niech spamuja, na tym forum od opowisci o dupie marynie jest dzial przy piwie.

Natomiast kazdy watek czy temat o problemach nigdy nie byl i nie bedzie zamkniety czy usuniety.

Nie, nie żaden nie został zamknięty czy usunięty. Został martwy dzięki Twoim zabiegom. Jak widzisz mydlenie oczu tematem o zmianach nie poskutkowała na długo. Nie zrobiłeś nic. No nie, przepraszam- na dwóch forach Twoje porady bez pojęcia zyskują sławę. Żeby nie było- Ja tam nic już o Tobie nie pisze a na jednym w ogóle nie jestem zalogowanym użytkownikiem. Teraz mi to już bimba co tu zrobisz. Mimo, że sytuacje trochę ratują wizyty HD1940 i Adama M niestety przez weterynarzy FM zeszło na psy i podobnie jak na forum Automobilisty nie warto tu juz zaglądać. Trochę mi tylko żal tych przypadkowych osób które tu wpadną a którym udzielisz porad.

Tak w gwoli wyjaśnienia użytkownikom spoza działu: Był dział spamowania w tematach rusków który również MOC tak skutecznie sprzątał i wprowadzał swoje zasady ( wybiórczo bo nie stosował do siebie) ze sie ludziom odechciało tu zaglądać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie żaden nie został zamknięty czy usunięty. Został martwy dzięki Twoim zabiegom. Jak widzisz mydlenie oczu tematem o zmianach nie poskutkowała na długo. Nie zrobiłeś nic. No nie, przepraszam- na dwóch forach Twoje porady bez pojęcia zyskują sławę. Żeby nie było- Ja tam nic już o Tobie nie pisze a na jednym w ogóle nie jestem zalogowanym użytkownikiem. Teraz mi to już bimba co tu zrobisz. Mimo, że sytuacje trochę ratują wizyty HD1940 i Adama M niestety przez weterynarzy FM zeszło na psy i podobnie jak na forum Automobilisty nie warto tu juz zaglądać. Trochę mi tylko żal tych przypadkowych osób które tu wpadną a którym udzielisz porad.

Tak w gwoli wyjaśnienia użytkownikom spoza działu: Był dział spamowania w tematach rusków który również MOC tak skutecznie sprzątał i wprowadzał swoje zasady ( wybiórczo bo nie stosował do siebie) ze sie ludziom odechciało tu zaglądać.

 

 

Kwoli przypomnienia odpoczales od forum nie za spamowanie tylko za to jaki miales avatar i co w nim napisalem a mimo usilnych prob o jego poprawienie smiales sie w twarz, wiec teraz nie odwracaj kota ogonem i nie rob z siebie meczennika.

Nie ma ludzi wszystko wiedzacych i kazdy kto wie cos lepiej lub wiecej jest propszony na forum aby pomogl uzytkownikom ktorzy o taka pomoc prosza.

 

W przeciwienstwie do ciebie wiekszosc uzytkownikow stara sie pomoc innym, ktorzy sa w potrzebie ale coz skoro ty potrafisz sie tylko zlosliwie wysmiewac i w kazdym poscie krytykowac mnie, zdazylem przywyknac i wcale mnei to nie rusza.

 

Sa tematy gdzie mozna spamowac, sa tez tematy gdzie wypadaloby pisac z sensem i ladem, co ty notorycznie starasz sie lamac.

Tyle odemnie.

 

MOCu czyli lepiej żeby forum było puste i umarło niż żeby ktoś na nim spamował?

 

 

Kolego sa tematy jak skrzynia do dniepra za taka kase i inne gdzie mozna spamowac do bolu, wiec gdzie problem :icon_question:

 

Ja chetnie pospamuje:]

 

Ty mni elepiej napisz gdzies ty byl jak Cie nie bylo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwoli przypomnienia odpoczales od forum nie za spamowanie tylko za to jaki miales avatar i co w nim napisalem a mimo usilnych prob o jego poprawienie smiales sie w twarz, wiec teraz nie odwracaj kota ogonem i nie rob z siebie meczennika.

Powiedz mi gdzie napisałem o tym ze opusciłem forum i powody?

Nie napisałem bo tu juz mniejsza o mnie i tą sprawę w której też nie potrafiłeś sie zachować. Natomiast wciąż nie widać żebyś sie ustosunkował do tego jak olałeś prośby o zmiany w dziale. Bo zdaje sie że głowie mowa to tym jak załatwiłeś ten dział. Chyba ze uważasz, że moje odejście go załatwiło. Jeśli tak to załóż sobie osobny temat.

Nie ma ludzi wszystko wiedzacych i kazdy kto wie cos lepiej lub wiecej jest propszony na forum aby pomogl uzytkownikom ktorzy o taka pomoc prosza.

Twoja pomoc moze zaszkodzić. Tak jak słynny Twój tekst o wymianie prowadnic zaworowych w k750 czy zawieszeniu wahaczykowym, że nadaje sie do skoków ruskim zaprzęgiem. Genialny pomysł.

 

W przeciwienstwie do ciebie wiekszosc uzytkownikow stara sie pomoc innym, ktorzy sa w potrzebie ale coz skoro ty potrafisz sie tylko zlosliwie wysmiewac i w kazdym poscie krytykowac mnie, zdazylem przywyknac i wcale mnei to nie rusza.

Oczywiście. Odsyłanie do tematów na innym forum gdzie sprawy zostały już wyjasnione, odsyłanie do serwisówek i wysyłanie brakujacych czesci to po Twojemu żadna pomoc? Podczas gdy Twoja pomoc kończy sie zwykle na mniej więcej " Musisz rozebrać i zobaczyć do środka".

Sa tematy gdzie mozna spamowac, sa tez tematy gdzie wypadaloby pisac z sensem i ladem, co ty notorycznie starasz sie lamac.

Tyle odemnie.

Kolego sa tematy jak skrzynia do dniepra za taka kase i inne gdzie mozna spamowac do bolu, wiec gdzie problem :icon_question:

Ty mni elepiej napisz gdzies ty byl jak Cie nie bylo :icon_mrgreen:

Owszem to był spamerski temat. Tyle, że głównym był " dziś pytanie- dziś odpowiedz" Gdzie ludzie żartowali , poznawali sie i czasem żartem a czasem całkiem serio odpowiadali na zagwozdki dotyczące swoich maszyn. Widać, że nie masz pojęcia nawet co było w jakim temacie. Przypominam, że konkrety są w mechanice a mniej w tematach o motórach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosby w dziale zostaly uwzglednione, chciano aby byl podzial na kraje w ktorych produkowano maszyny i jest. Nie bedziemy zmieniac szaty graficznej forum dla kilku uzytkjownikow, no wybacz.

 

Co do twojego odejscia to nie jestes tu jedynym uzytkownikiem, mamy demokracje i kazdy urzeduje tam gdzie mu wygodniej i gdzie sie lepiej czuje, wiec po raz kolejny nie rob z siebie meczennika bo to nie sredniowiecze i na tym stereotypie daleko nie zajedziesz.

 

Co do prowadnic to kazdy ma sie prawo pomylic, co uwzglednilem w swym kolejnym poscie, myslalem o jednym napisalem o drugim, ale widac jedynie ty jestes nieomylny, dlatego pewnie najlepiej gdybys mial forum w ktorym jedynym uzytkownikiem-adminemi modem bylbys ty :bigrazz:

 

Temat spamerski byl, jest i bedzie i nie tylko dzis -pytanie dzis odpowiedz, ale jak wspominalem skrzynia do dniepra za taka kase rowniez, jak i kilka nie wspomnianych w temacie.

 

Co do spamowania to przypominam ze nie polega on na jedym - w twoim przypadku uzalania sie na moda, wszedzie gdzie sie da czy to tu czy przy piwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosby w dziale zostaly uwzglednione, chciano aby byl podzial na kraje w ktorych produkowano maszyny i jest. Nie bedziemy zmieniac szaty graficznej forum dla kilku uzytkjownikow, no wybacz.

I jesteś pewny ze to właśnie były propozycje zmian? przeczytałbyś chociaż ten temat ;] ( który notabene założyłeś żeby mydlić oczy że zależy ci na tym żeby się rozwijał)

Co do twojego odejscia to nie jestes tu jedynym uzytkownikiem, mamy demokracje i kazdy urzeduje tam gdzie mu wygodniej i gdzie sie lepiej czuje, wiec po raz kolejny nie rob z siebie meczennika bo to nie sredniowiecze i na tym stereotypie daleko nie zajedziesz.

Ciekawe co piszesz, bo ja własciwie nie wspomniałem o tym nic, za to Ty lamentujesz ze robię ci kuku. A tutaj proszony jesteś tylko przez użytkowników żebyś łaskawie wreszcie odpowiedział jak to sie stało, że za Twojej kadencji ten kiedyś żywy dział umarł.

Jak juz napisałem : Jesli chcesz sie na mnie pozalić załóż osobny temat. Ten dotyczy czego innego.

Na początku napisałeś :

Widno sprzety naprawione i ludziska smigaja, bo pytan brak :wink:

Dobrze wiedziałeś, że sie przenieśli bo sam usunąłeś posta z linkiem i zdaje sie ze nawet zalogowałeś sie na kolyasce.

Jak już sie nie dało ukryć, że odeszli na inne forum to zacząłeś utyskiwać ,że tam na pewno bzdury plotą i pewnie jeszcze na ciebie.

Cóż .. Miałeś parcie na to być modem i lypa. Okazało sie ze powładać sobie możesz pustą piaskownicą bo jakoś mało kto chce sie bawić według Twoich reguł. Zwłaszcza ze ciebie one nie dotyczą.

Co do prowadnic to kazdy ma sie prawo pomylic, co uwzglednilem w swym kolejnym poscie, myslalem o jednym napisalem o drugim, ale widac jedynie ty jestes nieomylny, dlatego pewnie najlepiej gdybys mial forum w ktorym jedynym uzytkownikiem-adminemi modem bylbys ty

To jakbyś pisał o sobie i o tym co zrobiłeś z tego działu. Forumowicze spoza działu wiedzą ze zrobisz wszystko żeby sie nie przyznać do błędów a jeśli już to tak ze w błąd wprowadziło cie coś innego zupełnie niezwiązanego z Twoją niekompetencją i lenistwem ( nadal namawiam do tego żebyś zaglądnął łaskawym oczkiem do tematu związanego z tym co userzy chcieli by zmienić w " weteranach i klasykach" )

Temat spamerski byl, jest i bedzie i nie tylko dzis -pytanie dzis odpowiedz, ale jak wspominalem skrzynia do dniepra za taka kase rowniez, jak i kilka nie wspomnianych w temacie.

 

Co do spamowania to przypominam ze nie polega on na jednym - w twoim przypadku uzalania sie na moda, wszedzie gdzie sie da czy to tu czy przy piwie.

I tu masz wreszcie prawie racje. Bo nie użalam sie tylko krytykuję. Nie za "jakieśtam" zaszłe sprawy z avatarem bo to prywata i od dawna w dupiemamto. Ale za to, że wirtualnie miejsce spotkań sympatyków, posiadaczy ruskich motorków zostało tak skutecznie sprzątane, przyprowadzane do porządku i tak dobrze radziłeś nie dając możliwości krytykowania ( na przykład usuwając posty krytyczne) ze jedynym tematem rozwijającym sie jaki tu pozostał jest ten temat-stypa w której teraz piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziałeś, że sie przenieśli bo sam usunąłeś posta z linkiem i zdaje sie ze nawet zalogowałeś sie na kolyasce.

Jak już sie nie dało ukryć, że odeszli na inne forum to zacząłeś utyskiwać ,że tam na pewno bzdury plotą i pewnie jeszcze na ciebie.

Cóż .. Miałeś parcie na to być modem i lypa. Okazało sie ze powładać sobie możesz pustą piaskownicą bo jakoś mało kto chce sie bawić według Twoich reguł. Zwłaszcza ze ciebie one nie dotyczą.

 

No coz to ze ty masz zagrywki 10 latka nie znaczy ze ja sie rowniez bede znizal do twojego poziomu. A swoje szerlokowskie wywody to mozesz na klyasce snuc a nie tutaj, bo to nie miejsce i czas dla gowniarzerii.

 

To jakbyś pisał o sobie i o tym co zrobiłeś z tego działu. Forumowicze spoza działu wiedzą ze zrobisz wszystko żeby sie nie przyznać do błędów a jeśli już to tak ze w błąd wprowadziło cie coś innego zupełnie niezwiązanego z Twoją niekompetencją i lenistwem ( nadal namawiam do tego żebyś zaglądnął łaskawym oczkiem do tematu związanego z tym co userzy chcieli by zmienić w " weteranach i klasykach" )

 

Brakuje jeszcze tylko manifestacji i palenia opon, no i moze rzucania jajkami, ale coz to jest wszystko na co cie stac, juz zdazylem do tego przywyknac, jest to nie pierwszy i nie ostatni post, w ktorym sobie mozesz popisac co ci na watrobie lezy.

 

I powtarzam po raz ostatni to ze przeniosles sie na inne forum nie oznacza, ze forum umarlo badz upadlo. Takich krzykaczy jak ty bylo tu duzo i pewnie jeszcze bedzie sporo. Co nie znaczy ze forum bez nich upadnie, zalamie sie czy rozwiaze, tu ludzie przychodza z wlasnej nie przymuszonej woli i z takiej tez zostaja jezeli uwazaja ze jest to miejsce dla nich i czuja sie swojsko.

 

Jest regulamin i ten regulamin obowiazuje wszystkich bez wyjatku, nie chcesz sie podporzadkowac to masz problem, tak jak kazdy ktory nie przestrzega regul i zasad na nim obowiazujacych.

Tak wiec jezeli masz chec tu byc, pisac prosze bardzo, nie chcesz, nie odpowiada ci atmosfera badz ludzie droga wolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna. MOC'u wiem że książę jest postacią kontrowersyjna i możesz mieć na niego alergię. Niestety muszę przyznać mu rację. Cały dział weterany/klasyki obecnie leży i kwiczy. Nie wiem czym jest to spowodowane. Do poddziału ruskich zaglądałem rzadko i mogę sie domyślać z obecnej dyskusji jak to wyglądało i dlaczego stało się jak się stało.

 

No właśnie. Stało się. Może należałoby zastanowić nad tym co konkretnie? Skoro nie przyjmujesz krytyki ksieciunia, co jestem w stanie zrozumiec, to może czas zastanowić się co jest przyczyną obecnego stanu rzeczy.

 

Chciałbym usłyszeć twoją opinie na temat tego, dlaczego jest jak jest? W sensie gorzej niż było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez jak najbardziej slowa krytyki sa wskazane i jak widzisz za krytykowanie mnie czy mojego postepowania nikt nie zostal ukarany, zbanowany czy w jakikolwiek sposob ukarany. Slowa krytyki, konstruktywnej krytyki sa jak najbardziej wskazane i zapewne Prince troche racji ma.

 

Co do dzialow to jest to forum ogolnomotocyklowe, sa fora bardziej wyspecjalizowane dotyczace jednej marki badz kraju z ktorych nasze moto pochodza i na pewno tam ludzie skupieni wogol tego danego waskiego grona maja wieksza wiedze i wiecej doswiadczen zwiazanych z problemami maszyn ktore ujezdzaja.

Natomiast posty ktore pojawiaja sie na forum od zarejestrowanych uzytkownikow, zamiast pomagac innym ktorzy z takim czy innym problemem zagladaja i pytaja na naszym na forum poprostu ich odsylaja na inne fora. To jest tak jakby ktos przyszedl do kogos po pomoc a ten do ktorego sie przyszlo powiedzial nie masz czego u mnie szukac idz do sasiada i tego tolerowac nie mam zamiaru.

 

Jakies inne sugestie od uzytkownikow mile widziane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po 13stu dniach piszę kolejnego posta...

 

Siedzę tu trochę lat i naoglądałem się modów i nadużyć z Ich strony. Sam czasem dokopałem nie jednemu i Oni mi. Z resztą widać to po zniknięciu setek moich postów (nie ważne). Tacy ludzie jak Idaho, którzy mieli WIELKI wkład w te forum odeszli, zapomnieli... Forum to nie gra online i czasem wystarczy zajrzeć raz w tygodniu ale tutaj tak zaczęło trącać MOCa władzą że przynajmniej mnie zaczęło odpychać.

Tak, dzięki księciu znalazłem kolyaskę i wcale się tego nie wstydzę - wręcz jestem zadowolony bo kompetentni ludzie pomagają mi, jak ktoś pisze to wie co pisze i można walić w ciemno. Tutaj można sobie zrobić kuku...

MOC, nie oszukujmy się, forum tworzą ludzie - jeśli nie pozwalasz Im być sobą to zostajesz sam. Nie jestem za formą borsuklesa/szramera ale tak sztywno jak jest w tej chwili to być nie powinno bo koniec będzie szybki...

Wydaje mi się że MOC jesteś tu troszkę krócej ale kolejny raz potwierdza się zasada że ilość postów na liczniku nie świadczy o niczym...

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj można sobie zrobić kuku...

 

To moze rozwiniesz swoja mysl i napiszesz, kto piszac tu zrobil sobie kuku i ilu takowych forumowiczow jest, ktorzy mysla podobnie do Ciebie :icon_question:

 

Ile postow ginie i komu, bo poki co nie pamietem kiedy jakikolwiek post zostal usuniety moja reka. A jezeli taki proceder ma miejsce to chcialbym wiedziec komu, kiedy i gdzie gina posty :icon_question:

 

Ludzie sa rozni i nikt tu nie jest wpychany do jednego worka, kazdy ma prawo do wlasnej tozsamosci i indywidualizmu, rzecz jasna w ramach regulaminu forum i ogolnoprzyjetej kultury zachowania i pisania a to jest niezmiene od samego poczatku do konca.

 

 

Jezeli masz rowniez jakies uwagi czy pomysly na lepsze funkcjonowanie forum i jego rozwoj sa one bardzo mile widziane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np mi poginelo wiele postow z twojej reki jakis rok temu, nie miales racji w jakiejs dyskusji a kiedy ja uzylem argumentow ktorych nie potrafiles podwazyc po prostu pousuwales moje posty a mi dales 20 % ostzezenia.. Klapek ma racje, ja rowniez wlasnie wtedy dowiedzialem sie o Kolyasce (i to dzieki pewnej milej forumowiczce ktora obserwowala nasza dyskusje i mi "kibicowala").. Taka jest prawda, chciales zrobic z tego dzialu swoje prywatne forum ale efekt jest taki jaki jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...