Skocz do zawartości

Honda CBR 600 F2 i jej użytkownicy !


Rekomendowane odpowiedzi

witam! Wlasnie jestem bliski kupna cbr 600 f2 jako I motocykl. Wczesniej mialem pare razy okazje karnac sie roznymi sprzetami i jakos sobie z nimi radzilem. Wiem, ze temat motocykla dla rookie'go byl walkowany juz pewnie z 1.243.597 razy ale.... ponownie go podejme. Co sadzicie o takim motocyklu na poczatek i konkretnie o tym motocyklu

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M138662

 

Mam juz dawno skonczone 18 i dosyc spore doswiadczenie drogowe (samochodziarskie). Teraz chcialem zrealizowac moje marzenie

 

dzeki za odp :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialem zapytac w tym temacie jeszcze o napinacz lancuszka rozrzadu.

Dzis wykrecilem go u siebie i przyjrzalem mu sie z bliska. Niech mi ktos wyjasni jak malemu dziecku jaka jest jego zasada dzialania? Bo mnie sie wydaje , ze on powinien wysunac sie by napiac lancuszek rozrzadu, ale nie powinien sie z powrotem chowac. A u mnie niestety tak sie dzieje: napinacz dziala jak amortyzator (wsuwa sie i wysuwa) Czy tak powinno byc? Czy ktos potwierdzi mi ,ze napinacz z RFy pasuje do CBRki?

 

Inne pytanie: jakie zadanie maja dwa przewody elektryczne podlaczone do dzwigni sprzegla? Przy dzwigni hamulca rozumiem ze jest to czujnik od stopu, ale po co przy sprzegle? W swej pierwszej wypowiedzi (na samej gorze) wspominalem o niegasnacej kontrolce luzu po wlaczeniu biegu. Zauwazylem , ze wszystko powraca do normy gdy odlacze jeden z dwoch przewodow przy dzwigni sprzegla. Jak to wytlumaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...