Skocz do zawartości

Wybór opon na tor


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie cena jak za dobrą używkę, ale w przyszłym sezonie ta opona będzie już miała 7 lat i nie wiadomo czy nie okaże się jakimś twardym klockiem.

 

Z drugiej strony mogę kupić komplet Diablo Rosso za 700zł i to też jest świetna cena. Przejrzałem archiwum i swego czasu miała bardzo dobre opinie, również z jazdy po torze. Muszę się zastanowić.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak założyłem Superbike to pierwszy raz zacząłem szorować setami na Dużej Patelni, przy czym czułem, że moto idzie jak po szynach. Sam mam mega dylemat, bo chciałbym na nich jeździć, a po prostu nie mam kasy bo to droga guma. Ale właśnie dlatego jest droga, że jest dobra. No i czuć mega precyzyjnie moment, w którym zaczyna się odklejać - nie zrywa przyczepności "nahle", ale po prostu czujesz, że zaczyna odpływać i nic się nie dzieje :)

 

Ps. Limo, mam 2 takie do oddania, są w stanie takim, że na dłuższe sesje bym ich już nie zakładał, ale do pojeżdżenia po Białej albo na rozjeżdżenie się w Radomiu... to w sumie czemu nie? Tylko to rozmiar 200...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed ostatnią rundą kupiłem 5-letniego Dragona Supercorse, też był zgnieciony ale nie aż tak. Pojechałem na nim kwalifikacje, rozgrzewke i 2 wyścigi. Daje rade, bardzo mało się zużył. SC1. Z tym że ja sie ogólnie nie znam także nie chce się wymądrzać :)

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Jak bardzo jeden speedday zużyje zwykłe opony sportowe? Takie Qualifiler I, czy DIablo Rosso? 25% czy więcej? Bo wszyscy tutaj o slickach dyskutują, a ja na pierwszy raz przecież nie będę się uzbrajał w D211, bo przecież to się mija z celem, przynajmniej na moim poziomie jazdy. Tylko się boje, że taki jeden speedday zabije qualifilery z najechanymi 3-4k, a to by mnie finansowo trochę dotknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...