Skocz do zawartości

Zakręt...


marzka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to jakiś ten winkiel znany jest.

 

- tu mu aż ADIDAS spadł :bigrazz:

- nie tylko motki smigają

 

 

Cos nie tak jest z nawierzchnia na koncu zakretu. Co nie usprawiedliwia bohatera tematu, bo on nawet do srodka nie dojechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez wyglada jakby chcial stanac po tym pierwszym zakrecie, nie ma nawet sladu checi zlozenia sie w nastepny :)

No i nie hamowal odpowiednio mocno i spadl na pobocze pod bariere.

Co do problemu Marzki to raczej zamiast hamowania przodem w zakrecie nalezy zlozyc sie mocniej ( bardzo czesto mozna tylko sie boimy ) i gazu. Rzeczywiscie lekkie wcisniecie tylnego bedzie stabilizowalo motocykl.

Ja jako stary pierdziel zawsze wchodze w nieznany zakret z taka szybkoscia zebym nie musial hamowac, hamuje przed zakretem a w momencie gdy widze calosc daje ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet ten koleś nie wie, co chciał zrobić :biggrin:

 

jeśli chodzi o linki Myciora to myślę, że źle wyprofilowany jest ten zakręt, ewentualnie z przyczepnością coś nie bangla :icon_question:

 

P.S. Sezonu bez paciaków życzę, a jeśli już, to takie jak w wykonaniu białej R1 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręt całkiem całkiem :biggrin: jak każdy w górkach więc można sobie pojeździć jak się umi :buttrock: a niektórzy jak widać umią lepiej. Moim skromnym zdaniem to nie chęć zaparkowania a panika i całkowite nie wejście w zakręt, brak złożenia i hamowanie równa się spotkanie z barierką :bigrazz: Dla mnie niezłymi luzakami są ci co jeżdżą w koszulkach np. Suzuki GSXR aż miło patrzeć :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś po prostu zbyt szybko zjechał na pobocze mocno hamując, zablokował koło i się wywalił. Wsjo...

A że koślawo jechał zakręt, to inna sprawa.

Upadek był spowodowany niedostosowaniem prędkości do nawierzchni na jaką wjechał, brakiem wyobraźni i doświadczenia. Może był to człowiek oderwany granatem od plejstejszyn? Dobrze, że był w kombinezonie.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś po prostu zbyt szybko zjechał na pobocze mocno hamując, zablokował koło i się wywalił.

Identyczne wrażenie odniosłem.

Za szybko zjechał na pobocze a tam jak wiadomo jest piach i inne świństwa. Przednie koło się minimalnie uśliznęło i brak doświadczenia się zemścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po doskonale pokonanym zakręcie chciał się zatrzymać przed kamerą i z dumą zsiąść z motocykla , lecz niestety nie podołał . Film z pokonanego winkla bezcenny , za wszystko inne zapłacił przed chwilą kartą Mastercard . :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy gość na filmie przysnął, czy może był pijany?

czy nawierzchnia i ukształtowanie zakrętu miało wpływ na uślizg koła?

czy technika pokonania zakrętu była poprawna?

czy biker jest prawdziwym motocyklistą?

czy motocykl był aby na pewno w dobrym stanie technicznym?

czy brak kamizelki miał wpływ na glebę ?

tego wszystkiego dowiecie się na 100tnej stronie tego tematu-oczywiście tylko na forum śmigających idealnie technicznie motonitów WWW.FORUM.MOTOCYKLISTOW.PL

 

:)

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje(ze słuchu)że zwyczajnie zbił na luz(bieg neutralny)co ewidentnie slychac.Silnik nie hamowal,a chlopak zwyczajnie sie przeliczyl z prawami fizyki ;) Tutaj tkwi problem "kierownika" ;)

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...