Skocz do zawartości

Nauka jazdy z motogen.pl


Izzy-MM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy współpracy z jednym z najlepszych instruktorów jazdy, Tomkiem Kulikiem przygotowaliśmy cykl materiałów, które poruszać będą szeroko pojęte bezpieczeństwo poruszania się motocyklem po drogach. Klipy video mają za zadanie krótko, zwięźle i na temat przedstawić konkretne zagadnienie i będą publikowane co tydzień. W pierwszym z nich Tomek podpowiada na co zwrócić uwagę dojeżdżając do skrzyżowania z palącym się czerwonym światłem.

 

Tu macie link

 

Proszę o komentarze (najlepiej pod filmem) jak Wam się podobało, co warto zmienić no i przede wszystkim o czym chcielibyście pooglądać następne odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa, chwała Wam za to. Ale osobiście mam nadzieję, że następne odcinki będą dłuższe i z demonstracją systuacji na motorze, albo filmikami z sytuacji drogowych na przykład, tak by móc wykorzystać medium TV w pełni. No i dłuższe aby były, jak najwięcej informacji.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna inicjatywa, chwała Wam za to. Ale osobiście mam nadzieję, że następne odcinki będą dłuższe i z demonstracją systuacji na motorze, albo filmikami z sytuacji drogowych na przykład, tak by móc wykorzystać medium TV w pełni. No i dłuższe aby były, jak najwięcej informacji.

Powodzenia!

Niekoniecznie dłuższe, ale tego typy wypowiedzi powinne się ukazywać częściej niż raz na tydzień. Materiał multimedialny z instrukcją jazdy to sporo roboty i częściej niz raz na kilka dni nie da się pokazać, ale same minutowe porady mogłyby sie ukazywać seriami np po 3.

 

Chyba podpuszczam bo jestem ciekaw co będzie dalej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam, czaję i czekam... na jeszcze.

Wcześniej dojeżdzałam na luzie - instruktor wprawdzie mówił na kursie, że nie wolno, ale nie mówił dlaczego.

Dzięki.

 

Jak nie wolno to nie wolno :biggrin: i bez dyskusji :P ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa i pomysł super.

Być może w tym temacie nie było aż tak dużo do powiedzenia, jednakże ogólnie troszkę dłuższe filmiki mile widziane.

a no i pokazy na moto w praktyce jak co wygląda :)

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy materiał będzie miał inną długość w zależności od tego ile do powiedzenia będzie miał Tomek. A co do przebitek w filmie z jazdy motocyklem, to oczywiście macie rację i postaramy się w miarę możliwości wprowadzić ten element, choć nie będzie on już widoczny z najbliższych odcinkach, bo materiał nagraliśmy na jakiś czas w przód. Dzięki za komentarze tu na forum i jeszcze raz zachęcam do wypowiadania się w komentarzach pod filmem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z demonstracją systuacji na motorze, albo filmikami z sytuacji drogowych na przykład, tak by móc wykorzystać medium TV w pełni.

 

Podpisuje sie pod tym.

Pomysl bardzo fajny, przydatny. Jak beda nowe materialy to bardzo chetnie je obejrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw.

Czyli fajne i wg mnie przydatne dla świeżaków a i pewnie jakieś lekcje "starszym" też się przydadza ;)

 

No i oczywiście filmiki z moto pokazującymi to w praktyce :)

 

 

A pod filmikiem żeby komenty robić to trza mieć konto na motogenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...