Skocz do zawartości

Ku nauce i rozrywce - czyli z pamiętnika niedoświadczonej motocyklistki


cykoria
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby każdy z nas miał tyle samokrytyki. Ech... pomarzyć zawsze można.

Szerokości i znacznie nudniejszych wyjazdów :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Kruca, jak to czytalem, szczegolnie o tym odkrecaniu manetki na maksa na pierwszych 200km nauki, to mnie naszla taka mysl, ze gdyby to nie byl GS, to...

Obecnie produkowane 600-tki to chyba dalej za duzo na pierwsze moto :].

 

No ale nic to. Gratuluje wyjscia calo z wyprawy :P. Kupuj gmole, klamke wymieniaj i smigaj.

Tylko wolniej!

Wylot z zakretu moze byc bardzo nieprzyjemny...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłaś na pierwszą jazdę jechać z nami na górę Św.Anny :icon_razz: A tak w ogóle to miałaś szczęście z tym poboczem bo ja po takim "zwiedzaniu" szlifowałem 27 m po asfalcie Uważaj na siebie i teraz to już sama z siebie będziesz jeździć wolniej :crossy: Szerokości przyczepności :bigrazz:

 

Stary, wozisz w kufrze meter czy jak??? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty nie wozisz apteczki? Wszyscy motocykliści mają apteczki ze sobą.

 

nien wszyscy, ja nie woze :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi nie gratulujcie samokrytyki tylko nakopcie mi do d...jak mnie na drodze spotkacie - za głupotę i jeszcze raz profilaktycznie, bo Kłodzka nie odpuszczam :icon_mrgreen: . Zainicjowałam wątek ku przestrodze takim motoświeżynką jak ja. Myślałam, że mam więcej rozumu, no i nastoletnia też nie jestem...ale jak wsiadam na moto to mogę latać :wink: .

 

Do Przemka: jakbym z Wami pojechała dopiero byście ze mnie śmiechu mieli i może jeszcze kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na marginesie to, ze Ty miales trzy gleby zawsze na prawa strone nie znaczy, ze bedzie mial je kazdy.

U mnie do tej pory trzy szlify, wszystkie na prawą stronę ;)

 

Ja w ten sposób przekonałem się, że dohamowanie przodem w skręcie to kiepski pomysł

A to dlaczego? Cały czas mi się zdarza używać hebla w złożeniu i nic się nie dzieje (poza tym że motocykl cignie do pionu :P), tylko trzeba to robić delikatnie i z wyczuciem.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale wyczucie przyszło trochę później ;)

Początki były takie, że dojeżdżałem do krzyżówki i w trakcie skręcania w prawo zobaczyłem auto na głównej - a wcześniej widok z lewej zastawiał dostawczak zaparkowany przy ulicy. Więc tocząc się w skręcie docisnąłem przód, i kiedy już przewracałem się na glebę to przypomniało mi się, że trzeba było najpierw wyprostować :D Też na prawą stronę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykoria, jakbym siebie widzial zaraz po zakupie moto ;) Czytanie to za malo, trzeba wziac pacholki (butelki z woda) rozstawic na placyku i pocwiczyc slalomik z przeciwskretem, awaryjne hamowanie itd. Trzeba zwiekszac swoje szanse na przezycie. A faktycznie mozna w geesie odkrecic na starcie minetke do konca i nie postawic na kolo? Chyba, ze ruszasz z dwojki? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mi nie gratulujcie samokrytyki tylko nakopcie mi do d...jak mnie na drodze spotkacie - za głupotę i jeszcze raz profilaktycznie, bo Kłodzka nie odpuszczam :icon_mrgreen: .

Cykoria to dawaj foty, żebym Cię poznał jak spotkam na drodze. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, wozisz w kufrze meter czy jak??? ;-)

Później na miejscu szlifa byłem samochodem- mierzone dużymi krokami

 

Do Przemka: jakbym z Wami pojechała dopiero byście ze mnie śmiechu mieli i może jeszcze kłopotu.

No nie przesadzaj ja tam po zakupie Virago(pierwsze moto) to miałem w ekipie 2xCBR f3 i 2xFazer 600, zakręty dla mnie to była masakra :biggrin: Zresztą jak można się śmiać z kobiety na moto ,a kłopotów żadnych by nie było :lalag:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...