Skocz do zawartości

lata ktos dzisiaj?


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.....ale brzydki retusz :biggrin:

Tu Cie zaskocze - zdjecie nie bylo w zaden sposob retuszowane - tylko odszumione i przerzucone do cz-b.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj od jakieś 21 planuję trochę się posnuć po wawce. Może ktoś chętny?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szimimimi machałem wczoraj do Ciebie ze srebrnej Skody Fabii w kombi(Prymasa-Górczewska).Nawet się wychyliłem,a Ty nic...zahamowałeś...wystraszyłeś się...i odjechałeś niczym Ghołstrajder...robiąc przygazówkę swoim ścigaczem...

 

 

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, w pracy jestem to nie mam czasu przebierać w głowie kim może być facet wychylający się do mnie z samochodu :icon_razz: A zahamowałem bo niestety ciężarówka przed wami (i mną) stała z lekka na drodze już nie wspominając o tym, że mogłeś stracić zdolność odwijania gazu :icon_mrgreen:

Zniknąłem bo jakim byłbym kurierem gdyby dało się mnie samochodem dogonić :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szimimimi machałem wczoraj do Ciebie ze srebrnej Skody Fabii w kombi(Prymasa-Górczewska).Nawet się wychyliłem,a Ty nic...zahamowałeś...wystraszyłeś się...i odjechałeś niczym Ghołstrajder...robiąc przygazówkę swoim ścigaczem...

Przecież tak się przejął że Temat "W Piwie" założył :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak się przejął że Temat "W Piwie" założył :biggrin:

 

Ahh ten Szimimimi i jego maniery gwiazdy :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ladny dzien a tu cisza...

 

Za tydzien jak bedzie pogoda to obowiazkowo latamy. W barze Barka nad zalewem jest zatrzesienie wiejskich galerianek w niedziele - proponuje tam podjechac za tydzien.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki ladny dzien a tu cisza...

 

Za tydzien jak bedzie pogoda to obowiazkowo latamy. W barze Barka nad zalewem jest zatrzesienie wiejskich galerianek w niedziele - proponuje tam podjechac za tydzien.

 

 

byłem dziś - familiada :(

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj śmingus dyngus nabrał nowego znaczenia :) Fajnie się jedzie w tym deszczu ale bez hebli to z lekka ryzyko :banghead: Silnik nie dogrzany, ubrania mokre tak samo jak zawartość kieszeni.

 

Polecam jak ktoś ma kurtkę i funbike których nie żal :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...