Skocz do zawartości

Sezon na ścigacze


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, no skoro, mówiąc kolokwialnie, dupa wam cały świat zasłania, to... życzę powodzenia!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa jakos niema ograniczej wiekowych na motocykle , selekcja naturalna(jazda bez kaskow) i policja robi szybko robote :icon_mrgreen:

 

He, he, USA jako szczyt wyszkolenia kierowcow i demokracji :icon_mrgreen:

 

Poinformuj kolegow jakie wymagania trzeba spelnic aby zostac dopuszczonym do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Ile trwa procedura " zrobienia " PJ w USA ? :icon_mrgreen:

 

Z własnych obserwacji, mniej pukania - więcej nerwowości.

 

Zapomniales jeszcze o jednym dosc istotnym vektorze

 

 

W I E K

 

Kiedys przestaje myslec sie fujara i zaczyna urzywac do tego mozgu. U jednych przychodzi to wczesniej, u innych pozniej :icon_mrgreen:

 

 

Mlodzi gniewni trzepia sie pare razy dziennie i mimo tego sa nerwowi :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H

Poinformuj kolegow jakie wymagania trzeba spelnic aby zostac dopuszczonym do egzaminu teoretycznego i praktycznego.

10 min jakis debilny test i hulaj dusza przez 30 dni potem praktyczny egzamin , miedzy pacholkami wolny slalomy jakies, hamowanie awaryjne, noga sie podeprzesz, motocykl Ci zgasnie i tak zdasz chyba ze sie glebniesz :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na moim egzaminie nikt nie zwracał uwagi jak ktos zapomniał migacza zrucic czy najezdzał na linie :/

Koledzy, to ja nie wiem, gdzie zdawaliście te swoje "egzaminy". W Poznaniu wygląda to tak, że najedziesz na linię- powtarzasz. Najedziesz drugi raz- do zobaczenia. Podobnie jest z najmniejszymi błędami popełnianymi w ruchu miejskim. Znajomy nie tak dawno temu musiał podchodzić drugi raz właśnie z powodu ósemki. (tak tak, bo pewnie był imbecylem, a po Waszym egzaminie plac manewrowy osnuwała szczelna zasłona dymu z Waszego kapcia.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, to ja nie wiem, gdzie zdawaliście te swoje "egzaminy".
Wydaje mi się, że przedstawiony przez szramera (na prośbę ks-ridera) opis:

10 min jakis debilny test i hulaj dusza przez 30 dni potem praktyczny egzamin , miedzy pacholkami wolny slalomy jakies, hamowanie awaryjne, noga sie podeprzesz, motocykl Ci zgasnie i tak zdasz chyba ze sie glebniesz
dotyczy INDPLS, a więc w USA - czyli dość daleko od Kraju nad Wisłą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile egzamin na samochód był bardzo skrupulatnie prowadzony, o tyle opisany przeze mnie na moto to jezeli chodzi o placa to powiedziałbym pełna olewka. Skoro ja widze ze ktos zapomina wyłaczyc migaczy, czy po raz 2 najezda na linie a egzaminator łazi w koło, baka fajki i nastepny-nastepny.... Na miescie dosc troche osób oblało, ale plac to smiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój egzamin na moto Word Częstochowa to był jeden śmiech!!! na placu gość praktycznie nie zwracał na mnie uwagi-szybko na miasto, 2 skrzyżowania i na plac! zdawałem jak miałem 17 lat czyli 7 lat mineło więc może się coś zmieniło.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój egzamin na moto Word Częstochowa to był jeden śmiech!!! na placu gość praktycznie nie zwracał na mnie uwagi-szybko na miasto, 2 skrzyżowania i na plac! zdawałem jak miałem 17 lat czyli 7 lat mineło więc może się coś zmieniło.

Ja też zdawałem kat.A w WORD Cz-wa, ale mimo ostrego wiatru i zacinającego deszczu, egzamin był przeprowadzony skrupulatnie - nawet z hamowaniem awaryjnym, choć egzaminator wspomniał, że ze względu na warunki może pominąć ten element egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 min jakis debilny test i hulaj dusza przez 30 dni potem praktyczny egzamin , miedzy pacholkami wolny slalomy jakies, hamowanie awaryjne, noga sie podeprzesz, motocykl Ci zgasnie i tak zdasz chyba ze sie glebniesz :icon_mrgreen:

 

No to motocyklowy jest o wieeeeeele trudnieszy od samochodowego. :biggrin:

 

Moj na kat. B pierwszy trwal suma sumarum ( czekanie na teorie, teoria, praktyka, czekanie na wystawienie PJ ) az cale 2 ( DWIE ) godziny. ( Norfolk Va )

 

Drogi ( Chicago IL ) zajal juz dluzej o cale pol godziny ( kolejka na praktyczny byla o lata swietlne dluzsza ) wiec generalnie to smiech na sali.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ktoś z czymś ma zamiar do mnie się o coś .... yhymyh

 

więcej atencji pls :)

Jest taka prosta zależność przyczynowo-skutkowa (nie wiem czy kiedykolwiek o czymś takim słyszałeś, trudne wyrażenie): im bardziej kozaczysz tym bardziej będą Ci siadać na d***. Z reguły osoby o nawet średnim poziomie inteligencji to rozumieją (to jest chyba ta atencja :icon_rolleyes: ).

 

Więc wiesz...

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przedstawiony przez szramera (na prośbę ks-ridera) opis:

dotyczy INDPLS, a więc w USA - czyli dość daleko od Kraju nad Wisłą.

Arni, zadawałeś w USA czy w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...