Skocz do zawartości

Ducati 1098


Rekomendowane odpowiedzi

Więc kto robi najlepsze grabki? :)

 

Tyle tych sportów w naszym kraju,a nikt nie może skopać dupy Rossiemu.Weźcie się w garść chłopaki :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam komin zapodasz?? Chyba, że zostajesz w serii?

 

pzdr

 

Tyle tych sportów w naszym kraju,a nikt nie może skopać dupy Rossiemu.Weźcie się w garść chłopaki :)

 

Jak przyjedzie do Rzeszowa to oczywiście, że skopiemy :biggrin:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupia ta dyskusja - jak ktoś kiedyś powiedział każdy szuka w motocyklu czegoś innego i są tacy którym głównym parametrem jest niezawodność a inni mają to w dupie i choćby był na ostatnim miejscu świata i tak to kupią.

 

TO zupełnie jak z kobietą - jeden chce mieć kobietę która zajmie się domem, będzie dobrze gotowała, wychowywała dzieci ale będzie jej brakowało w innych miejscach szaleństwa - inny szuka tylko tego szaleństwa i napewno jeden i drugi są zadowoleni, mimo że jeden czasem nie dojada, a drugi może spać spokojnie.

 

Tacy ludzie, każdy ma swoje gusta a testów nigdy nie biorę pod uwagę bo nic bym nie kupił albo miał bym tylko japońskie nudne do bólu samochody i poprawenie niezawodne motocykle.

 

Pozdro

 

właśnie o to mi chodziło. bardzo ładnie napisane i bez ciśnień :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na na mojego ducatsa. Będzie pod koniec lutego. Powiedzcie jak tam jest z zadupkiem dla pasażera ?

 

 

Super - typowy sprzęt do szybkich podwózek cycatych lasek na mieście od świateł do świateł :biggrin:

 

Będziesz zadowolony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super - typowy sprzęt do szybkich podwózek cycatych lasek na mieście od świateł do świateł :biggrin:

 

Będziesz zadowolony :biggrin:

 

Wiesz co do lasek to mam swój bardzo wysmakowany gust i ambitniej mierzę.

 

Sorry ale widziałem i czytałem jak normalnie nawet na wycieczki ludzie jeżdżą takimi sprzętami z pasażerem. Więc chyba się da.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilaiz, poważnie, to brat przejechał 1098 ze swoją córką 60 kilometrów ze swego domu do Ryśkowej Desmostodoły, z powrotem siostrzenica wracała ze mną na 999...

1098 jest motocyklem 1 -osobowym, a ten zadylek to powinno się wyrzucić szerokim łukiem w kierunku najbliższego Ekośmietnika i założyć wspaniałą carbowaną - sorki - carbonową nakładkę, ale oczywiście to me skromne zdanie, zdanie Michałka i Ryśka...

Oczywiście tak do bujania "po mieście" to może wytrzyma - tylko trzeba zmienić przełożenie na zestaw wałków skrzyni z zębatkami z katalogu Ducati Performance - bo jak masz doświadczenie jak W. Kwas- to możesz spalić sprzęgło i będzie znów Ducati bee....

Sposobem na jazdę po mieście bez powyższych zmian, jest jazda tzw "bystra" tzn szybkie puszczanie sprzęgła i broń boże jazda na półsprzęgle...

Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekd nie odwracja kota ogonem i nie odpowiadaj pytaniem na pytanie jak Mojsze.Po tej twojej odpowiedzi tak sobie duma że moze jesteś politykiem że nie potrafisz odpowiedzieć wprost na zadane bardzo proste pytanie pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropuch, dajże spokój- niektórych ludzi i tak do Ducati nie przekonasz i tyle, zresztą ja tam nie widzę takiej potrzeby... ktoś się decyduje, albo nie...

Dla antypatów zawsze będzie: albo niewygodny, albo źle plastiki spasowane, albo serwis zbyt czesto...czy cokolwiek innego...i tyle w tym temacie.

Zresztą sam wiesz jak jest- testuję od czasu do czasu japońskie motocykle( niemieckie i amerykańskie) u Ryśka( kurde to już 11 lat), to mam niejakie porównanie.

Dlatego jak wreszcie było mnie stać na Ducati, to sobie kupiłem Ducati.

Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilaiz, poważnie, to brat przejechał 1098 ze swoją córką 60 kilometrów ze swego domu do Ryśkowej Desmostodoły, z powrotem siostrzenica wracała ze mną na 999...

1098 jest motocyklem 1 -osobowym, a ten zadylek to powinno się wyrzucić szerokim łukiem w kierunku najbliższego Ekośmietnika i założyć wspaniałą carbowaną - sorki - carbonową nakładkę, ale oczywiście to me skromne zdanie, zdanie Michałka i Ryśka...

Oczywiście tak do bujania "po mieście" to może wytrzyma - tylko trzeba zmienić przełożenie na zestaw wałków skrzyni z zębatkami z katalogu Ducati Performance - bo jak masz doświadczenie jak W. Kwas- to możesz spalić sprzęgło i będzie znów Ducati bee....

Sposobem na jazdę po mieście bez powyższych zmian, jest jazda tzw "bystra" tzn szybkie puszczanie sprzęgła i broń boże jazda na półsprzęgle...

Pozdr. J-999.

 

W RSV też skróciłem przełożenie + 2 zęby na tyle, pogoda słaba więc jeszcze nie wypróbowałem, ale do tej pory na 2 ce wolno jechać po mieście to prawdziwa katorga, szarpie, na pół sprzęgle szkoda jechać, na jedynce zbyt agresywnie więc unikałem jazdy po mieście jak ognia :) co jak co w końcu to sprzęty torowe. Zobaczymy jak będzie teraz, V-Max i prędkość na poszczególnych przełożeniach mniejsza o 10 km/h ale za to agresja i przyspieszenie bardziej się zbliżyły do 1098 :) Jeszcze kominy na przelocie, MAP2 i powinno być całkiem fajnie ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na na mojego ducatsa. Będzie pod koniec lutego. Powiedzcie jak tam jest z zadupkiem dla pasażera ?

 

 

wiec trza bedzie na wiosenke do rzeszowa śmignąć hihi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RSV też skróciłem przełożenie + 2 zęby na tyle, pogoda słaba więc jeszcze nie wypróbowałem, ale do tej pory na 2 ce wolno jechać po mieście to prawdziwa katorga, szarpie, na pół sprzęgle szkoda jechać, na jedynce zbyt agresywnie więc unikałem jazdy po mieście jak ognia :) co jak co w końcu to sprzęty torowe. Zobaczymy jak będzie teraz, V-Max i prędkość na poszczególnych przełożeniach mniejsza o 10 km/h ale za to agresja i przyspieszenie bardziej się zbliżyły do 1098 :) Jeszcze kominy na przelocie, MAP2 i powinno być całkiem fajnie ;)

 

Pozdro

 

Ale mam nadzieje że kominem ja się zajmę? :biggrin: :buttrock: :clap:

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

tomekd nie odwracja kota ogonem i nie odpowiadaj pytaniem na pytanie jak Mojsze.Po tej twojej odpowiedzi tak sobie duma że moze jesteś politykiem że nie potrafisz odpowiedzieć wprost na zadane bardzo proste pytanie pozdr

 

Ktore pytanie ? :icon_question:

 

 

A propo kooperacji japonsko-wloskiej.Bimota wyprodukowalo sporo maszyn z silnikami Yamahy,Suzuki i Hondy o symbolach zaczynajacymi sie odpowiednio YB,SB i HB.YB11 to byl chyba ostatni model z napedem Yamahy,od yzf1000r.

 

Przygotowuje teraz model z napedem od cbr600rr,HB4.Mozna sobie zgooglowac.

Edytowane przez tomekd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma wspólnego z tematem, który już dawno powinien być zamknięty.

Pewnie tyle samo co 203KM spod tylnego koła Ducati D16 full Termignioni z tylko 193 KM najnowszego BMW...

Pozdr. J-999.

P.S. Nie kupujcie Ducati - nie dla Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...