Skocz do zawartości

Sezon na ścigacze


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. tvn24 dziś dopiero rząd ma zająć się projektem ustawy. Nawet przyjmując, że uda im się ten projekt dziś napisać to trzeba czekać na posiedzenie sejmu. Tam po iluśtam czytaniach sejm i senat to przyjmą. Sama ustawa pewnie wejdzie w życie od przyszłego roku (jak wszystko szybko pójdzie).

 

 

normalnie kolego piwo dla Ciebie :flesje:

aż mi się humor poprawił ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jeśli tak to nowy przepis uderzy głównie w posiadaczy dużych cruiserów, a np. R1 (205kg) będzie mógł jeździć każdy :biggrin: . Podczas kontroli drogowej będą ważyć motocykle :). Świetny artykuł, widać że w tym tvn-ie jakiś wielki znawca tematu się rozpisał.

 

Niby dlaczego ? ? ?

 

Cóż, Kubica też nie zaczął treningów po uzyskaniu kat. B w wieku 17 lat. A dokładniej rzecz biorąc, Kubica wsiadł do gokarta jak miał 6 lat. I co? Napiszcie do Policji, żeby mu historyczny mandat wystawiła :P

 

Lysy, zdradzisz moze sekret gdzie ( po jakich drogach ) Kubica jezdzil majac 6 lat ? ? ?

 

Troche inna bajka, chyba, ze sie myle.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego ? ? ?

Lysy, zdradzisz moze sekret gdzie ( po jakich drogach ) Kubica jezdzil majac 6 lat ? ? ?

 

Troche inna bajka, chyba, ze sie myle.

 

:crossy:

 

 

hmm.... Kubica to chyba tylko po torze jeździł, bynajmniej mi się tak zdaje :P

ale znając życie nie raz pewno gokartem po za tor wyjechał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego ? ? ?

 

 

Wedle tego co napisano na początku tego wspaniałego artykułu kryterium granicznym motocykli na A1 i A2 będzie masa motocykla. :biggrin: :biggrin:

 

 

[...] "Być może już niedługo, aby prowadzić najcięższe maszyny, trzeba będzie mieć ukończone 24 lata."

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... Kubica to chyba tylko po torze jeździł, bynajmniej mi się tak zdaje :P

ale znając życie nie raz pewno gokartem po za tor wyjechał

ilcaster, tak czytam temat i czytam i myślę sobie- kiedy się chłopak wreszcie zamknie... weź nie trolluj i zażyj jakiegoś Regulaxa, bo dostałeś dzisiaj poważnej sraki forumowej.

 

Ps. Proszę, nie odpisuj mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale w usa każdy może mieć spluwę, więc wstępna selekcja najgorszych baranów już jest.. :)

 

Ernest, różnica między mną a tobą (najwyraźniej) jest taka ze ty klasyfikujesz (jak widać z postu powyżej) dzień wg. tego czy ci twoja dziewczyna dała lub nie. Mi udało się znaleźć inne zainteresowania, oprócz seksu, że tak powiem, mam najwyraźniej szersze horyzonty...

 

Więc, spoko, do dobrego nastroju wystarczają mi czasem inne rzeczy niż kopulacja.... Ale nie łam się, jest tez miejsce dla ciebie. MGS czeka. Tam wszystko się z dupą kojarzy.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że języka polskiego nie znasz....

to angielski spelling u ciebie też kuleje. A w sumie nic z sensem nie napisałeś. Ot, taka sieczka bez ładu, składu i wiedzy językowej..... gratulacje.

Potrzymuje zdanie ernesta , coś z twoją kobitą nie tak. Moj post nie był peanem na cześć barana któy zmiótł dzieci. A wypadek był w maju 2008 , juz sie wszyscy zdążyli powkurwiac na wszystkich dawno temu.

No tak, ale w usa każdy może mieć spluwę, więc wstępna selekcja najgorszych baranów już jest.. :)

Myśle że nie chiałbyś przypadkiem być objętym ta selekcją.

Ernest, różnica między mną a tobą (najwyraźniej) jest taka ze ty klasyfikujesz (jak widać z postu powyżej) dzień wg. tego czy ci twoja dziewczyna dała lub nie. Mi udało się znaleźć inne zainteresowania, oprócz seksu, że tak powiem, mam najwyraźniej szersze horyzonty...

Naprawde baba zaczyna ci mocno przeszkadzać. Z własnych obserwacji, mniej pukania - więcej nerwowości.

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...