Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIT66 My chyba mieliśmy przyjemność się poznać? My znaczy się grupa namawiająca Cie byś co nieco gwary śląskiej nam przybliżył. I żubr się znalazł i oferta moto:D Mam racje?:>

Chyba jednak niestety nie Ale ciekawe kto jeszcze był ze śląska poza mną i Browarnym z którym przyjechałem na spotkanie. Cóż myślę że nic straconego bo przecież nie jedne jeszcze Borki będą i ogólnie inne zloty czy spotkania też niestety trzeba nam poczekać do przyszłego sezonu Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie :bigrazz:

szwed masz za*eb*sty nick, o co się rozchodzi :lalag:

 

A ma, ma, od razu mi się skojarzyło z pewnym tekstem z Liroya, ale mi to się wszystko kojarzy :icon_twisted:

 

 

Dlaczego się domyślam, co/kto jest ocenzurowany na tym zdjęciu, ale nie chcę i wolę nie zaspokajać ciekawości :icon_rolleyes:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak niestety nie Ale ciekawe kto jeszcze był ze śląska poza mną i Browarnym z którym przyjechałem na spotkanie. Cóż myślę że nic straconego bo przecież nie jedne jeszcze Borki będą i ogólnie inne zloty czy spotkania też niestety trzeba nam poczekać do przyszłego sezonu Pozdrówka

 

W grupie MZ-tek byli Ślązacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...Aśka ...no nie może być dziadostwa, że jeden ludz beceluje za ognisko dla wszystkich ......prześlij mi proszę na PW swój nr konta

 

A czy czasem przelew nie będzie kosztował więcej niż składka? ;)

 

Takie mam dwie sugestie na rok przyszły:

 

Raz. Rezerwujemy już wiosną termin ostatni łikend września, bo one co roku są ładne :bigrazz:

 

Dwa. Może ustalić z Panią w recepcji, że oplatę za dwa ogniska dzielimy na ilość okupowanych domków i każdy domek oddając klucze płaci swoją część za ognisko? Nie do końca sprawiedliwie, bo im więcej ludu w domku, tym mniej każdy będzie musiał płacić ;) ale rozwiąże to problem zbiórek, wszystko będzie jasne, a nie nagle się okazuje, że ogniskiem nikt zająć się nie chce... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem przelew nie będzie kosztował więcej niż składka? ;)

W niektórych nie płaci się za przelewy :cool:

Rezerwujemy już wiosną termin ostatni łikend września, bo one co roku są ładne :bigrazz:

Ja na ten przykład, dzięki tej zmianie wreszcie mogłem być na całych :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...