Skocz do zawartości

Nowy Norton!


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ślińcie się. Bym se kupił.... :icon_rolleyes:

http://www.clutchandchrome.com/News/Motorc...News0909044.htm

http://www.nortonmotorcycles.com/

http://www.motorcycleshow.co.uk/mci2009/la...press_id=145451

Następna próba reanimacji marki. Jakby to naprawdę miało być, to ten moto ze zdjęcia mniamuśny jest...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny jest :rolleyes: Ja pitole.....bardzo mi sie takie sprzety podobaja...za "indywidualizm" :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to wkleiłeś jest z lipca, a tu mamy że wczoraj (!!) na Carole Nash show była oficjalna prezentacja po tym jak znowu ktoś inny markę kupił. także może jednak coś z tego będzie...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber oby wyszło,bo maszyna piękna...klasyczna linia...dobre materialy.Zawiecha Ohlins...tylko jaka bedzie cena?? :icon_rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale to wkleiłeś jest z lipca, a tu mamy że wczoraj (!!) na Carole Nash show była oficjalna prezentacja po tym jak znowu ktoś inny markę kupił. także może jednak coś z tego będzie...

 

Ja o tym czytałem JUŻ W LIPCU. Markę od Amerykanów kupił Stuart Garner - o tym pisałem jeszcze w październiku (masz tam w niusie link z odnośnikiem). Sprzedaż zaplanowano na początek września - stąd teraz ten szum medialny. To nie zmienia postaci rzeczy, że motocykl jest fajny. Podoba mi się tak samo jak tobie. Dziwne, że Amerykanom się nie spodobał....

 

Buber oby wyszło,bo maszyna piękna...klasyczna linia...dobre materialy.Zawiecha Ohlins...tylko jaka bedzie cena?? :icon_rolleyes:

Ceny na rynek USA:

Model podstawowy: US$17.899, wersja specjalna z karbonowymi felgami: 19.499 US$

 

Dane z amerykańskiej strony (też z lipca, ale ceny dopisano dopiero niedawno :) )

http://www.fasterandfaster.net/2009/07/nor...e-launched.html

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym czytałem JUŻ W LIPCU.

 

piękny jest ;) ale ten projekt jest niezmieniony (jak sądzę po fotkach) co najmniej od roku-dwóch, bo z takiego mniej więcej okresu pamiętam, że miałem foty na tapecie

byłoby świetnie, gdyby faktycznie udało się zacząć produkcję

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny jest ;) ale ten projekt jest niezmieniony (jak sądzę po fotkach) co najmniej od roku-dwóch....

 

Jest to praktycznie wersja z USA. Poza limitowana wersją 200 sztuk, taka będzie w sprzedaży. Nie sądzę by liczyli na masową produkcję. Pewnie będzie to moto dla konesera. Miejmy nadzieję, że w Europie lepiej go docenią. Ja jestem jeszcze ciekaw zapowiedzianego przez Garnera sportowego Nortona z silnikiem Wankla!!! Twierdzili, że to kwestia roku - dwóch jak go zaprezentują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie lipa pierwszej wody, jest nijaki, stylizowany na kiepskiej marce(sorrry norton a co to takiego???2 cylindy i drgawki jak w ataku apopleksji), ani nie scigacz, ani turystyk, takie ni h... ni ci...a takie wskrzeszanie martwych to nic dobrego nie przynosi-spójrzmy na powrót wodza Indian Cheff czy sławna i wcale niegłupia Daytona Triumpha, eeee szkoda gadać,

 

A w ogóle to chyba nie ten dział.....tu urzeduja strucle i staruchy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie lipa pierwszej wody, jest nijaki, stylizowany na kiepskiej marce(sorrry norton a co to takiego???2 cylindy i drgawki jak w ataku apopleksji), ani nie scigacz, ani turystyk, takie ni h... ni ci...a takie wskrzeszanie martwych to nic dobrego nie przynosi-spójrzmy na powrót wodza Indian Cheff czy sławna i wcale niegłupia Daytona Triumpha, eeee szkoda gadać,

 

A w ogóle to chyba nie ten dział.....tu urzeduja strucle i staruchy:)

 

Nie dziwi mnie że pytasz co to NORTON jak w opisie masz jakiegoś strucla produkowanego przez mocarstwo światowe znad Wołgi.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...