Skocz do zawartości

A co z Borkami 2009?


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyczyn obiektywnych i subiektywnych nie przyjedziemy do Borek

na sobotę, może uda się podjechać w niedzielę.

W każdym razie zwalniamy domek.

 

 

 

UPDATE listy domków

1. Aśka - 1 domek

2-3. Joaśka - 2 domki

4. Igor - 1 domek

5. Peterek - 1 domek

6. cezsek - 1 domek

7. zappa - 1 domek

8. Yuby- 1 domek

9. Yuby- 1 domek, czyli w sumie dwa domki, i mają być obok siebie, ponieważ będzie grupen sex, i mam zajebistą farelkę.

10. Rafał - 1 domek

11. Belgu - 1 domek

12. Maro - 1 domek

13. Tatakis - 1 domek

14......................................................................................... WOLNY

15.Pietra - 1 domek

16. Greedo -....................................................WOLNY DOMEK!!!!!

17. O.O.O 1-domek

18. Adam - 1 apartament drewniany

19. MichałKaczmar. - 1 domek

20. Keryn - 1 domek (i kupa miejsca jako rezerwa bankietowa) - za Sadka+Monikę

21-22. Sławek + Krokodylek+Bumag - 2 domki

23. pędzący - 1 domek

24. Browarny + Vit66 - 1 domek

25. Andzia - 1 domek

26. Dawitson .................. WOLNY

27. sowa4 - 1 domek (Mrówka pisala tutaj, ze nie jedzie!)

28. Tyson + wojtek-rr + yeti30 + Butterfly - 1 domek

29. Grass - 1 domek

30. blazej + adas - 1 domek

 

Pokój hotelowy:

1. Becia + Paweł

2. Oscar

To i ja sie piszę na domek RobertM = 1 domek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak sobie w brode pluje ze moglem byc tylko na te kilka godzinek.

W przyszlym roku nie ma bata - niech sie pali, niech sie wali - przyjezdzam na caly weekend.

 

Czekam na jakas dokumentacje fotgraficzna, zeby zoabczyc co mnie ominelo (bo domyslam sie ze bylem w najspokojniejszym momencie calego wyjazdu).

 

Jeszcze w dodatku wracajac tak mnie przewialo mroznym powietrzem, ze teraz kurowac sie musze. A mialem taka kuszaca propozycje noclegu...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje stałej, corocznej ekipie za przybycie. A reszte motórzystów z listy, którzy znaleźli milion wytłumaczeń na cukrzaną dupkę zachęcam do zmiany pojazdów... Pogoda od piątkowego wieczora do tej pory była wspaniała, a w sobotę nawet opaliłem sobie lekko mordę (a moze to od czegos innego?)

 

Do zobaczenia za rok, lub na zimowych Borkach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: Czesio Anis i Mikołaj w domku dziękujemy za miłą ZABAWĘ do zobaczenia za ROK !!! :flesje:

 

P.S fotki się zgrywają :icon_twisted:

 

i są fotki

 

http://lsm.netau.net/portal_page2.html?alb...746879948975393

 

Edytowane przez CZESIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miekkie czopki nie przybyły :bigrazz: 250km(w tym 100km w deszczu ,w nocy) i dotarłem na miejsce bitwy :) (tak,czuje sie wyjatkowy :cool: ) szkoda ze nie bylo tylu ludzi co rok temu. ogolnie wypad zaliczam do jak najbardziej pozytywnych i udanych.zdjecia pozniej pokaze.troche pojezdzilismy po okolicy i jestem pod wrazeniem ilosci ciekawych miejsc wokól.bunkry i kopalnia białego piasku są naprawde niezłe. noce były ciepłe,towarzystwo wporzadku,piwa nie brakowało,ciekawych ludzi sie znów poznało. czekam na nastepne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w dodatku wracajac tak mnie przewialo mroznym powietrzem, ze teraz kurowac sie musze.

Było zostać do niedzieli, tobyś tak nie zmarzł. :bigrazz:

 

Dziekuje stałej, corocznej ekipie za przybycie.

A ja za podholowanie od Tomaszowa. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że istnieje ta świecka tradycja :icon_twisted: . Gdyby tylko jutro nie był poniedziałek ......

Dzięki wszystkim za współudział (z wyjątkiem tego fiutka, który chciał mnie rozjechać w sobotę koło południa i w ramach kary boskiej się wypierdzielił. Mam nadzieję, że połamałeś jakieś plastiki. :evil: ).

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszte motórzystów z listy, którzy znaleźli milion wytłumaczeń na cukrzaną dupkę zachęcam do zmiany pojazdów...

Albo klimatu...

 

Pogoda od piątkowego wieczora do tej pory była wspaniała

Powiedz to Aśce. :icon_razz:

 

Do zobaczenia (...) lub na zimowych Borkach

Wtedy to ja zabieram ze sobą dwa śpiwory i trzy farelki. :wink:

A tak całkiem serio, to moje obawy się nie sprawdziły i nie zamarzłem w nocy. Stary śpiwór z hipermarketu spisał się na medal.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i my z Prince meldujemy przybycie do Krakowa. Troszkę zygzakiem przez pół Polski, ale nic to ;)

 

Fajno było, farelka jak zawsze sie przydała, a za rok nie ma mowy, żebym zbierała kasę na ognisko. Więcej powiem-nawet się nie dorzucę, bo w tym roku za sobotnie prawie 70 zł poszło z mojej kieszeni :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Wszystkim za klimat i stworzenie tej atmosfery, której mi brakowało ostatnimi laty Miło było poznać nowych , spotkać znajome twarze. Mam nadzieje że będzie dane poznać się bliżej bo przecież bedzie rozpoczęcie sezonu , już za chwilę :D Pozdrowienia dla Wszystkich przybyłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...