Skocz do zawartości

lata ktos dzisiaj?


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjechałem bez sprawnego Hamulca. Z resztą co ma moja dorosłość do jakości opon ? Wg mnie źle trzymają w zakrętach a to jakie i w jakim stylu biore zakręty to inna bajka.

Moja skromna rada w takim razie - zmien opony, albo nie przekraczaj mozliwosci jakie Ci daja obecne...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pobrykałem sprzętem albo raczej próbowałem.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sogo jest chu..we.

Mi tam się spodobało po pierwszej wizycie, która miała miejsce we wrześniu (po tym, jak zamknęli Sofię), ale to kwestia gustu. W ogóle namnożyło się lokali tego typu w stolicy. Jedna rzecz mi się niezbyt podoba w tych miejscach: że jest nadymione (dla porównania, w tajskich barach go-go się nie pali).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja skromna rada w takim razie - zmien opony, albo nie przekraczaj mozliwosci jakie Ci daja obecne...

 

Problem w tym, że nie wiem jakie gumy dobrać. RAMBO Polecał Michelin Anakee ale nie ma rozmiarów na tak mały motocykl. Opony deszczowe od supermoto "podobno" nie sprawdzają się tak jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to próbowałeś? Fajna pogoda - sucho, ciepło... To nie ma co próbować, tylko brykać :wink:

 

 

Próbowałem dlatego że nowe moto mam od miesiąca i jeszcze nie ogarniam go a poza tym opony mam lekko łysawe.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro nie bedzie padac i drogi wyschna to posmigam. Siedze na urlopie w domku, wiec w sumie w kazdej chwili mozna wyskoczyc. :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro nie bedzie padac i drogi wyschna to posmigam. Siedze na urlopie w domku, wiec w sumie w kazdej chwili mozna wyskoczyc. :)

 

Wal na kom jesli bedzie pogoda,chetnie sie dolacze :)

P.S

Byle jakos kolo 12-13 bo wczesniej biegam(jogging) ;)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie dam rady ale jutro może sie uda :bigrazz:

Jak nie bede za bardzo %% to jutro tez sie pisze, ale nie obiecuje...

A dzisiaj za jakies 0,5h wychodze polatac.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też polatałem :crossy: Wycieczka z Okęcia na Bemowo dwa razy. 150 na prymasa i gra muzyka :icon_mrgreen: Tylko Ci piesi :icon_rolleyes: ja rozumiem, że pierwszeństwo i w ogóle ale żeby wyskakiwać mi tam gdzie nie ma pasów albo wbijać się na drogę przed nosem....

 

No i do tego podratowałem plastiki pastą lekkościerną, wyciągnąłem zapadnięty fragment i jakoś moto wygląda. Na warsztacie zostawiłem ogółem 1228zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie latalo. Mialem dzisiaj parcie zeby pozapier...

 

Nie mam jaj w taka pogode probowac zamknac opone, ale z lewej 1cm mi dzisiaj brakowalo, a z prawej 2cm (czemu zawsze w lewo czuje sie pewniej? - syndrom Cargo?).

 

Spory ruch, ale dzieki temu slalomik, a nie prosta i ogien.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...