Skocz do zawartości

Czy GSX-R 750 '04 nadaje sie dla poczatkujacego ??????????


Rekomendowane odpowiedzi

Już gdzies podobnego posta w tym temacie czytałem :? :) :D

Jak sie myszy da dwa tależyki-jeden podlączony do prądu a drugi nie,to po kilku próbach już tego pierwszego nie tyka.Szkoda,ze istota stojca na wyższym poziomie inteligencji tego pojąc nie może :) :clap: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dziwnie stalo ze rownolegle z polemika z Arturem i Thermem o sportach na pierwsze moto ( i o ubraniach ) trwala polemika z niejakim Adasiem na preclach, w ktorej ja z kolei bralem troszke wiekszy udzial.

Adas z precli ( nie Adas7 ) tez kupil sporta na pierwsze moto i byl to przypadkiem rowniez GSXR600 SRAD. Watek zaczal sie moze z 2 miechy temu, kiedy Adas zadal sakramentalne pytanie ( Czy Srad bedzie dobry na pierwsze moto ) i wbrew naszym radom zakupil go, po czym sie pochwalil, co oczywiscie wywolalo nowa litanie zjebow.

Adas odpieral zjebki tlumaczac ze sportowa jazde trenowal Honda 2000 ( samochod)

Dzisiaj szlifnal sie jadac z pasazerem 60 km/h w jeansach i adidaskach.

Efekty mozecie zobaczyc na http://www.lublin.riders.pl/wafel/szlif/index.html

Mysle ze to dobre podsumowanie i tej dyskusji.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dziwnie stalo ze rownolegle z polemika z Arturem i Thermem o sportach na pierwsze moto ( i o ubraniach ) trwala polemika z niejakim Adasiem na preclach, w ktorej ja z kolei bralem troszke wiekszy udzial.

Adas z precli ( nie Adas7 ) tez kupil sporta na pierwsze moto i byl to przypadkiem rowniez GSXR600 SRAD. Watek zaczal sie moze z 2 miechy temu, kiedy Adas zadal sakramentalne pytanie ( Czy Srad bedzie dobry na pierwsze moto ) i wbrew naszym radom zakupil go,

 

Zaczelo sie od R1/R6 pozniej zeszlo na SRADa o ile pamietam :clap: Dobrze ze nie kupil R1/R6 bo szkoda tak pieknej maszynki :twisted: Nie to zebym nie lubil suzuki :PPP

 

Mi sie wydaje ze chyba czas skonczyc z karmieniem TROLLa...? Kto kupuje SRADa 16latkowi (sorki prawie 17tkowi) bierze kredyt i pozwala mu tym jezdzic bez prawka..? ROTFL !!! Koles ma nieziemska wyobraznie, albo jego starzy nie byli w pelni swiadomi tego co robia w co bardzo watpie.

 

ech... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie czaje czemu ktos w wieku 16 lat nie moze jezdzic jeszcze na motorowerze ? Co ci sie w nim nie podoba predkosc ? Ze jedziesz 60 km/h na trasie a koledzy maja lepsze motorki to ty tez musisz byc bosem ? Jeszcze zeby to co robisz bylo przepisowe i madre to luz ale nie jest ani takie ani takie. Poza tym twoj post jak piszesz ze jechales 250 swiadczy tylko o twojej glupocie, bo dopiero co kupiles moto a juz jezdzisz z najwyzsza predkoscia, niedlugo to tyle w miescie bedzisz smigal co nie ? Jak sie kiedys rozwalisz to twoi rodzice zobacza ze popelnili najwiekszy blad w zyciu zgadzajac sie na ten motor.

 

A co do samego Artura, juz jakis czas temu w innym temacie wyzywal mnie, Slabka i jeszcze kilku forumowiczow, ale dopiero musial nawyzywac starsza czesc forum zeby ktos to zauwazyl... szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego Artura, juz jakis czas temu w innym temacie wyzywal mnie, Slabka i jeszcze kilku forumowiczow, ale dopiero musial nawyzywac starsza czesc forum zeby ktos to zauwazyl... szkoda.

 

Gdzie Cie zwyzywał :?:

na drugi raz zwróć się z tym do jakiegoś moda i szybko zrobimy z takim delikwentem Ordnung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze niektore motocykle i motorowery są ujezdzane przez takich idiotow i baranow.Teraz jak jedzie taki (nasz milusinski Arturek) na swoim SRADZIE to zwykla ulica w miescie robi sie 100 razy niebezpieczniejsza.Strach teraz jezdzic przez takich Ułomów.

pozdrawiam

uwazajcie na takich 17 letnich profesorow od jazdy na sportowych motocyklach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze niektore motocykle i motorowery są ujezdzane przez takich idiotow i baranow.Teraz jak jedzie taki (nasz milusinski Arturek) na swoim SRADZIE to zwykla ulica w miescie robi sie 100 razy niebezpieczniejsza.Strach teraz jezdzic przez takich Ułomów.

pozdrawiam

uwazajcie na takich 17 letnich profesorow od jazdy na sportowych motocyklach :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

 

Popatrz Arturze, chłopak ma 14 lat i 100 razy więcej rozumu od ciebie. Życzę ci czy jego rozwagi i pojmowania rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw ile Nasz Artur zrobil kilometrow na swojej rakiecie i zastanawiam sie czy ma juz za soba jakaś powazniejsza glebę lub jak ktos woli "dzwona"

Mam nadzieje ze jak potlucze Gnaty to nabierze troche rozumu i logicznego myslenia bo w tej jego czaszce to chyba kurz jest...

Jest poprostu niebezpieczny dla NAS

pozdrawiam

 

 

PS.Apka w naprawia ale w poniedzialek lub wtorek bedzie gotowa do ponownego wyjechania na ulice.Jutro bede na Wyscigach ale autobkiem :cry: :cry: :cry: a nie moja rs-ką

do jutra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wypowiedzi Arturka to mnie ciśnienie strzela :twisted: Chciałbym zauważyć, że nie posiadasz jakiekolwiek doświadczenia na motorach tej klasy i już jeździsz 250km/h. Strach pomyśleć co będzie za miesiąc, dwa... Niechciałbym bym w Twojej skórze jakbyś bez prawa jazdy uszkodził np. mi pojazd albo kogolwiek z bliskim. Radze się ogarnąć z zapierdalaniem po drodze bez prawka bo znając życie szybko to się skończy i co gorsza tragicznie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem od pierwszej klasy podstawówki na rometach, motorynkach, wsk'ach itp.

Miałem mase gleb na tych sprzętach, w sumie to nie groźnich. Raz mi kamienie z kolana wyciągali (chodzić już nie umialem), bo podobno mogły spaść do kostki, (cały zabieg bez znieczulenia, bo się bałem jechać do chirurga był przeprowadzony w przychodni)

:lol: :lol: :lol: 8O Jak się nie wywrucisz to się nie nauczysz :mrgreen:

Heheh takie cojś powiedział mi znajomy (stary motocyklista, kierownik TL1000S) jak ja się przewruciłem na MZ, miałem 16 lat. Dosyć mocno się potłukłem, masa głebokich dużych otarć na całym ciele, głównie to łokcie, dłonie, kolana, kostki. I się nauczyłem że gleba powyżej 100km/h naprawde boli. 4 dni leżałem w łużku i sie zwijałem, co jest najgorsze w tym, że ramię miałem rozcięte na długości ok 7cm, miałem z tym iść do chirurga i nie poszedłem bo sie oczywiście bałem (jeden taki chirurg mi miał wyciąc kawałek wargi, i nieźle to zje*ał, długa historia) no to sobie leżałem w tym łużku z tym barkiem rozciętym, o jakiej kolwiek koszulce mogłem zapomnieć bo się odrazu kleiła do tego, nie szło znaleść pozycji takiej żeby cojs nie bolało, albo barek, albo udo, jak nie udo to łokcie, no to na brzuch to znowu kolana bolą. A o rodzicach to nawet nie mówie jak krzyczeli. Motor kupiłem sobie sam, za cięzko zarobione pieniądze, od nikogo z rodziny ich nie dostałem. Teraz jeżdże szybko, ale z rozwagą, tego trzeba się nauczyć. Mam dobrego kolegę ruwieśnika, kupił MZ pół roku po tym moim wypadu, dużo jeździł ze mną i na motorkach, wogule rozważny gość, zobaczył byś jak on się użądził, kostke wyrwało mu znogi (przy glebie kostka była między motorem a krawężnikiem), tego nawet nie opłaca się komentować, strasznie to wyglondało.

A ty sobie jeździesz SRADEM ładnie, szczerze to mnie to rybka czym jeździsz, w sumie to jak bym cię spotkał na drodze to bym się cieszył ze skiłowałem GSXR'a i tyle, sam stwierdziłes ze nie umisz go opanować.(teraz piszę moje przemyślenia)I popatrz jakiś gość cie mija na starej MZ'cie,to chyba by cie krew zalała i naprawde byś musiał byc tak rozwazny jak mało kto zeby mnie nie prubować dogonić.

Jeśli jestes tak rozważny to tylko pozazdrościć :) i życzyć dużo szcześcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary !!! jak to przeczytałem to stwierdziłem, że chyba odechciało mi się dzisiaj pojeździć :)

 

a tak poza tym to ja sądze, że ta dyskusja to nie ma już sensu. Nie da się kolesia przegadać (on jest najmądrzejszy) i tyle. Ja tu już się nie udzielam, bo po co dawać rady komuś kto już wszystkie rozumy pozjadał.

 

Pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...