Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych plakietek, wolę być anonimowa :icon_mrgreen:

 

Cholera, a ten domek mieliśmy tak przy tym winklu, gdzie emzetkowicze równo dawali, inni też, trochę nawet obstawiliśmy w krytycznych momentach, na kogo padnie, a ten poszedł, znaczy pojechał i teatr zrobił gdzie indziej :icon_mrgreen:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych plakietek, wolę być anonimowa :icon_mrgreen:

 

Cholera, a ten domek mieliśmy tak przy tym winklu, gdzie emzetkowicze równo dawali, inni też, trochę nawet obstawiliśmy w krytycznych momentach, na kogo padnie, a ten poszedł, znaczy pojechał i teatr zrobił gdzie indziej :icon_mrgreen:

 

 

Ponieważ wam kolega był już znany pojechał gdzie indziej się przedstawić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ten pomysł się podobał :D

 

Gronka

No tak, ale Ty to masz warunki na koszulki noszenie.

Walniesz sobie centralnie GrOnOszowa - i wszyscy gacie przez głowę ściągają :icon_biggrin:

 

I dlatego ja też tę koncepcję popieram! :buttrock:

Ja to sobie mogę co najwyżej na gatkach z przodu Kerynek - tylko jakoś tak faja prawoskrętnie wychodzi...

 

Słabo, słabo...

 

 

Cholera, a ten domek mieliśmy tak przy tym winklu, gdzie emzetkowicze równo dawali, inni też, trochę nawet obstawiliśmy w krytycznych momentach, na kogo padnie, a ten poszedł, znaczy pojechał i teatr zrobił gdzie indziej :icon_mrgreen:

 

... i cicho ze wstydu siedział... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gronka

No tak, ale Ty to masz warunki na koszulki noszenie.

Walniesz sobie centralnie GrOnOszowa - i wszyscy gacie przez głowę ściągają :icon_biggrin:

 

I dlatego ja też tę koncepcję popieram! :buttrock:

Ja to sobie mogę co najwyżej na gatkach z przodu Kerynek - tylko jakoś tak faja prawoskrętnie wychodzi...

 

Słabo, słabo...

... i cicho ze wstydu siedział... :rolleyes:

Keryn... Podoba mi się to logo które mi zapodałeś... Takie dwa fajne kółka wyszły :D

Zrobię taką, pod warunkiem, że zakupisz kask ze szczęką. :)

 

PS> Grass, Twoja anonimowość znikła wraz z chwilą, w której NREB wstawił zdjęcia na forum... Trochę tam Ciebie jest... :icon_twisted:

 

zwłaszcza, jak się przyjechało puszką :wink:

Czep się GS-a co?! :P

Przynajmniej nie zmarzłam i nikomu w dupę nie wjechałam... :D

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keryn... Podoba mi się to logo które mi zapodałeś... Takie dwa fajne kółka wyszły :D

Zrobię taką, pod warunkiem, że zakupisz kask ze szczęką. :)

 

Ok. Kupię. Pod warunkiem, że będziesz pilnować, żeby się koszulka za bardzo na bok nie ściągała.

Symetrycznie musi być, sama rozumiesz, inaczej cały efekt w diabły! :icon_twisted: :icon_evil: :icon_twisted: :icon_evil: :icon_twisted:

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gronka Ty jesteś skarbnicą wiedzy,dzieki tobie człowiekowi nic nie umknie :biggrin:

Jestem skarbnicą "pobieżną" ... Gdybyś był Wojtku, zapewne wiedział byś znacznie więcej. :icon_twisted:

 

Ok. Kupię. Pod warunkiem, że będziesz pilnować, żeby się koszulka za bardzo na bok nie ściągała.

Symetrycznie musi być, sama rozumiesz, inaczej cały efekt w diabły! :icon_twisted: :icon_evil: :icon_twisted: :icon_evil: :icon_twisted:

Jasne, rozumiem. To przecież podstawa. w zasadzie to jakby była dobrze noszona to mogłabym zrobić:

 

GR N SZOWA :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np. zawsze chce wiedziec wszystko. :P

 

A co do koszulek to balem sie ze jak sie zjawie to sobie gdzies w kacie siade, nikogo nie bede znal, ani nikt nie rozpozna mnie i na tym sie impreza skonczy.

 

Ale pomimo mojej slepoty MOC mnie zaciagnal w srodek dyskusji poobiadowej i nagle sie okazalo ze ludzie ch.. wie skad wiedzieli ze ja to ja. Pierwsze lody poszly... i potem z lezka w oku wracalem do W-wy.

Ale w przyszlym roku dopilnuje zeby calosc wyjazdu zaliczyc.

 

Dla niezdecydowanych i niepewnych - walic w ciemno, bo klimat Borkowy jest niepowtarzalnie pozytywny.

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja np. zawsze chce wiedziec wszystko. :P

 

A co do koszulek to balem sie ze jak sie zjawie to sobie gdzies w kacie siade, nikogo nie bede znal, ani nikt nie rozpozna mnie i na tym sie impreza skonczy.

Jesteś Gwiazdą... :icon_mrgreen:

Edytowane przez gronoszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, pytać się trzeba :smile:

 

Ale przynajmniej od słowa do słowa i dyskusja goto.... jest (rymy są be) :biggrin:

 

 

 

PS> Grass, Twoja anonimowość znikła wraz z chwilą, w której NREB wstawił zdjęcia na forum... Trochę tam Ciebie jest... :icon_twisted:

 

Bernowi wybaczę z wielką chęcią, ale prosiłam, mówiłam, krzyczałam "nie", to i tak gdzieniegdzie robię za tego czerwonego kapturka :lapad: :icon_rolleyes:

 

w zasadzie to jakby była dobrze noszona to mogłabym zrobić:

 

GR N SZOWA :icon_twisted:

 

 

Byłoby co oglądać, byłoby, Gronka :icon_twisted:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...