Skocz do zawartości

Śmierć motocyklisty – dla sądu warta 180 zł


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dodać od siebie:

 

zanim znów coś dodasz, przeglądnij wcześniejsze posty. są tam odpowiedzi na oba Twoje pytania

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie tez poszedł przelew.

Michał, powodzenia w walce! Kazdy z nas ma doświadczenia jak chamsko kierowcy zajeżdzają i spychają, ale jak ktoś to robi dla zabawy, to już inna sprawa........., trzeba go przykładnie ukarać , aby inni sie nauczyli że samochody to śmiertelna broń i nie ma z nią żartów. Kultura kierowców musi się zmienić i zmienia sią, aby było mniej tragedii na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Z ostatnich informacji, do tej pory nie dostaliśmy uzasadnienia wyroku pani Sędzia przełożyła termin do 22 grudnia Od czasu otrzymania uzasadnienia mamy 14 dni na napisanie odwołania. I tak zamierzamy zrobić, nie wiem czy celowo przekładane to jest ze względu na święta i naiwną szansę że ze nie zdążymy tego zrobić czy natłokiem spraw nie wiem nie ocenia. Tak czy inaczej czekamy.

 

Korzystając z okazji

 

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt spokoju, dużo wolnego czasu i fajnie spędzonych świąt w gronie rodzinnym, oraz zajebistej zabawy w nowym roku.

 

Dzięki za wszytko i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jutro o 10 pod krzyżem na gen maczka będzie kręcony materiał do programu sprawa dla reportera, zależało by mi na jak największej ilości osób najlepiej na motorach, to program zarówno ważny dla mojej rodziny jak i dla was, proszę więc osoby które dadzą radę się pojawić o liczne przybycie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno. Nie wiem tylko czy na moto - ma być poniżej 0 a jak zamarznie to wszystko, co pada dziś i co będzie padać w nocy, to raczej pozostaje samochód. Ale z bemowa mam blisko - może spróbuję dokolebać się jakoś moją białą strzałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na nagraniu, to ja przyjechałem motorkiem. Potwierdzam w pełni to wszystko, co zostało napisane w linkach. Dodałbym, trochę na usprawiedliwienie Pani Jaworowicz, że ona po prostu tak pojmuje swoją pracę. Powiedziałem jej nawet w pewnym momencie, że ma już znieczulicę, bo co tydzień robi taki materiał. Ale może to nie do końca tak. Myślę, że babka miała dobre chęci, ona po prostu tak działa. Jeśli skojarzycie jakieś jej programy, to tam zawsze ludzie płaczą, krzyczą, łzy w oczach, emocje w zenicie. Ona uważa, że tak powinno być - że to jest skuteczne. Jeden z jej tekstów: "ku*wa! Ludzie! Zginął człowiek a wy zero emocji! Tu się nic nie dzieje! Ten się jąka, reszta gada coś z boku". Kilka razy powtarzała, że potrzebna jest dramaturgia, żeby program odniósł jakiś skutek. Że to medium (telewizja) rządzi się po prostu takimi prawami, emocje trzeba pokazać, nie tylko opisać. Odniosłem też wrażenie, że niektóre jej teksty, sposób w jaki zagajała rozmowę, miały właśnie sprowokować emocje. Pytała czy mamy kompleksy i na moto je odreagowujemy? jak jest z tą linką na szyji? mnie spytała ile ten motocykl pojedzie i czy nie uważam, że on (Maciek) mógł tyle jechać (170 km/h).

Mam kolegę, który robi zdjęcia do pism kolorowych dla kobiet - wiem, że każde medium ma swoją filozofię - jakie emocje mają się pojawić. Kumpel robi często zdjęcia ludzi, którzy znaleźli się w tragicznych okolicznosciach, mimo to wymagania są takie, by nie było za smutno na zdjęciach.

Nie wiadomo czy materiał zostanie wyemitowany, z tego co się orientuje, to planowana jest powtórka z większą ilością motocyklistów na motocyklach :wink: koło marca. Wczoraj ja okazałem się jedynym macho :biggrin:

Podsumowując: nie naskakiwałbym na nią tak bardzo. Ma po prostu swoją filozofię działania, uważa, że tak jak ona robi, jest najskuteczniej. Słowa, że chce emocji, dramaturgii, pytanie swojego kamerzysty -czy coś go w tym materiale wzruszyło, bo ją nic - to może boleć w sytuacji, gdy zginął człowiek i sprawiać wrażenie zimnego skurwysyństwa. Ale wg swojego mniemania- robiła pewnie wszystko, by materiał był skuteczny. Szkoda tylko, że taka jest mentalność ludzi - przedstawienie faktów im nie wystarcza, trzeba też "krwi".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że tak na prawdę w za kulisami, ze słodko - pierdzącej zmienia się rzeczona Pani w hienę cmentarną. Sory, zły sposób na wywołanie emocji i podkręcenie atmosfery.

Ale taki już mamy poziom w prasie i telewizji. Musi odpaść głowa, kogoś muszą zadźgać, albo trzymać w beczce z kiszoną kapustą, żeby przyciągnąć publiczkę, a gdy ginie normalny człowiek, który miał rodzinę, plany i cel w życiu przechodzimy obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, ale Adwent ma rację. TV to medium nastawione na oglądalność i sensację. Reportaż, który ma pokazać dramatyzm sytuacji i tragedię musi pokazywać emocje. Nikt nie zainteresuje się pogadanką z grupką kilkunastu kulturalnych panów. Telewidzowie oczekują upustu emocji i ostrych reakcji. Tak po prostu jest.

Jeśli program będzie nagrywany jeszcze raz w marcu, pojawię się na 100% i na motocyklu (i nie tylko ja zapewne), będzie nas więcej. Damy radę.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...