Skocz do zawartości

Sport do turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

[...]

Triumph Sprint 1050 ciekawa propozycja. Jak z jakością w porównaniu do japończyków?

 

Poszukaj w dziale Triumph http://forum.motocyklistow.pl/index.php?ac...changefilters=1 lub jeśli chcesz się bardziej zagłębić w temat polecam odwiedzić forum http://www.triumphrat.net/sprint-forum/ . Ja ze swojej strony dodam że nic się mi nie zepsuło jak na razie... :biggrin:

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K4 i złoisz dupy.

A Tobie Yubas co ? Chory ? Mało , że czwórka w rzędzie to jeszcze Suzuki :) Jak dla mnie to ciekawy temat, chętnie bym wskoczył na coś bardziej poręcznego niż Haya, a o zbliżonym pierdolnięciu, chętnie bardziej narwanym charakterze, myślałem nad sp-1, może tlr ale i litrowe K2-k4 chyba by także spełniło oczekiwania, jechałem jedynie (kawałek) k5, sprzęt mega poręczny, lekki i prawie nieobliczalny :) Pzdr i obserwuję temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie- to potwierdzam opinie n/t Suzuki K1-K5, brat z żonką jeździł z pn/wsch Polski aż do Brna i z powrotem i i dali radę, bez żadnych niemiłych sensacji- no ale my jesteśmy z innej epoki- my to ludzie, które mogą pod drzewem w deszczu spać...

Uważać tylko trzeba z obrotami powyżej 6000 ponieważ bodajże od tego momentu wiecej powera wykazuje niż Kawa 636 w ogóle..., ale to kwestia przyzwyczajenia...no i trzeba też czasmi uważać przy wyjściach z szybkich zakrętów na ostrym gazie na 3 biegu stanie na gumę przy 180 km/h, tak więc przed naprzemiennymi łukami wzmożona uwaga jak najbardziej wskazana,ale to me własne uwagi z przejażdżki...

Pozdr. J 999 N.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag:

 

Jazda po mieście - rulez, na torze - rulez, turystyka - kwestia przyzwyczajenia (pewien gonzo zorganizował sobie nawet wyprawę dookoła świata na erłanie... i dał radę) :bigrazz:

 

Dla mnie to pic na wode. Moze i przejechal cały świat wokół, ale to wyglada jak sponsoring Yamahy. Ale dookola świata przejedziesz na upartego nawet na MZ ETZ , z całym szacunkiem do tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że aktualnie przebywam w Irlandii, w planach mam kupić moto na wiosnę w Polsce i na kołach z powrotem na wyspę.

 

Biorąc pod uwagę średnią opadów rocznie GSX-R 1000 to chyba jednak za dużo.

Brak garażu wymusza przechowywanie sprzęta pod pokrowcem w ogródku.

I zastanawiam się czy nie lepiej kupić coś tańszego (VFR 2000-2001 ok 12 - 13 tys.) bo szczerze mówiąc nie wiem jak moto zniesie takie warunki. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że aktualnie przebywam w Irlandii, w planach mam kupić moto na wiosnę w Polsce i na kołach z powrotem na wyspę.

 

Ludzie masowo z Wysp motocykle targają żeby na nich w Polsce zarobić, a Ty tam siedzisz i chcesz w Polsce sprzęta zakupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targają ale z UK w Irlandii motocykle są droższe.

Ja nie chcę na nim zarobić tylko kupić coś w przyzwoitym stanie, żeby posłużyło jakiś czas. Pozatym chcę ubezpieczyć moto w Polsce bo tutaj stawki są zabójcze.

 

No ale jakby tu się coś trafiło nie mówię nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz ciekawa informacja, bo jednak S wygląda o wiele lepiej niż ST.

Od ST rozni sie sportowa kierownica (w st prosta), krotsza szybka, mniejsza owiewka boczna, inne felgi, z tylu uchwyt a nie plyta pod kufer.

Jesli chodzi o moc, to moj na hamowni mial 98 KM i szczerze mowiac to nie slyszalem zeby te sprzety mialy mniej niz katalogowo. Gadalem nawet z kolesiem na hamowni i mowil ze mierzyl wlasnie te cup'owe motocykle i wszystkie mialy ok. 90 KM.

Ogolnie polecam - odpowiedni watek o tym sprzecie znajdziesz w dziale BMW tutaj.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biorąc pod uwagę średnią opadów rocznie GSX-R 1000 to chyba jednak za dużo.

Brak garażu wymusza przechowywanie sprzęta pod pokrowcem w ogródku.

 

zalozysz dobre nowe opony niebedziesz mial problemow z trakcja , trzymalem wiele motocykli w ogrodku na parkingach pod pokrowcami , min k4 1000, nie mialem z nim zadnych problemow

 

 

widac ze sam niewiesz czego chcesz albo przeraza Cie te 145km na kole :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny w irl poszły w dół i spokojne jestes w stanie wyrwac za taką cene jak w Polsce. Jesli nie, to pozostaje jeszce Irl Pół, daleko nie jest, a ceny takie jak w uk :wink:

Z ubezpieczeniem też różnie bywa :buttrock:

 

Z jakiego County jestes???

Edytowane przez Syrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1612830 czy jest szansa, że to w ogłoszeniu jest faktycznie takie "Ahh" "ohhh" jak piszą i na na foto wygląda ??

 

http://www.scigacz.pl/Suzuki,GSX-R,1000,K1...genda,8169.html hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1612830 czy jest szansa, że to w ogłoszeniu jest faktycznie takie "Ahh" "ohhh" jak piszą i na na foto wygląda ??

 

Prawą owiewkę miał robioną, więc nie taki bezwypadkowy. Zależy jeszcze co ktoś rozumie przez bezwypadkowy.

 

 

:icon_arrow: Szramer, fakt cieżko mi się na coś zdecydować. Tymbardziej, że żadnym z wymienionych tu nie jeździłem, a jakoś nie podejżewam, że są chętni do użyczenia na testy :icon_mrgreen:. Co do mocy to te 20KM więcej niż 636 chyba aż takiej różnicy nie robi? Nie wiem bo nie jezdziłem 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...