Skocz do zawartości

Ducati 1098


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego samego powodu nie chodzę w dresach, nie golę się na łyso i nie jeżdżę BMW czy starym golfem

 

jak to dobrze, ze nie kupilem tego 118 D :icon_mrgreen:

 

zajebista do czego?? To znaczy ze jak się kupi Ducati to się człowiek od razu zmienia w zajebistą osobę.

Czyli można domniemać, że na Ducati są zajebiści, a bez są nie zajebiści, albo że kupują Ducati bo chcą być zajebiści, bo teraz nie są. Tak ta działa?? :bigrazz:

 

 

Browar :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- kto się spina?

Polska to dziwny kraj- najwięcej do powiedzenia w temacie Ducati mają Ci co Ducata widzieli na obrazkach, albo na Youtube...

Ja na przykład jestem zielony w sprawie eksploracji Księżyca metodą penetracji pobieżnej, więc się nie wypowiadam n/t temat... chyba tak to powinno działać, no nie...

Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie- kto się spina?

 

na przykład Ty. jak masz wątpliwości - zalecam lekturę 1 strony wątku

 

ja natomiast chętnie kupiłbym duca, tylko chwilowo nie mają w ofercie nic dla mnie interesującego. jest coś w tych maszynach, pasja tworzenia i wręcz wryta w metal miłość do nich, natomiast faktem pozostają pewne niedociągnięcia natury technicznej, w większości wyeliminowane w masowej produkcji wielkiej czwórki, a wynikające m.in. z wyboru sposobu produkcji w małej skali. dwie strony medalu - jedno jest kosztem drugiego, za sportowy charakter płaci się wygodą, za ręczny montaż - niedoskonałościami

co do samego tonu tutaj zaprezentowanych wypowiedzi, to zdaję sobie sprawę z różnic między postawą w forumowej dyskusji a IRL. tyle, że przykro patrzeć jak fani marki w żałosny sposób zgrywają się na jakąś "elytę", kpinami, wrzaskami i wyzwiskami usiłując dowodzić rzekomej wyższości swoich motocykli

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, kto kogo obrzuca wyzwiskami!? Lanserz, nażelowane włosy, elita, nadludzie, inni, wywyższający się, małe siurki nawet się pojawiły itd. itp. Zatem o co choozzzi??? :icon_eek:

Skąd wam się biorą te idiotyczne stereotypy!? Potrzebujecie dowartościowania się!? :banghead:

Śmiech mnie ogarnia po prostu jak to wszystko czytam.

 

Zachowujecie się jak ludzie z kompleksami:

zajebista do czego?? To znaczy ze jak się kupi Ducati to się człowiek od razu zmienia w zajebistą osobę.

Czyli można domniemać, że na Ducati są zajebiści, a bez są nie zajebiści, albo że kupują Ducati bo chcą być zajebiści, bo teraz nie są. Tak ta działa??

 

A kto powiedział, że bez Ducati nie są!? :icon_eek: Sam sobie wybierasz towarzystwo tak, żeby móc później powiedzieć "to są zajebiści ludzie" bez względu czy jeździ Ducati, japonią, wrotkami czy gra w bierki!!!

 

Ja mam mnóstwo znajomych, którzy jeżdzą japończykami, nigdy nawet nie pomyślałam, że jeżdżą na g*wnie!

Im pasuje to, mi zupełnie co innego, a jednak potrafimy się dogadać, a nawet przyjaźnić.

Jeden drugiego szanuje.

 

A teksty typu chciałbym kupić Duca, ale nie kupie, bo mi ludzie nieodpowiadają są po prostu żałosne. A czy dla ciebie wszystkie osoby jeżdżące na japoni są 'oh' 'ah' tacy świetni ludzie? Odpowiem Ci- NIE. A jednak jeździsz na japońskim?...więc już naprawdę nie wiem czego chcecie dowieść.

 

 

Pamiętajcie, każdy ma prawo wyboru! Nie podoba się to wynocha! :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że bez Ducati nie są!? :icon_eek: Sam sobie wybierasz towarzystwo tak, żeby móc później powiedzieć "to są zajebiści ludzie" bez względu czy jeździ Ducati, japonią, wrotkami czy gra w bierki!!!

 

No dokładnie.Nie jest to żadnym wyznacznikiem, a zarazem żadnym argumentem Ducati. Chciałem to uzmysłowić koleżance, że to co napisała, że ekipa posiadająca Ducati jest zajebista, ma się tak samo jak by powiedziała, że ekipa nie posiadająca Ducati nie jest zajebista. :cool:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku.

Koleżanka napisała jedynie że ekipa z Ducatii jest zajebista

Poza tym to zajebista ekipa jest , a fakt posiadania Ducati nie oznacza, że od razu do niej dołączasz

Nie pisała nic o tym że przez kupno Ducati stajesz sie zajebistym człowiekiem, tylko ze jej (konkretni) znajomi których łaczy wspólne umiłowanie są zajebiści. Reszte dopowiedziałes sobie sam

Mycior:

zajebista do czego?? To znaczy ze jak się kupi Ducati to się człowiek od razu zmienia w zajebistą osobę. Czyli można domniemać, że na Ducati są zajebiści, a bez są nie zajebiści, albo że kupują Ducati bo chcą być zajebiści, bo teraz nie są.

Czyli rozwinałeś w sposób bardzo twórczy wypowiedź kolezanki zmieniając jej traśc tak by pasowała do tego co sobie wydumałeś.

i to powiem bez ogródek w sposób idiotyczny co mniej dosadnei okresliła kilka postów nizej koleżanka

Koszmarne braki w logice. To powyżej to mocno naciągana manipulacja, aż szkoda komentować
.

Dokładnei jakbyś usyszał pierdniecie kolegi o nazwisku Szwarc i zaraz krzyknął ratunku, wojna, niemcy znowu napadli na Polskę.

Wszedłeś całkowicie w wypowiedź koleżanki, dodales do niej własny scenariusz i zaatakowałeś posrednio koleżankę swoim tekstem próbujac prymitywnie wciskać jej w brzuch że to jej własna wypowiedź i myślenie.

Brawo.

Dorzuc coś ciekawego kolego jeszcze do pieca bo słabo dymi. Widze fantazji Ci nie brak.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku.

Koleżanka napisała jedynie że ekipa z Ducatii jest zajebista

No tak. Ale jaka ekipa?

Ekipa forumowa Ducati, ekipa z którą koleżanka jeździ na Ducati, ekipa Dukati w Polsce/na świecie, ekipa która posiada Ducati

 

Dobra, szkoda klawiatury bo i tak nic nie dotarło. A szkoda.

masz racje, też już zwątpiłem.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale jaka ekipa? Ekipa forumowa Ducati, ekipa z którą koleżanka jeździ na Ducati, ekipa Dukati w Polsce/na świecie, ekipa która posiada Ducati

Rozwiń myśl bardziej twórczo.

Jest jeszcze ekipa Ducati akcjonaraiusze, ekipa Ducati dostawcy podzespołów, ekipa Ducati byłych pracowników zywych aktualnie i nie, ekipa Ducati wyznania mojżeszowego i katolickiego.

Tworcze potraktowanie pytania :)

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nadal nie wiecie kto komu z jednej piaskownicy ukradł grabki :)

Żałosne są te przepychanki.

 

P.S

Palcie gumę,nie duszę :)

 

P.S 2

Ks musisz uważać bo może kardan Ci pęknie ;)

 

http://img524.imageshack.us/i/500q0069ib.jpg/

 

 

Chopper od BMW:

 

http://img251.imageshack.us/i/image001praca.jpg/

 

Ludzie,na każdy motocykl znajdzie się jakiś hak.Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.Jeden zimę,drugi lato.

Jednak,co tydzień-miesiąc muszą być przepychanki w stylu"Ja mam lepsze grabki" :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...