Skocz do zawartości

ALPINESTAR GP PRO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem. Doszedłem do wniosku, że jednak nie warto dokładać do GP Pro. Różnią się minimalnie a przede wszystkim przed przegubem mają twardy duży solidny ochraniacz, który między innymi też mnie zniechęcił bo zbyt wygodny już przy przymierzaniu nie był. A ogólnie wrażenia wewnątrz były identyczne w stosunku do Plusów. Tle, że wtedy te rękawice kosztowały tysiąc złotych, dlatego też stwierdziłem, że wolę jednak Plusy :wink:

 

Jeśli to jest Twój rozmiar to ja bym się zdecydował, cena jest super, nawet Plusów za tyle nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest super, nawet Plusów za tyle nie kupisz.

 

No właśnie cena jest zbyt atrakcyjna,nie wierze by ktoś robił prezenty,co najmniej podejrzane.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rękawice są pewnie tak samo oryginalne, jak te wszystkie SP1/2 sprzedawane jakiś czas temu na Allegro po 200 zł. Był już kiedyś o tym wątek.

Tym bardziej że na angielskim ibeju najtańsze nowe GP Pro są za 110 funtów, a większość sprzedających ma za 140-150 funtów. Podróby jak nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz rękawice na allegro za 250zł a w sklepie najtaniej stoją po 750zł to masz pewnośc że te za 250 to podróbka.

Ale co mysleć jak te same rękawice ktoś ma na allegro w cenie 500zł ??? Albo oryginały w naprawde niskiej cenie albo podróbki z kosmiczną marżą...sam nie wiem ale bym nie zaryzykował.

A co gorsza też nie masz pewności co do pochodzenia tych za 750 w sklepie,chociaż to najbardziej wiarygodne źródło.

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote 28.11.2009 jest promocja w Intermotors - Andrzeje maja 20% znizki:

http://www.motogen.pl/aktualnosci/zkraju/a...-20,art389.html

 

GP Tech masz wtedy po: 950-20%=760zl

 

Tu masz katalog:

http://www.intermotors.pl/#ajax_str.php?id=589

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za informacje wszelkie gosc cche na dodatek kase na konto i wysyla royal mail cwaniam kurde, a powiedzial ze za pobraniem nie moze dzieki jeszcze raz a juz bym kupowal.... eh

 

no qrwa nie wierze gosc tez sprzedaje na ebay.co.uk to jego nick

 

http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dl...ck&myworld=true

 

ma kurde tyle komentarzy pozywwnych ze ja niewiem chyba gdyby mial podrobki to kurde by ktos o tym napisal a ty nic zero zero to samo na allegro. brac czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisałeś do gościa wprost czy to są oryginały? Czy da Ci gwarancję i dowód zakupu?

 

Pomyśl, że jak sprzedaje je po 380 zł to musi jeszcze na tym zarobić. To za ile je kupił? 250 zł? Mniej? Gdzie masz w takiej cenie?

 

Twoje ryzyko, ale ja już nigdy nie kupię z szemranego źródła. Wolę dać dużo więcej, w myśl powiedzenia chytry traci dwa razy...

 

Twój wybór.

Edytowane przez gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote 28.11.2009 jest promocja w Intermotors - Andrzeje maja 20% znizki:

http://www.motogen.pl/aktualnosci/zkraju/a...-20,art389.html

 

To było moje drugi podejście do Inter Motors. Kiedyś chciałem kupić żółwia Astars i był tylko jeden z wystawy i w dodatku uszkodzony. Zaproponowali mi rabat, z którego nie skorzystałem bo żółw miał być nie dla ozdoby tylko miał mi chronić plecy.

 

Dzisiaj chciałem sprawić sobie rękawiczki SP-1 lub GP-PLUS. Na drugie mam Andrzej, więc o 10-tej zaatakowałem salon na Łopuszańskiej. Przyjeżdżam, drzwi zamknięte i kartka, że 27/28.11 zamknięte. Myślę sobie, że to chyba żart, skoro na motogen wczoraj czytałem info jak w linku Oscara. No nic biorę telefon i dzwonię na Jagielońską może tam mają rękawice. Odbiera ktoś i odkłada słuchawkę :eek: No nic myślę sobie jadę do domu i może lepiej zjem śniadanie to mi się humor trochę poprawi. W drodze powrotnej zadzwoniłem jeszcze raz. Chłopina szukał w komputerze i latał po półkach czy ma rozmiar i kolor chyba 5 minut. SP-1 nie było a GP-PLUS była jedna para. Odpuściłem sobie wycieczkę i wróciłem bez zakupów do domu.

 

Trzeciego podejścia już do IM nie robię. Widocznie wiedzie im się dobrze i nie muszą zabiegać o klienta.

Będę kupował przez neta Astarsa, rozmiarówkę butów i rękawic znam. Kombiaki i tak wolę innej firmy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...