Skocz do zawartości

lata ktos dzisiaj?


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra ma byc cos kolo 5 stopni, członki Wam odmarzną.

Nie lepiej się po prostu umówić na piwo?

 

Co poniektorzy pewnie jeszcze dzisiaj posmigaja .... u mnie za oknem +14 stopni :crossy: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z ladna pogoda zbiórka ustalona na 18:00 pod Stodoła na Batorego.

 

link do mapki

 

CU there

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ma byc cos kolo 5 stopni, członki Wam odmarzną.

Nie lepiej się po prostu umówić na piwo?

 

A co jak jestem abstynentem ? :wink:

 

Co poniektorzy pewnie jeszcze dzisiaj posmigaja .... u mnie za oknem +14 stopni :crossy: :clap:

 

Np Ja w ramach pracy :D Ale za to dostałem kurs do Janek ^^

 

P.S Sorry Oscar ale o 18 to ja jeszcze byłem w owych Jankach, dlatego nie przybyłem... w domu byłem chwilę przed 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i latalem sam. Nawet Klod zawiodl. Ajrisz ratowala kolezanke (choc nie chciala mojej pomocy).

Postalem sobie 15 min pod Stodola patrzac jak ludzie czekaja zeby wejsc na koncert. Potem skoczylem pod most swietokrzyski, palac kultury, 2oo i do domku. Wzialem specjalnie aparat zeby pocykac troche fotek, ale musialem cykac tylko swojemu motocyklowi ze wzgledu na brak uczestnikow wyprawy.

Przy swietokrzyskim spotkalem panow policjantow ktorzy przymkneli oko ze jezdze po chodniku jak zobaczyli ze cykam foty.

A w 2oo oprocz przeslodkiej barmanki siedziala biedna, ladna, samotna dziewczyna. Ale tak sie zawstydzilem, ze tymbarka wypilem i ucieklem.

 

Wkrotce zamieszcze relacje foto, jak tylko obrobie zdjecia.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś pisząc o 13 jak wszyscy albo praca albo uczelnia ? :icon_rolleyes: Z resztą ja jestem usprawiedliwiony pracą :wink:

Jutro zapowiadają chmury bez deszczu ale czwartek/piątek potem już ma być mrzawka/lekki deszcz.

 

W weekend odpadam bo chcą mi tu gości do domu sprosić. Ale może w niedziele się coś wyduma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar, czy ja Cię dziś widziałam o 16.45 na skrzyżowaniu rzymowskiego z rodowicza/rosoła?

 

Bo Twoje moto i kask tam były na pewno ;)

Wczoraj nie jezdzilem, wiec to nie bylem ja. My to chyba sie wszedzie widzimy nawzajem, tylko ze to nie my :P

 

Az sprawdze dzisiaj w garazu czy malenstwo stoi. :icon_eek:

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By the way - fotka ktora strzelilem jak sam jezdzilem ostatnio zostala wybrana Photo of the day 3 Dec 2009

http://bikepics.com/

 

nice :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By the way - fotka ktora strzelilem jak sam jezdzilem ostatnio zostala wybrana Photo of the day 3 Dec 2009

http://bikepics.com/

 

nice :)

 

Czyli mozna by rzec,ze dostales oskara :biggrin:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...