Skocz do zawartości

Wybór opon na tor


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No ja wiem, ale wciąż dużo bikerów lata na oponach z tamtego okresu. Poza tym w tym serwisie jest pełno testów świeżych modeli :) .

 

P. S. Szramer, a jeździłeś kiedyś na tych Bridgestone'ach?

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P. S. Szramer, a jeździłeś kiedyś na tych Bridgestone'ach?

tak i dziwnie sie slizgaja na glebokich zlozeniach(szczegolnie tyl ) , przeszlem na d211 bo zakupilem 10 kompletow w promocyjnej cenie od vesrah suzuki ;) , pozatym dupe mi uratowaly jak zlapalem shime na hamowaniu odzyskaly przyczepnosc w poslizgu na glebokim zlozeniu( wiem niewchodzi sie w zakret na pelnym hamplu z zakladka po wewnetrznej :banghead: )

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im dłużej jeżdżę na d211 tym bardziej jestem w nich zakochany... Wczoraj oficjalnie skończył mi się tył po UWAGA 5tyś km. To wynik nie osiągalny dla raceteca i supercorsy. Przy tym do samego końca trzymała franca jak głupia, sznurki prześwitały a wczoraj przy 8 stopniach można było spokojnie zejść na kolano i nawet przyśpieszać w złożeniu bez żadnych dziwnych akcji. D211 to zajebista opona.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia strona testu i tyle w temacie:

 

"Boys and girls, it’s time to bite the bullet and take it like a man. Tire technology has progressed to an amazing level and if you’re on any of the four major players you’ve got nothing to bark about – other than how good they are, that is."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest, Ty piszesz o przebiegu na drodze, a to trochę bez sensu. Po pierwsze, D211 ma utwardzoną mieszankę na środku opony. Po drugie, nikt z Pirelli nawet nie myślał, że ktokolwiek miałby jeździć na Supercorsie SC po ulicach ...

 

Szramer, a na jakich ciśnieniach latałeś? Pamiętasz może? Takie jak zalecają w tym teście?

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...